Ostatní články

 • Děti v trvalé společnosti psa si více věří!

  Pátek, 5. únor, 2016
  Před tisíci lety si chytrý človíček podmanil psa. Ať to již bylo proto, že se cítil sám nebo si přál mít loveckého parťáka, byl to ten nejlepší počin všech dob. Víte vlastně, v čem všem je pes prospěšný? Určitě ani netušíte, jaký poklad máte doma!
 • Když vás pes nakazí aneb odčervování lidí

  Sobota, 30. leden, 2016
  Každý správný chovatel si pohlídá termín odčervení svého psa. Jenže psem to zdaleka nekončí! Jakou máte jistotu, že jste při mazlení s kočičkami nebo pejsky nechytili také někde nějakého parazita? Pověra, že s tasemnicí máte hlad a neustále hubnete, je již dávno vyvráceným přežitkem. Víte, jak vůbec poznat, jestli nepotřebujete odčervit?
 • Jak odnaučit psa štěkat a výt

  Pátek, 29. leden, 2016
  Opakuje se to každý den – jakmile zabouchnete dveře bytu, váš pes vyčká, až vás neucítí za dveřmi a pak spustí svůj každodenní koncert. Naštvaní sousedé vám na dveřích nechávají vzkazy, stěžují si správci domu… A vy jste bezradní, protože všechny zatím vyzkoušené metody, jak odnaučit psa štěkat nebo výt, nefungovaly. Navíc se obáváte, aby celá záležitost nepřerostla v občansko-právní spor.
 • 9. sbírka Hafici.cz pro psí útulek Dášenka – předání

  Neděle, 24. leden, 2016
  V pátek 18. prosince 2015 byla spuštěna již v pořadí 9. sbírka Hafici.cz. Rozhodli jsme se podpořit jablonecký útulek Dášenka a pomoci tak všem pejskům i kočičkám, které v útulku jsou. Za měsíc jste poslali do sbírky dostatečný počet svých bonusových bodů a krmivo pro útulek tak budeme moci předat útulku. Jak předání proběhlo a kdo z vás podpořil psí útulek nejvíce?
 • Jak odnaučit psa skákat

  Pátek, 22. leden, 2016
  Když se vrátíte domů, těšíte se na svého psa. Jenže ten na vás začne skákat a radost se brzy promění ve smršť napomínání, na kterou váš čtyřnohý kamarád prostě nereaguje. A co teprve, když přijde návštěva nebo jdete na procházku – váš pes má prostě ve zvyku skákat na lidi. Co s tím? Jak ho tento zlozvyk odnaučit? Přečtěte si podrobný návod a vyzkoušejte metody zkušených kynologů.
 • Skákal pes, přes oves…div návštěvu neodnes!

  Úterý, 19. leden, 2016
  Když přijdete domů a váš miláček vás vítá s neutuchajícím entuziasmem, je to úžasný pocit. Kolikrát je váš pes také tím jediným, kdo vás doma doopravdy vítá. A tak se toho nemůžete nabažit a vítací ceremoniál má mnohdy třeba i několikaminutové trvání. Občas se ale z toho stane zlozvyk, kdy se vám pes snaží skočit na hlavu a třeba zrovna návštěva z toho nadšená být nemusí.
 • Jak odnaučit psa utíkat

  Pátek, 15. leden, 2016
  Váš pes se to snad nikdy neodnaučí. Už opět utekl ze zahrady, takže jste s hrůzou sledovali, jak kličkuje na ulici, nebo to vzal přímo přes pole za zvěří. Jste na procházce a pes vám z ničeho nic začne utíkat a nereaguje na povely? Utíká vám pes za jinými psy, nebo za zvěří a nevíte si už rady? Utíkání psů může přerůst ve vážný problém, který ohrožuje nejen jejich život, ale za určitých okolností i životy lidí.
 • Jak pečovat o psa v případě vašeho zranění nebo nemoci

  Úterý, 12. leden, 2016
  Každý z nás se může dostat do situace, kdy se nebude schopný postarat o svého psa. Zde je jednoduchý návod, jak si v takové situaci poradit.
 • 10 nejroztomilejších psích plemen

  Sobota, 26. prosinec, 2015
  S příchodem nevlídného počasí začíná řada z nás vyhledávat nejrůznější způsoby, jak se zahřát. A co třeba přitulit se k nějakému pejskovi?
 • Do útulků putuje nadílka 45 tun krmiva

  Pátek, 25. prosinec, 2015
  Kvalitním krmivem pro psy a kočky se naplní misky 1 872 opuštěným zvířatům ve 28 útulcích. Letošní, 7. ročník kampaně »Pomozte naplnit misky v útulcích« přinesl svěřencům obdarovaných útulků z celé České republiky přibližně půlroční zásobu krmiva Pedigree a Whiskas. V první polovině prosince kamiony postupně rozvezly celkem 45,2 tuny granulí.
Celkem záznamů: 326
|< << 12345 >> >|

Top inzerát

štěňata Zlatého retrívra smetanové barvy

štěňata Zlatého retrívra smetanové barvy

Plemeno : Zlatý retrívr
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace