Ostatní články

 • Výlety se psem – Jižní Morava

  Pátek, 5. září, 2014
  Pokud jste již prošli křížem krážem se svým psem Ostravsko a rádi zkoumáte dál, přinášíme další tipy jak si užít krásy Brna a okolí se svým psem!
 • Práce snů = práce se psy. Veterinární technik a jeho den

  Pondělí, 18. srpen, 2014
  Práce se psy je rozhodně tou nejzajímavější. A málokteré povolání přináší tolik zajímavostí, jako veterinární technik! Vyzkoušeli jsme za vás toto povolání na jeden den, abychom zjistili, že nejde o povolání nijak jednoduché a přesto nabízející mnoho překvapivých okamžiků. Přinášíme reportáž, jak vypadá pracovní den v městském útulku.
 • Výlety se psem - Ostravsko

  Pondělí, 21. červenec, 2014
  Konečně přišly teplé letní dny. Slunce se rozhodlo zahřát „krutou zimou“ prokřehlou zemi a svádí svými paprsky vylézt z domu a něco podniknout. A není nic lepšího, než vzít svého psa s sebou! Přinášíme pro vás tipy, kam se svým hafanem na výlet. Tento díl zaměříme na tipy na vycházky na Ostravsku, příště projdeme okolí Prahy a Brna!
 • Soutěž o prestižní titul „Mazlíček roku“ pokračuje! Neváhejte ani vteřinu a zapojte se také!

  Úterý, 1. červenec, 2014
  Tak se nám rozběhl další ročník soutěže Mazlíček roku, a zdá se, že bude opět o zábavu postaráno! Máte doma také nějaké zvířátko, o kterém si myslíte, že by mohlo být mediální hvězdou? Tak do toho! Stačí se pouze zaregistrovat, vložit foto a už se můžete ostatním chlubit svým domácím mazlíčkem. Pokud jste svého pejska, kočku či jiné méně obvyklé zvíře zachytili v nejrůznějších vtipných situacích, tím lépe. Vaše šance na výhru budou ještě větší.
 • Psí restaurace v Čechách

  Pondělí, 23. červen, 2014
  Pejskaři a jejich psi bývají družní tvorové. A k družení patří mnohdy i dobré jídlo a pití. Ne vždy je ale nálada, příležitost, čas nebo vhodné počasí k pořádání pikniků, kde mohou být psi volně. Jak je to tedy se psím veřejným stravováním v Čechách?
 • Jak mě nezaměstnali v útulku

  Úterý, 20. květen, 2014
  Pomáhat bychom měli všichni. Ale pokud se rozhodnete pomáhání zasvětit nejen volný čas, ale i svou práci, nečekejte nic jednoduchého! Aneb jak mě „vyhodili“ z útulku.
 • Jak se pozná pejskař?

  Pondělí, 5. květen, 2014
  Jsou nebezpeční. Je jich jako máku a jejich zástupy se exponenciální řadou rozrůstají. Může to být váš soused, kamarádka, či dokonce partner, ani o tom nevíte! Pejskaři. Jsou všude! Jak je včas odhalit? Přinášíme 10 typických znaků správného pejskaře až do morku kostí!
 • Když zaútočí pes

  Pátek, 25. duben, 2014
  Minulý týden za mnou přišel kolega z práce, že jeho maltézáka pokousal pes nějakého bezdomovce, který se tomu jen zasmál a už ho víckrát nikdo neviděl. Přišel za mnou s obavami vepsanými ve tváři – dá se předpokládat, že bezdomovec svého psa asi těžko nechal očkovat proti vzteklině. A kolegův maltézák je už pokročilého věku s několika stařeckými neduhy na krku. Jak se správně zachovat, aby nedošlo k nejhoršímu?
 • Politika psích exkrementů

  Pondělí, 7. duben, 2014
  Problematika psích exkrementů je věčné téma. Aktuální je hlavně ve městech, ale začíná být realitou i na vsi. Psi jako společníci, pomocníci a ochranáři jsou velmi populární a velkou módou je mít jich víc než jednoho. Problém ovšem nastává, pokud majitelé nemají vlastní pozemky, kde by své společníky venčili. Nabízí se pozemky obecní, které je ale také nutno udržovat v čistotě.
 • Poplatky za psa

  Pátek, 28. březen, 2014
  První čtvrtina roku je vždy ve znamení poplatků a daní. A nejinak je tomu u poplatku za psa. Zákon udává pouze maximální výši poplatku za jednoho a za každého dalšího psa, kterého má držitel v držení. Samotná výše poplatku, zda je poplatek vůbec požadován a za jakých podmínek, je potom plně v kompetenci jednotlivých obcí. Jenže, která obec by se dobrovolně připravila o třeba i symbolický příjem do obecní „pokladny“?
Celkem záznamů: 257
|< << 12345 >> >|Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.