Ostatní články

 • Nové cestovní pasy pro psy

  Pondělí, 23. únor, 2015
  Od konce loňského roku, přesně od 29. prosince 2014 vstoupila v platnost nová vyhláška EU, která předepisuje novou podobu cestovních pasů nejen pro psy, ale také pro kočky a další malá zvířata.
 • Sbírka Hafici.cz pro Azyl Skřivany - předání krmiva pro psy a kočky

  Čtvrtek, 22. leden, 2015
  Koncem roku 2014 proběhl již 7. ročník Vánoční sbírky pro dobrou věc Hafici.cz. Tentokrát jsme se rozhodli podpořit Azyl Skřivany u Nového Bydžova. Dnes ráno jsme tedy naplnili auto téměř po střechu a odvezli 300 kg krmiva pro psy a kočky v hodnotě 15.000,- Kč do útulku.
 • Pojištění pro nejvěrnější kamarády

  Pondělí, 12. leden, 2015
  Alespoň nějaké domácí zvíře má dnes doma více než třetina českých domácností, a protože pes je nejlepší přítel člověka, je to nejčastěji právě on. Když si člověk mazlíka pořizuje, počítá s náklady na potravu, výbavu, očkování. Bohužel stejně jako lidé, i zvířata mívají zdravotní problémy a čas od času je třeba navštívit veterinárního lékaře. Ceny veterinární péče se přitom neustále zvyšují, každý chovatel o tom ví své. A v případě vážnějších problémů či úrazů se náklady mohou vyšplhat i do tisíců.
 • Vánoční sbírka Hafici.cz 2014 pro psí a kočičí azyl Skřivany

  Středa, 17. prosinec, 2014
  Tento rok to bude již 7. ročník naší tradiční vánoční sbírky pro dobrou věc. V předchozích letech to byly sbírky pro organizaci zajišťující výcvik asistenčních psů pro zdravotně postižené, sbírka pro psí útulek v Turnově nebo psí útulek Dášenka v Jablonci nad Nisou. Proto ani rok 2014 nebude výjimkou a i tentokrát vánoční sbírka na Hafici.cz poběží!
 • I váš pes potřebuje čas od času změnu jídelníčku

  Pondělí, 15. prosinec, 2014
  Vybrat to nejlepší a nejkvalitnější krmivo pro psa je opravdu někdy velký oříšek. Pomoc vám mohou jak samotní veterinární lékaři, ale i chovatelé psů určitých plemen, či se dozvíte důležité informace na internetu, diskuzí, recenzí. Často jsem slýchala, že je dobré kupovat krmivo na delší dobu. Myslím tím, že by se nemělo často měnit. Ale s postupem času a nekonečných otázek pro majitelé psů, veterinářů, jsem přišla i na to, že i pes potřebujeme čas od času změnu jídelníčku na základě určitých změn. Mezi takové změny patří věk, zdravotní problémy, ale i změna prostředí.
 • Kam vyrazit o adventu, když jste pejskař

  Pátek, 12. prosinec, 2014
  Vážení přátelé, protože jsme již vkročili do času adventního, kdy má řada z nás plnou hlavu činností spojených s přípravami na Vánoce a oslavy příchodu nového roku, určitě vám přijde vhod několik typů, kam vyrazit s vašimi čtyřnohými přáteli, abyste si od tohoto všeobecného shonu trochu odpočinuli.
 • Vánoční TOP 100 pro pejsky na Hafici.cz 2014 - výsledky

  Úterý, 9. prosinec, 2014
  Po celý měsíc listopad 2014 běželo TOP 100 psích mazlíčků tak trochu jinak. Tentokrát jste mohli pro svého čtyřnohého přítele vyhrát jedinečný vánoční balíček plný dobrot pod vánoční stromeček!
 • Ideální hračky pro psy

  Pondělí, 8. prosinec, 2014
  Psi hračky zbožňují. V podstatě ani tak nezáleží, s čím si pejsek hraje – dokáže se zabavit takřka s čímkoli. Ať už se jedná o hračky plyšové, gumové aportovací nebo vaše staré boty. Když si pejskové chtějí hrát, tak si jednoduše hrají. Stále více pejskařů ale začíná uvažovat nad tím, zda hračky, které svým čtyřnohým mazlíčkům kupují, nejsou jejich zdraví škodlivé či zda jim nemohou jakýmkoli způsobem ublížit. Světe div se, ale otázka je to skutečně oprávněná. Vzhledem k tomu, že si pejsci s hračkami hrají převážně ústy, měl by se každý majitel psa zamyslet nad tím, co svému pejskovi kupuje a zda mu tím nějak neubližuje. I v tomto případě na kvalitě záleží. Nabízí se otázka: Jaké jsou ideální hračky pro psy?
 • Svatý Mikuláš a psi

  Pátek, 5. prosinec, 2014
  Už zase se chystají čerti do ulic. Odnesou si v pytli všechny zlobivé děti a také psy! Pokud váš pes nebyl po celý rok hodný, odnesou jej, než stihnete mrknout okem. Kam? Jak souvisí Svatý Mikuláš se psy?
 • Speciální vánoční TOP 100 2014 - kdo vyhrál

  Úterý, 2. prosinec, 2014
  Celý listopad běželo TOP 100 Hafici.cz tak trochu jinak. Všichni uživatelé mohli hlasovat pro své oblíbené mazlíčky. Ať už hodnotili podle jakýchkoliv kritérií, vyhráli mazlíčci, kteří mají fotogalerii plnou fotek a na profilu videa nebo poctivě vedený deníček. A kdo že to tedy vyhrál pod stromeček vánoční balíčky pro své psy od výrobce krmiv Doxneo a Marp?
Celkem záznamů: 283
|< << 12345 >> >|Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.