O psech

 • Jack Russell Teriér - nezkazí žádnou legraci

  Pátek, 5. duben, 2013
  Jedná se o velmi temperamentního psa, který je velmi oddán své rodině. Miluje zábavu a děti. I když je to pes původně vyšlechtěný pro norování lišek, zastane i místo úžasného kamaráda.
 • Jaký pes se hodí do bytu?

  Pátek, 29. březen, 2013
  Pes je dnes velmi populární záležitostí. Zvláště pro ty, kteří jsou sami a potřebují společníka. Ale celé rodiny, dokonce i tam, kde jsou děti, je pes velmi zdatným zdrojem pozitivní energie a také kamarád, který v naprosté většině svůj úkol v tomto směru plní se vším všudy. Patří prostě mezi lidi.
 • Velikonoce! Co si pes myslí o Velikonocích?

  Sobota, 23. březen, 2013
  Domácí mazlíčci patří v naprosté většině do rodiny jako její členové. Proto s námi také vše prožívají. Patří do toho i období státků a Velikonoce nejsou výjimkou. Přemýšlíme, co navaříme, napečeme a naši psi do tohoto mumraje prostě patří.
 • Jak krmit psa a venčení psů

  Neděle, 24. únor, 2013
  Pokud máte doma psa, jistě máte i svůj denní režim, který se snažíte více či méně dodržovat. Patří do něj čas krmení psa, venčení, hraní i odpočinku. Pes takový zaběhnutý styl zcela rád přijme, ale je zde riziko, že každá odchylka pak může znamenat až fatální následky. Do vašeho systému totiž může zasáhnout cokoliv. A je nutné, aby to váš pes dokázal přijmout.
 • Valentýnská petarda - příběh pro psy a jejich páníčky

  Neděle, 10. únor, 2013
  Takovou situaci jsem snad ještě nezažila. Nepamatuji se, kdy mi bylo tak strašně. Běhám s vodítkem v ruce po okolí a volám Kryšpínka. Proč jsem ho jen pouštěla? Proč jsem ještě nepočkala? Proč se musí děti bavit tím, že bouchají petardy? Není to trestné? Neměly by za to pykat?
 • Každý pes jiná ves

  Pondělí, 14. leden, 2013
  Že jsou psi zcela originální bytosti stejně jako lidé, věděli již naši předci. Na každého psa platí něco jiného. Dokonce i u psů šlechtěných, kteří mají jisté dispozice i v povahových rysech, nelze určit, že to či ono je dané. Záleží na mnoha faktorech, jací z nich vyrostou jedinci.
 • Vánoce od Hafici.cz v útulku Dášenka

  Čtvrtek, 20. prosinec, 2012
  Letošní vánoce budou pro útulek Dášenka u Jablonce nad Nisou o něco hezčí a to díky vaší ochotě, ochotě uživatelů Hafici.cz, podpořit dobrou věc. Sbírka, kterou jsme pořádali v tomto roce, byla v pořadí již pátá. Ve vánoční sbírce Hafici.cz jste darovali celkem 400.000 svých těžko získaných bonusových bodů a pomohli tak darovat krmivo v hodnotě 15.000,- Kč pro psy z útulku.
 • Vánoční sbírka Hafici.cz pro útulek Dášenka

  Pondělí, 3. prosinec, 2012
  Tento rok je to již po páté, kdy náš komunitní portál Hafici.cz uspořádal sbírku na dobrou věc. V předchozích letech to byly třeba sbírky pro organizaci zajišťující výcvik asistenčních psů pro zdravotně postižené nebo sbírka pro psí útulek v Turnově. Rok 2012 tedy není výjimkou a i tentokrát pořádáme sbírku!
 • K Chodsku patří pes – strážce a hlídač

  Pátek, 9. listopad, 2012
  Nejen chodskými koláči, keramikou, bulačinou nebo dudáky je známé Chodsko. K Chodům od nepaměti patřil i chodský pes. Výborný hlídač a pomocník, který Chodům pomáhal střežit hranice.
 • Dnes 4. října - Světový den zvířat!

  Čtvrtek, 4. říjen, 2012
  Páníci chlupáčků mohou v těchto dnech oslavit se svými zvířátky jejich den. Slaví se 4. října a je určen všem zvířátkům na světě.
Celkem záznamů: 166Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.