O psech

 • 8. ročník tradiční vánoční sbírky Hafici.cz pro Azyl pes

  Pondělí, 30. listopad, 2015
  Tento rok pořádáme již 8. ročník naší tradiční vánoční sbírky pro dobrou věc. V předchozích letech to byly sbírky pro organizaci zajišťující výcvik asistenčních psů pro zdravotně postižené, sbírka pro psí útulek v Turnově, psí útulek Dášenka v Jablonci nad Nisou nebo pro Azyl Skřivany. Proto ani rok 2015 nebude výjimkou a i tentokrát vánoční sbírka na Hafici.cz poběží!
 • Svatý Martin – sněz, co můžeš!

  Středa, 11. listopad, 2015
  Jako každý rok je to opět tady! Je třeba se pořádně nacpat husičkou, než přijede Martin na bílém oři, zapít to vínem a neusnout na vavřínech. Aneb jak psi slaví svátek Svatého Martina.
 • Vidí psi duše zemřelých?

  Pondělí, 2. listopad, 2015
  Na schodech starého cihlového domu sedí krémový labrador se stříbrem letitosti na čumáku a v mdlém poloúsměvu zírá kamsi před sebe. Těžko říct, co tam vidí, v hromadě zlatavého listí, s kterým si pohrává podzimní vánek. Anebo se dívá vlastně docela jinam? Mohou psi opravdu vidět duše zemřelých? Sedí tam strnule s upřeným pohledem už snad celou věčnost.
 • Seznamte se s Novoguinejským zpívajícím psem, divokým a vzácným

  Sobota, 17. říjen, 2015
  Kvůli genetické izolaci je tento Novoguinejský pes spíše příbuzný s australským Dingem, než s některým z domácích psů. Z geografického hlediska to není překvapení, protože Nová Guinea se nachází kousek od severovýchodního cípu Austrálie v Tichém oceánu.
 • 5 způsobů, jak udržet psa šťastným, i když jdete do práce

  Pondělí, 12. říjen, 2015
  Má váš pes každé pondělní ráno při vašem odchodu do práce v očích pohled vypovídající o tom, že se mu právě hroutí celý svět? Zde máte pár tipů, jak to napravit.
 • Mezinárodní den zvířat 4. října 2015

  Sobota, 3. říjen, 2015
  Všechno to začalo roku 1226, kdy zemřela ikona pomoci opuštěným zvířatům, František z Assisi. Ačkoliv i dnes žije a funguje nespočet dobrosrdečných pomocníků, jako byl František, pouze jemu byl věnován 4. říjen jako den zvířat. A ačkoliv vás za svatého nejspíš neprohlásí, i vy můžete tento zvířecí den oslavit!
 • Neštěkejte na psa! Aneb jak se s ním dorozumět

  Pátek, 25. září, 2015
  Kolik umíš jazyků, tolikrát jsi člověkem. Umíte anglicky, německy nebo rusky? A umíte psí jazyk? Aneb všimli jste si, že i psi mají celou škálu zvukových i tělesných projevů, jejichž použití má přesná pravidla?
 • Částečná hluchota u psa

  Sobota, 12. září, 2015
  „Cože, děvenko? Já tě špatně slyším, musíš víc nahlas!“ Křičí dědeček a tiskne si ruku k uchu. U starších lidí horší sluch už tak nějak předpokládáme, navíc oni umějí dát najevo, že nás případně neslyšeli a také jim dnes pomáhají nejrůznější naslouchátka. Jenže co když se takové částečné ohluchnutí přihodí vašemu psovi? Jak něco takového můžete poznat, když si neřekne, že vás neslyší a co se s tímto problémem dá dělat?
 • Než si koupíte štěně

  Úterý, 8. září, 2015
  Ještě nikdy jste neměli psa? Jste začínající pejskař? Je pár věcí, které je třeba si rozmyslet, než si nějaké štěně pořídíte. Které to jsou?
 • Buďte připraveni na nového člena rodiny

  Pondělí, 7. září, 2015
  Očekáváte v nejbližší době příchod nového člena rodiny a netušíte, co všechno byste měli štěňátku pořídit? Máme pro vás několik tipů, co nezapomenout a na co si dát pozor, protože ten malý nezmar k vám dorazí v plné síle.
Celkem záznamů: 201
|< << 12345 >> >|

Top inzerát

Parson Russel teriér s PP

Parson Russel teriér s PP

Plemeno : Parson Russel Teriér
Pohlaví : ne
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace