Škola pracovní a zábavné kynologie – letní tábor pro Vás a Vašeho pejska

Středa, 6. červen 2012

Plánujete letní dovolenou a chtěli byste strávit více času se všemi svými miláčky, včetně těch psích? Vyberte si některý z výcvikových táborů Školy pracovní a zábavné kynologie v Herolticích u Brna nebo v Chorvatsku a užijte si týden (nebo týdny) plné společných her, trochy vzdělávání, přátelské atmosféry a zábavy.

Proč se psem na tábor zrovna do Heroltic?

Protože veškerý výcvik je založen na pozitivních metodách bez trestů. Program všech akcí se krom výcviku zaměřuje na posilování a prohlubování vztahu mezi člověkem a psem. Naučíte se se svým psem správně komunikovat a vybudujete si vzájemnou důvěru.

 

Protože Škola má za sebou již 10 let zkušeností a všichni trenéři jsou profesionální, přátelští a vždy ochotní Vám pomoci i ve svém volném čase. Pokud máte se svým pejskem nějaký problém, rádi Vám poradí, jak ho společně překonat. Na táborech je vždy otevřená možnost individuálních konzultací.

 

Protože se nebudete nudit; program je nabitý a při každé práci je čas na zábavu. Základem všech akcí je vysoká odborná úroveň výcviku a přátelská atmosféra. Zajištěn je také večerní program.

 

A protože Heroltice samotné jsou ideálním místem pro dovolenou; krásná okolní příroda, řeka, vyhřívaný bazén, celodenně otevřený bufet a vynikající domácí kuchyně zaručují, že se Vám nebude chtít odjíždět.

 

Jak si vybrat psí tábor?

V letní nabídce je více specializovaných táborů. Pokud začínáte a nejste si sami sebou moc jistí, doporučujeme Vám zejména Letní tábor pro úplné začátečníky a štěňata, který je určen štěňatům i dospělým psům pod heslem „dělejte to správně hned od začátku“. K jeho výhodám vedle praktických cvičení patří ucelená teorie pro správný začátek.

 

Nejširší řadě zájemců je určen Letní výcvikový tábor pro všechny, takzvaný rodinný, pro začátečníky i pokročilé – výcvik poslušnosti doplňuje povídání o kynologických tématech, zábavné hry a soutěže pro děti i dospělé. Hlídání dětí v době výcviku je zajištěno.

Psí tábor

Na začátek přehledu odborných něco speciálního: Toto léto máte poprvé možnost účastnit se Letní filmové psí školy, ve které se naučíte základům filmařské práce, a Váš pejsek si osvojí mnoho filmových triků ala komisař Rex.

 

Chcete-li se s pejskem pustit do nějakého společného sportu, ale nevíte zatím, jak si vybrat, pak je právě pro vás určen Letní tábor PSÍ SPORTY, který nabízí ochutnávku rozmanitých psích sportů; poznáte agility, dogfrisbee, obedience, dogdancing a vodní práce, krom toho zábavné hry a zážitkové vycházky.

 

Pokud už máte představu o tom, čemu byste se se svým psem chtěli více věnovat, vyberte si některý ze specializovaných táborů:

 

Letní záchranářský tábor SUTINY - PLOCHY - VODA

Pro všechny, které láká záchranařina. Během jednoho týdne si vyzkoušíte sutinové a plošné vyhledávání, v případě zájmu také vodní práce. Tábor směřuje ke splnění zkoušek IRO RHE; zájemcům bude zajištěna možnost účasti na zkouškách. Nebudou chybět zábavné hry a čas na odpočinek.

Pes ve vodě

 

Letní výcvikový tábor STOPA a POSLUŠNOST s přípravou na ZOP a ZPU1

Zaměřuje se na intenzivní přípravu na zkoušky podle ZŘ KJ Brno, tedy na zkoušky ZOP a ZPU1 a zahrnuje praktický výcvik individuální i ve skupině, kvalitní teoretickou přípravu, povídání o správném motivování psů a mnoho dalšího.

 

Letní výcvikový tábor - vodní výcvik

Letní dovolená se psem a s celou rodinu nezahrnuje jenom pohyb ve vodě, ale mnoho zábavných výcvikových aktivit pro skupiny i jednotlivce, povídání na různá témata a čas na odpočinek. Cvičí se záchranářské vodní cviky podle řádu  Klubu pracovní a zábavné kynologie s důrazem na cviky shodné s IRO.

 

Letní intenzivní tábor AGILITY

Vhodný pro začátečníky i pokročilé. Praktický výcvik doplněný teorií povede Pavla Vorlová, která trénuje více než 6 let a má za sebou řadu soutěžních úspěchů. Seznámíte se s úspěšnými strategiemi vedoucími k vítězství na různých parkurech, se správným motivováním psů apod.

 

Letní tábor DOGDANCINGU

Pod vedením Aničky Malířové, jejíž 4. místo z ME v dogdancingu je výbornou kvalifikací, se seznámíte se základy dogdancingu, nebo své dosavadní znalosti rozšíříte. Tábor zahrnuje také psí triky a volně navazuje na klikrvíkend.

 

Společný výlet do Chorvatska

Pokud Vás vedle vodní záchranařiny láká i moře, týdenní pobyt v Umagu s výcvikem a pohodovou relaxací Vás určitě nadchne. Když se Vám nebude chtít cvičit, vychutnáte si plnými doušky jižní slunce, nádhernou pláž a středomořskou přírodu.

 

Veškeré kurzy jsou určeny pejskům všech ras (průkaz původu není potřeba) a stáří s jedinou výjimkou: a to Týdenního tábora pro retrívry plného teorie a praxe pro všechna plemena retrívrů, který má navíc i přípravu na OVVR. Dozvíte se spoustu informací o možnostech práce s retrívrem, vyzkoušíte si cviky z lovecké praxe a mnoho dalšího.

 

Ať už se rozhodnete pro kterýkoli z nabízených táborů, získáte se svým psem spoustu nových zkušeností a prožitků, které upevní Vaše přátelství a posunutou týmovou souhru vás a vašeho psa zase o kousek výš.

 

Podrobnosti o táborech najdete na webu http://škola.kynolog.cz.

S přihlášením neváhejte, termíny se rychle plní.


Škola pro psy

 

Autor: Ing. Pavel Bradáč

autor článku: Inzerce

Počet přečtení tohoto článku: 2597

Zpět na výpis

 • -- bez nadpisu --

  27.07.2012 08:46:50

  Tereza napsal(a):

  Mám takový dotaz, je mi 13, Kdybych s sebou vzala na tábor někoho dospělého, mohla bych se svým psem cvičit já?

 • :-D

  06.06.2012 18:57:25

  sihy napsal(a):

  uzasny tabor :-D , ktery nam moc dal a pravidelne ho navstevujeme. Pokud chcete ucinit pesany stastnymi je to jednoznacna volba

Celkem záznamů: 2
|< << >> >|

Top inzerát

Prodám 5 štěňátek čivavy

Prodám 5 štěňátek čivavy

Plemeno : Čivava - Chihuahua
Pohlaví : ne
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace