O psech

 • Jak se vyznáte v psích plemenech?

  Sobota, 14. květen, 2016
  Některé zdroje tvrdí, že na světě existuje více jak 500 psích plemen a jejich počty neustále narůstají. Křížením a pečlivým výběrem vznikají nově vyšlechtěná plemena, mnohdy ani nevypadají jako čistokrevná, ale dovedou například nejcitlivěji ze všech psů vystopovat bombu. Čert aby se v tom vyznal! Jaké obecné povědomí o všech plemenech máte vy? Vyzkoušejte náš jednoduchý všestranný test! Správné odpovědi naleznete pod testem.
 • Kde lze získat štěně zdarma?

  Sobota, 30. duben, 2016
  Přemýšlíte nad tím, že byste si pořídili štěně a už nyní máte jasno v tom, že za nového kamaráda nechcete platit? Kde však lze získat štěně zdarma a co to obnáší? Možností se nabízí hned několik.
 • Pět věcí, které opravdu nesnáším na psích hovínkách

  Úterý, 26. duben, 2016
  Nic není dokonalé, a jak už to bývá, se vším dobrým přichází i něco nepříjemného. To platí i u pejsků. Milujeme je, chceme je. Jsou našimi nepostradatelnými společníky. Co ale nechceme, i když se s tím musíme smířit, jsou jejich hovínka. O těch si teď něco málo povíme, s humorem a nadsázkou, ale i s důrazem na obezřetnost…
 • Kdo potřebuje koníčky? Mám psy!

  Úterý, 19. duben, 2016
  Vždy jste toužili po štěňátku a teď jste si ho konečně pořídili. Současně s tím se udála ještě jedna zásadní věc. Aniž byste si to doopravdy uvědomili, právě jste přišli takřka o všechny své drahé koníčky. Nevěříte? Brzy to poznáte. Nový přítel vyplní elegantně a s radostí veškerý váš volný čas. Pokud jste na něj úplně sami, počítejte s tím, že… už nebudete sami. Nikdy na nic. Zvědavý pejsek bude strkat čenich do všeho, čemu byste se snad chtěli věnovat, místo abyste si hráli s ním.
 • Jak nenaletět podvodným psím inzerátům

  Sobota, 16. duben, 2016
  Když hledáte nového pejska, útulky nenabízí žádného vysněného a nejraději byste chtěli štěňátko, není nic jednoduššího než se mrknout po nějakých inzerátech. Jenže – jak nenaletět stále se množícím podvodníkům, nabízejícím štěně, které ani nikdy neuvidíte? Kde vlastně hledat?
 • Světově nejoblíbenější psí jména za rok 2015. Nechte se inspirovat!

  Úterý, 5. duben, 2016
  Vybírat jméno pro nový přírůstek do rodiny je vždy velká událost. Věřte tomu nebo ne, pro řadu z nás je tato akce na stejné úrovni, jako vybírat jméno pro svého potomka. Psích jmen existuje nepřeberné množství, některá jsou oblíbená, jiná neobvyklá a skoro až exotická. Jaká jsou nejoblíbenější jména pro rok 2015?
 • Seznamte se, Anglický pointer

  Pátek, 18. březen, 2016
  Název tohoto plemene pochází z anglického slova „pointing“. Znamená to, že pes pracuje tak, že najde a vystaví místo s usídlením zvěře. Americký klub chovatelů (AKC) popisuje toto plemeno jako takové, jehož každý pohyb ukazuje vlastnosti tvrdě pracujícího loveckého psa, vytrvalého, odvážného a s odhodláním dosáhnout cíle.
 • Když váš pes potřebuje psychologa – separační úzkost

  Sobota, 27. únor, 2016
  Stává se to často i zkušeným chovatelům. Někteří psi k tomu mají psychické predispozice, někdy se jim v životě přihodí něco hodně stresujícího, někdy je spouštěčem nepatrná změna v pravidelném stereotypu. Váš pes se na vás zkrátka naváže až přespříliš – vytvoří si v hlavě pocit klidu a bezpečí pouze ve vaší těsné blízkosti. A ve všech ostatních situacích (například chcete-li jít do práce) nastává velká katastrofa!
 • Když se dva milují. Haf!

  Pátek, 12. únor, 2016
  Valentýn! Slavíte jej nebo ne? „Americký svátek“ zachvacuje Česko a rozděluje lid na dva protipóly. Ať jej již schvalujete nebo ne – jak často říkáte svému psovi, že jej máte opravdu rádi?
 • Děti v trvalé společnosti psa si více věří!

  Pátek, 5. únor, 2016
  Před tisíci lety si chytrý človíček podmanil psa. Ať to již bylo proto, že se cítil sám nebo si přál mít loveckého parťáka, byl to ten nejlepší počin všech dob. Víte vlastně, v čem všem je pes prospěšný? Určitě ani netušíte, jaký poklad máte doma!
Celkem záznamů: 217
|< << 12345 >> >|

Top inzerát

CH. Bimbo Bohemia Best Black

CH. Bimbo Bohemia Best Black

Plemeno : Pudl velký (královský)
Pohlaví : ne
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace