Psí horoskopy

 • VELKÝ NOVOROČNÍ HOROSKOP pro psy

  Úterý, 30. prosinec, 2014
  Naše domácí mazlíčky čeká zajímavý rok, plný rozporuplných psích nálad i nastavení. Takže zatímco Býk se v tomto směru nezapře jako takový a nálady se budou střídat, s Rakem bude naprosto skvělé pořízení kdykoliv. Více se dozvíte v našem novoročním horoskopu na rok 2015.
 • Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro psy na prosinec 2014

  Pondělí, 1. prosinec, 2014
  Pokud máte doma pejska ve znamení Býka, potěšíte ho hlavně vaší přítomností. Pokud Raka, zkuste něco, co mu nikdo brát nebude a pokud Střelce, nadělte mu dobrého cvičitele. O Vánocích by měli být šťastní všichni, i naši mazlíčci. Více se dozvíte ve vánočním horoskopu na měsíc prosinec 2014.
 • Horoskop pro psy na měsíc listopad 2014

  Sobota, 1. listopad, 2014
  Pokud máte doma pejska ve znamení Štíra, nudit se rozhodně nebudete. Připravte se na dlouhé a akční procházky. Nebo vymyslete venčení, kde si to užije i bez toho, aniž byste museli stále běhat za ním. Zapomeňte na polehávání u televize. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc listopad 2014.
 • Horoskop na měsíc říjen 2014 pro psy

  Středa, 1. říjen, 2014
  Máte li doma pejska ve znamení Vah, připravte se na to, že máte vedle sebe rovnocenného partnera. Pokud s ním tak jednat nebudete, odvděčí se pohrdáním a možná i dočasnou ztrátou sluchu. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc říjen 2014.
 • Horoskop pro psy na měsíc září 2014

  Pondělí, 1. září, 2014
  Pokud máte doma pejska ve znamení Panny, možná se vám bude zdát, že se s ním trochu nudíte, ale jedná se jen o přechodnou dobu. Zase si rád zadovádí, jen je potřeba, aby na to vše nabral sílu. Nyní mu prostě udělá největší radost pohodlný pelíšek. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc září 2014.
 • VELKÝ PRÁZDNINOVÝ HOROSKOP pro psy

  Středa, 2. červenec, 2014
  Pokud máte doma pejska ve znamení Lva, máte před sebou trochu náročnější období, pokud ho budete chtít vytrhnout z jeho prostředí a brát mu to, co je jeho. Pokud to ale budete respektovat, můžete se těšit na skvělé léto. Více se dozvíte ve velkém prázdninovém horoskopu na měsíce červenec a srpen 2014.
 • Horoskop na měsíc červen 2014 pro psy

  Pondělí, 2. červen, 2014
  Pokud máte doma pejska ve znamení Raka, máte buď náhradní chůvu, nebo skvělého společníka, citlivého pro momentální situaci. Prostě úžasný pejsek a úžasný měsíc, který si nelze než užít. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc červen 2014.
 • Horoskop na měsíc květen 2014 pro psy

  Čtvrtek, 1. květen, 2014
  Pokud máte doma pejska ve znamení Blížence, zkuste se mu více věnovat, je to nejlepší, co pro něj nyní můžete udělat. Zcela postačí k tomu, aby byl váš chlupáček v naprosté pohodě a vyrovnanosti. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc květen 2014.
 • Horoskop na měsíc duben 2014 pro psy

  Pondělí, 31. březen, 2014
  Pejsci ve znamení Býka nebudou moc akční, ale ani zcela nezábavní. Jen si to budou nechávat na dobu, kdy to uznají sami za vhodné. Zkuste si s nimi více hrát, to jediné je zabaví a přivede na jiné myšlenky. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc duben 2014.
 • Horoskop na měsíc březen 2014 pro psy

  Sobota, 1. březen, 2014
  Máte li doma pejska ve znamení Berana, zkuste se připravit na to, že vám dá jasně najevo, co je správné. Prostě bude naprosto přesně vědět, co právě chce. Nezbývá, než to prostě více tolerovat, je to velmi chytrý jedinec. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc březen 2014.
Celkem záznamů: 161
|< << 12345 >> >|Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.