Psí horoskopy

 • Horoskop pro psy na léto 2015

  Středa, 1. červenec, 2015
  Máte doma psa vodnáře? Pak pozor při venkovních procházkách – mohl by přijít snadno k úhoně. Rak vám pak v červenci bude schopen domů přivést i hejno motýlů a psi střelci pak budou excelovat při výcviku. Co čeká vašeho psa o prázdninách, se dočtete v našem horoskopu.
 • Horoskop pro psy na červen 2015

  Pondělí, 1. červen, 2015
  Červen bude pro vaše pejsky, po delším období s nepříliš teplým počasím, trochu náročné. Někteří psi budou plní klíšťat, jiní zase plní nadšení z plavání. Podívejte se, jakého znamení je právě ten váš pes a co ho v červnu čeká. Krásné, společně strávené chvíle přejí Hafici.cz.
 • Horoskop pro psy na květen 2015

  Pátek, 1. květen, 2015
  Říká se „Máj, lásky čas“ a i vaši mazlíčci to budou tak cítit. Rozkvetlá pole a louky, zelené lesy, to vše na vaše pejsky bude působit jako urychlovač částic. Budou plní energie, veselí, hraví a nic je nezastaví od lítání za míčkem nebo nošení klacků. Bavte se a nebojte se si s nimi zaběhat.
 • Horoskop pro psy na duben 2015

  Čtvrtek, 2. duben, 2015
  Duben, aprílový měsíc, je tu a vaši mazlíčci jsou už natěšení na dlouhé procházky, vyhřívání na sluníčku a házení míčků. Jděte se s nimi provětrat, budou mít radost a vám slunce také prospěje. Více k jednotlivým znamením zvěrokruhu se dozvíte níže.
 • Horoskop pro psy na březen 2015

  Pondělí, 2. březen, 2015
  Jaro je skoro za dveřmi a proto jestli máte doma psa nebo fenku ve znamení berana, buďte si jisti, že vás nenechá start jara přehlédnout. Přesně víc, co je pro ně to nejlepší. Tedy bez dlouhých procházek a nekonečného házení míčků to v březnu nepůjde. Více se dozvíte jak o svém beranu, tak i o ostatních znameních v horoskopu na březen 2015.
 • Horoskop pro psy na únor 2015

  Neděle, 1. únor, 2015
  Únor je měsíc zamilovaných. Některé psy a fenky to vybudí k aktivitě a bez dlouhých procházek s nimi doma nebude řeč. Někteří psí morousové ale budou raději doma ve vyhřátém pelíšku. Jaký měsíc čeká právě toho vašeho psa?
 • VELKÝ NOVOROČNÍ HOROSKOP pro psy

  Úterý, 30. prosinec, 2014
  Naše domácí mazlíčky čeká zajímavý rok, plný rozporuplných psích nálad i nastavení. Takže zatímco Býk se v tomto směru nezapře jako takový a nálady se budou střídat, s Rakem bude naprosto skvělé pořízení kdykoliv. Více se dozvíte v našem novoročním horoskopu na rok 2015.
 • Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro psy na prosinec 2014

  Pondělí, 1. prosinec, 2014
  Pokud máte doma pejska ve znamení Býka, potěšíte ho hlavně vaší přítomností. Pokud Raka, zkuste něco, co mu nikdo brát nebude a pokud Střelce, nadělte mu dobrého cvičitele. O Vánocích by měli být šťastní všichni, i naši mazlíčci. Více se dozvíte ve vánočním horoskopu na měsíc prosinec 2014.
 • Horoskop pro psy na měsíc listopad 2014

  Sobota, 1. listopad, 2014
  Pokud máte doma pejska ve znamení Štíra, nudit se rozhodně nebudete. Připravte se na dlouhé a akční procházky. Nebo vymyslete venčení, kde si to užije i bez toho, aniž byste museli stále běhat za ním. Zapomeňte na polehávání u televize. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc listopad 2014.
 • Horoskop na měsíc říjen 2014 pro psy

  Středa, 1. říjen, 2014
  Máte li doma pejska ve znamení Vah, připravte se na to, že máte vedle sebe rovnocenného partnera. Pokud s ním tak jednat nebudete, odvděčí se pohrdáním a možná i dočasnou ztrátou sluchu. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc říjen 2014.
Celkem záznamů: 167
|< << 12345 >> >|

Dnes má svátek  Chico, Leeway

Narozeniny slaví >>
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.