Ostatní články

 • Vánoční sbírka Hafici.cz 2014 pro psí a kočičí azyl Skřivany

  Středa, 17. prosinec, 2014
  Tento rok to bude již 7. ročník naší tradiční vánoční sbírky pro dobrou věc. V předchozích letech to byly sbírky pro organizaci zajišťující výcvik asistenčních psů pro zdravotně postižené, sbírka pro psí útulek v Turnově nebo psí útulek Dášenka v Jablonci nad Nisou. Proto ani rok 2014 nebude výjimkou a i tentokrát vánoční sbírka na Hafici.cz poběží!
 • I váš pes potřebuje čas od času změnu jídelníčku

  Pondělí, 15. prosinec, 2014
  Vybrat to nejlepší a nejkvalitnější krmivo pro psa je opravdu někdy velký oříšek. Pomoc vám mohou jak samotní veterinární lékaři, ale i chovatelé psů určitých plemen, či se dozvíte důležité informace na internetu, diskuzí, recenzí. Často jsem slýchala, že je dobré kupovat krmivo na delší dobu. Myslím tím, že by se nemělo často měnit. Ale s postupem času a nekonečných otázek pro majitelé psů, veterinářů, jsem přišla i na to, že i pes potřebujeme čas od času změnu jídelníčku na základě určitých změn. Mezi takové změny patří věk, zdravotní problémy, ale i změna prostředí.
 • Kam vyrazit o adventu, když jste pejskař

  Pátek, 12. prosinec, 2014
  Vážení přátelé, protože jsme již vkročili do času adventního, kdy má řada z nás plnou hlavu činností spojených s přípravami na Vánoce a oslavy příchodu nového roku, určitě vám přijde vhod několik typů, kam vyrazit s vašimi čtyřnohými přáteli, abyste si od tohoto všeobecného shonu trochu odpočinuli.
 • Vánoční TOP 100 pro pejsky na Hafici.cz 2014 - výsledky

  Úterý, 9. prosinec, 2014
  Po celý měsíc listopad 2014 běželo TOP 100 psích mazlíčků tak trochu jinak. Tentokrát jste mohli pro svého čtyřnohého přítele vyhrát jedinečný vánoční balíček plný dobrot pod vánoční stromeček!
 • Ideální hračky pro psy

  Pondělí, 8. prosinec, 2014
  Psi hračky zbožňují. V podstatě ani tak nezáleží, s čím si pejsek hraje – dokáže se zabavit takřka s čímkoli. Ať už se jedná o hračky plyšové, gumové aportovací nebo vaše staré boty. Když si pejskové chtějí hrát, tak si jednoduše hrají. Stále více pejskařů ale začíná uvažovat nad tím, zda hračky, které svým čtyřnohým mazlíčkům kupují, nejsou jejich zdraví škodlivé či zda jim nemohou jakýmkoli způsobem ublížit. Světe div se, ale otázka je to skutečně oprávněná. Vzhledem k tomu, že si pejsci s hračkami hrají převážně ústy, měl by se každý majitel psa zamyslet nad tím, co svému pejskovi kupuje a zda mu tím nějak neubližuje. I v tomto případě na kvalitě záleží. Nabízí se otázka: Jaké jsou ideální hračky pro psy?
 • Svatý Mikuláš a psi

  Pátek, 5. prosinec, 2014
  Už zase se chystají čerti do ulic. Odnesou si v pytli všechny zlobivé děti a také psy! Pokud váš pes nebyl po celý rok hodný, odnesou jej, než stihnete mrknout okem. Kam? Jak souvisí Svatý Mikuláš se psy?
 • Odborník: Jak vybrat a použít elektronický obojek pro psa

  Pondělí, 1. prosinec, 2014
  Elektronické obojky pro psy jsou fenoménem poslední doby. Profesionální kynology i pejskaře rozdělily na dva tábory. Jeden z nich je jich zastáncem, druhý odpůrcem. Stejně jako o jiných novinkách koluje i o elektronických obojkách řada mýtů. Zeptali jsme se proto majitele portálu Elektro-Obojky.cz, pana Tomáše Mráze, jak tato zařízení fungují, jak je správně používat a co je pravdy na tom, že zvířatům ubližují.
 • Krmiva bez obilovin - pro které pejsky jsou vhodná?

  Pondělí, 1. prosinec, 2014
  Krmiva bez obilovin jsou aktuálně velmi trendy. Většina krmiv pro psy bez obilovin je kvalitních a mnoha pejskům opravdu vyhovují. Jsou ale nutně tato krmiva vždy kvalitnější a zdravější než jiné typy krmiv?
 • Pojištění pro čtyřnohé kamarády

  Pondělí, 1. prosinec, 2014
  Když onemocní nebo se zraní člen rodiny, je přirozené poskytnout mu péči odborníka. V případě veterinárního ošetření psů se většinou jedná o poměrně vysoké částky, které velmi často čítají tisíce a nezřídka i desetitisíce korun. Dopad na finanční rozpočet domácnosti tak může být nemalý.
 • Specifika chovu německého ovčáka

  Pátek, 28. listopad, 2014
  Německý ovčák je nejvšestrannější plemeno, původem z Německa. I když ovčáků je nepřeberné množství, ten německý je jen jeden a kdo si jej jednou pořídí, už by nikdy neměnil!
Celkem záznamů: 279
|< << 12345 >> >|Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.