Ostatní články

 • Politika psích exkrementů

  Pondělí, 7. duben, 2014
  Problematika psích exkrementů je věčné téma. Aktuální je hlavně ve městech, ale začíná být realitou i na vsi. Psi jako společníci, pomocníci a ochranáři jsou velmi populární a velkou módou je mít jich víc než jednoho. Problém ovšem nastává, pokud majitelé nemají vlastní pozemky, kde by své společníky venčili. Nabízí se pozemky obecní, které je ale také nutno udržovat v čistotě.
 • Poplatky za psa

  Pátek, 28. březen, 2014
  První čtvrtina roku je vždy ve znamení poplatků a daní. A nejinak je tomu u poplatku za psa. Zákon udává pouze maximální výši poplatku za jednoho a za každého dalšího psa, kterého má držitel v držení. Samotná výše poplatku, zda je poplatek vůbec požadován a za jakých podmínek, je potom plně v kompetenci jednotlivých obcí. Jenže, která obec by se dobrovolně připravila o třeba i symbolický příjem do obecní „pokladny“?
 • Akce na podporu opuštěným a týraným psům

  Úterý, 25. březen, 2014
  Značka T-rex se stala partnerem letní akce běh pro PESOS jejíž patronem je Václav Noid Bárta. Tato akce je zaměřená na pomoc psům z útulků. Kromě běhu s vlastním nebo vypůjčeným psem je součástí akce bohatý doprovodný program pro všechny milovníky čtyřnohých přátel.
 • Chatařská sezóna začíná - neštěstí pro němé psí duše

  Pátek, 21. březen, 2014
  Během roku se u nás objevuje opakovaný jev. Jsou období, kdy markantně narůstá příjem a odchyt toulavých psů. Těsně po Vánocích se takto lidé zbavují nechtěných „dárků“. Je však jedno další období - ukončení léta a chatařské sezóny.
 • Vyhraj 5.500 Kč! Jarní soutěž s T-rex

  Pondělí, 17. březen, 2014
  Značka zboží T-rex vstupuje na český trh a při této příležitosti pořádá soutěž pro své zákazníky, ve které mohou vyhrát jednotlivé ceny - poukazy na nákup v hodnotě až 5.500,- Kč.
 • Valentýn v psích srdcích

  Čtvrtek, 13. únor, 2014
  Původem urozený Říman byl umučen poté, co navzdory císařskému zákazu oddával snoubence v Římě. To praví jedna z legend o tomto svatém muži, díky němuž dne 14. února slavíme svátek všech zamilovaných, i když zemřel již před více než osmnácti sty lety. V tento den obdarováváme a vyznáváme lásku těm, kteří nás ze srdce milují. Nikdo však nemiluje více, než váš pes!
 • Dog Show Rychety – akce na podporu pejsků

  Pátek, 17. leden, 2014
  Tímto bychom Vás chtěli pozvat na připravovanou událost Dog show Rychety 2014, která se bude konat 22. 3. 2014 v kynologickém centru Rychety, jež se nachází v Uhříněvsi - Praha 10.
 • Vánoční sbírka Hafici.cz pro útulek Dášenka - předání

  Sobota, 11. leden, 2014
  Letošní vánoce budou pro útulek Dášenka u Jablonce nad Nisou o něco hezčí a to díky vaší ochotě, ochotě uživatelů Hafici.cz, podpořit dobrou věc. Sbírka, kterou jsme pořádali v tomto roce, byla v pořadí již šestá. Ve vánoční sbírce Hafici.cz jste darovali celkem 400.000 svých těžko získaných bonusových bodů a pomohli tak darovat 100 kg krmiva pro psy z útulku.
 • Pes na svatbě – ano či ne?

  Pátek, 10. leden, 2014
  Váš pes je plnohodnotným členem domácnosti a rádi byste, aby se zúčastnil tak důležité životní události, jako je svatba? Předtím, než čtyřnohého svatebčana začnete zdobit mašlí či svatebním bryndáčkem, určitě o tomto rozhodnutí náležitě popřemýšlejte a čtěte dál.
 • Vánoční sbírka Hafici.cz pro psí útulek

  Středa, 11. prosinec, 2013
  Hafici.cz pořádají již 6-tý rok sbírku na dobrou věc. V předchozích letech to byly sbírky pro výcvikové centrum pro asistenční psy pro zdravotně postižené nebo sbírky pro psí útulky ať už v Turnově nebo v Jablonci nad Nisou. Rok 2013 tedy není výjimkou a i tentokrát pořádáme vánoční sbírku!
Celkem záznamů: 249
|< << 12345 >> >|Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.