Ostatní články

 • Mozkové pochody psa v 10-ti bodech

  Pondělí, 20. říjen, 2014
  Psi mají bohatou řeč, bohužel však odlišnou od naší a proto máme mnohdy oboustranný komunikační problém. Napadlo vás někdy, jak by vypadal váš běžný den s vaším psem, kdyby uměl mluvit lidskou řečí? Po rozhovoru s jedním bytovým labradorem jsme shrnuli celou anabázi v deseti bodech!
 • Výlety se psem – Střední Čechy

  Pátek, 17. říjen, 2014
  Když přijde babí léto, je Praha a její okolí tím nejkrásnějším místem v naší malé zemi. Zlatavý úsvit nad zlátnoucím listím, zeleň okrášlena klenoty našich památek a takový ten podzimní klid v přírodě před zimou jsou balzámem na duši. Není nic jednoduššího než vzít psa a jít se kochat.
 • Zásady správné manipulace se zraněným psem

  Pondělí, 13. říjen, 2014
  Přestože si to raději žádný chovatel nechce připustit, je třeba vědět, jak jednat se psem, který je raněný tak, že bychom mu mohli svým jednáním ještě více ublížit nebo riskovat svoje zranění. Může se také stát, že nalezneme raněného psa na ulici. Jak správně postupovat?
 • Jak člověk ovlivňuje svého psa

  Pondělí, 6. říjen, 2014
  S láskou se staráme o blaho a zdraví našich čtyřnohých společníků. Pokud jsou nemocní nebo mají problémy s chováním, zacházíme s nimi jako s lidskými členy rodiny. Jdeme s nimi k lékaři a řešíme jejich trápení, se kterým se jim snažíme pomoci. Jenže, co když je to jinak? Co kdybychom svým chlupatým přátelům pomohli více, kdybychom si vyřešili naše vlastní problémy?
 • Dnes VŠE pro vašeho mazlíčka! Mezinárodní den zvířat

  Sobota, 4. říjen, 2014
  Dne 4. 10. 2014 oslavíme již tradiční Mezinárodní den zvířat. Proč právě v tento den? Pro odpověď nahlédneme do historie, ve které se dozvíme, že právě v tento den zemřel františkánský mnich Sv. František z Assisi. Ten byl známý tím, že pečoval o opuštěná, nemocná a týraná zvířata. Tento den by proto měl každý majitel jakéhokoli zvířete věnovat dostatek času tomu, aby se zamyslel nad tím, zda mu poskytuje správnou stravu, vhodné zázemí, dostatek času jeho výchově, výcviku i společným hrám.
 • Co je Ponožkový pes?

  Pátek, 26. září, 2014
  Ponožkový pes je unikátní projekt, jehož úkolem je přiblížit dětem a široké veřejnosti pomoc asistenčního psa v životě hendikepované osoby a zároveň možnost být netradičně a osobně zainteresován na jejich výcviku. V projektu se počítá se zapojením základních škol ze všech krajů České republiky (cca 100 škol) a tedy více jak 3 tisíce dětí.
 • Výlety se psem – Jižní Morava

  Pátek, 5. září, 2014
  Pokud jste již prošli křížem krážem se svým psem Ostravsko a rádi zkoumáte dál, přinášíme další tipy jak si užít krásy Brna a okolí se svým psem!
 • Práce snů = práce se psy. Veterinární technik a jeho den

  Pondělí, 18. srpen, 2014
  Práce se psy je rozhodně tou nejzajímavější. A málokteré povolání přináší tolik zajímavostí, jako veterinární technik! Vyzkoušeli jsme za vás toto povolání na jeden den, abychom zjistili, že nejde o povolání nijak jednoduché a přesto nabízející mnoho překvapivých okamžiků. Přinášíme reportáž, jak vypadá pracovní den v městském útulku.
 • Výlety se psem - Ostravsko

  Pondělí, 21. červenec, 2014
  Konečně přišly teplé letní dny. Slunce se rozhodlo zahřát „krutou zimou“ prokřehlou zemi a svádí svými paprsky vylézt z domu a něco podniknout. A není nic lepšího, než vzít svého psa s sebou! Přinášíme pro vás tipy, kam se svým hafanem na výlet. Tento díl zaměříme na tipy na vycházky na Ostravsku, příště projdeme okolí Prahy a Brna!
 • Soutěž o prestižní titul „Mazlíček roku“ pokračuje! Neváhejte ani vteřinu a zapojte se také!

  Úterý, 1. červenec, 2014
  Tak se nám rozběhl další ročník soutěže Mazlíček roku, a zdá se, že bude opět o zábavu postaráno! Máte doma také nějaké zvířátko, o kterém si myslíte, že by mohlo být mediální hvězdou? Tak do toho! Stačí se pouze zaregistrovat, vložit foto a už se můžete ostatním chlubit svým domácím mazlíčkem. Pokud jste svého pejska, kočku či jiné méně obvyklé zvíře zachytili v nejrůznějších vtipných situacích, tím lépe. Vaše šance na výhru budou ještě větší.
Celkem záznamů: 263
|< << 12345 >> >|Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.