O psech

 • Jakou hudbu má pes rád?

  Neděle, 23. červen, 2013
  Může mít pes muzikální talent? Rozpozná, které hudební tóny mají pro jeho uši blahodárný vliv a které naopak jeho ouškám nesvědčí? Může hudba psa vyléčit ze zátěžových situací a dostat ho opět do stabilní kondice a pohody?
 • Máme doma originál - Jaký je váš pes?

  Sobota, 18. květen, 2013
  Stejně jako je to u lidí, i u zvířat platí, že co jedinec, to originál, tím spíše u psů. I když je díky křížení a šlechtění daná povaha, nelze to uplatňovat jako neměnné. Na to, jaký pes vyroste, jak se bude chovat, jak cítit, jak projevovat, ovlivňuje hlavně člověk, se kterým je nejvíce v kontaktu.
 • Bandog, silný pes a ochranář

  Pondělí, 29. duben, 2013
  Bandog je mohutný a silný pes, který dokáže nekompromisně a věrně ochránit jak váš majetek, tak vaše malé dítě. Přesto, že tohle všechno je bandogovi dané, nezaútočí dřív, než bude skutečně v ohrožení. Dalo by se tedy říci, že se jedná o všestranného psa.
 • Výchova a výcvik Jack Russel teriéra

  Sobota, 13. duben, 2013
  „Nudíte se? Pořiďte si Jack Russel teriéra!“ mohl by znít reklamní slogan na nám všem jistě dobře známé plemeno. Popularita plemene Jack Russel teriér není jistě náhodná. Tito psi jsou inteligentní, hraví, energičtí, prostě ideální a proto také oblíbení společníci.
 • Jack Russell Teriér - nezkazí žádnou legraci

  Pátek, 5. duben, 2013
  Jedná se o velmi temperamentního psa, který je velmi oddán své rodině. Miluje zábavu a děti. I když je to pes původně vyšlechtěný pro norování lišek, zastane i místo úžasného kamaráda.
 • Jaký pes se hodí do bytu?

  Pátek, 29. březen, 2013
  Pes je dnes velmi populární záležitostí. Zvláště pro ty, kteří jsou sami a potřebují společníka. Ale celé rodiny, dokonce i tam, kde jsou děti, je pes velmi zdatným zdrojem pozitivní energie a také kamarád, který v naprosté většině svůj úkol v tomto směru plní se vším všudy. Patří prostě mezi lidi.
 • Velikonoce! Co si pes myslí o Velikonocích?

  Sobota, 23. březen, 2013
  Domácí mazlíčci patří v naprosté většině do rodiny jako její členové. Proto s námi také vše prožívají. Patří do toho i období státků a Velikonoce nejsou výjimkou. Přemýšlíme, co navaříme, napečeme a naši psi do tohoto mumraje prostě patří.
 • Jak krmit psa a venčení psů

  Neděle, 24. únor, 2013
  Pokud máte doma psa, jistě máte i svůj denní režim, který se snažíte více či méně dodržovat. Patří do něj čas krmení psa, venčení, hraní i odpočinku. Pes takový zaběhnutý styl zcela rád přijme, ale je zde riziko, že každá odchylka pak může znamenat až fatální následky. Do vašeho systému totiž může zasáhnout cokoliv. A je nutné, aby to váš pes dokázal přijmout.
 • Valentýnská petarda - příběh pro psy a jejich páníčky

  Neděle, 10. únor, 2013
  Takovou situaci jsem snad ještě nezažila. Nepamatuji se, kdy mi bylo tak strašně. Běhám s vodítkem v ruce po okolí a volám Kryšpínka. Proč jsem ho jen pouštěla? Proč jsem ještě nepočkala? Proč se musí děti bavit tím, že bouchají petardy? Není to trestné? Neměly by za to pykat?
 • Každý pes jiná ves

  Pondělí, 14. leden, 2013
  Že jsou psi zcela originální bytosti stejně jako lidé, věděli již naši předci. Na každého psa platí něco jiného. Dokonce i u psů šlechtěných, kteří mají jisté dispozice i v povahových rysech, nelze určit, že to či ono je dané. Záleží na mnoha faktorech, jací z nich vyrostou jedinci.
Celkem záznamů: 170Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.