Psí horoskopy

 • Horoskop pro psy a fenky na říjen 2016

  Sobota, 1. říjen, 2016
  Psi ve znamení štíra budou lovit sousedovi slepice, váhy vám pak budou pořád v patách. Co čeká ostatní psy v říjnu, se dozvíte z horoskopu pro psy i fenky všech znamení. Přečtěte svému psovi horoskop.
 • Horoskop pro psy a fenky na září 2016

  Čtvrtek, 1. září, 2016
  Září je pro některé psy trochu náročné, především býci budou trochu smutní ze samoty. Psi ve lvu naopak budou zářit energií a fenky ve střelci budou více než rozverné. Co vás tedy čeká s vašimi pejsky v září? Přečtěte jim (a tak trochu i sobě) horoskop.
 • VELKÝ letní horoskop pro psy 2016

  Pátek, 1. červenec, 2016
  Jestliže máte doma psa v rybách, pak si buďte jistí, že jejich nejoblíbenější období roku teprve nastalo. S rakem pak raději nechoďte do lesa a se svým psem ve vahách se na chvilku zavřete někam o samotě. A co čeká ostatní psy a feny? Přečtěte jim horoskop na léto 2016!
 • Horoskop pro psy a fenky na červen 2016

  Středa, 1. červen, 2016
  Co bude váš pes cítit? Bude vás poslouchat? Bude mít kožich plný blech a klíšťat? Čtěte v horoskopech na červen 2016 a dozvíte se, že berani své znamení nezapřou a ryby budou zářit nadšením. Proč? To se dozvíte níže.
 • Horoskop pro psy a fenky na květen 2016

  Neděle, 1. květen, 2016
  Psi ve znamení Ryb budou mazaní a chytří. Útěk ze zahrady pro ně nebude problém. Štíři od vás budou očekávat nějakou změnu. Už se nechtějí nudit. Psy ve znamení panny pak bude nutné držet na vodítku. A co ostatní znamení? Přečtěte svému psovi horoskop na květen 2016!
 • Horoskop pro psy a pejsky na měsíc duben 2016

  Sobota, 2. duben, 2016
  Raci si budou užívat života nehledě na to, zda vás může „trefit šlak“. Pohodu plnou lenošení budou zažívat psi ve znamení ryb. Naproti nim blíženci budou energičtí, a když to bude možné, utečou. Jak na tom budou psi ostatních znamení, se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc duben 2016.
 • Horoskop pro psy a fenky na březen 2016

  Úterý, 1. březen, 2016
  Váš jinak líný štír bude v březnu jako vyměněný. A jestliže máte vodnáře, dobře si rozmyslete, za co ho budete kárat. A jak na tom budou ostatní znamení? Přečtěte jim jejich horoskop na Hafici.cz.
 • Horoskop pro psy a fenky na únor 2016

  Pondělí, 1. únor, 2016
  Máte doma psa ve znamení raka? Tak to budete mít problém dostat ho z pelíšku! Váhy budou zklamané z nedostatku sněhu a ke svým vodnářům buďte raději spravedliví. A co čeká psy ostatních plemen? No, to se nedozvíte, když jim nepřečtete jejich horoskop. Čtěte.
 • NOVOROČNÍ horoskop pro psy a pejsky na rok 2016

  Sobota, 2. leden, 2016
  Jaký bude rok 2016 pro vašeho psa? Co ho možná potká a na co byste se tedy i vy měli připravit? Máme pro vás velký novoroční horoskop pro psy, fenky i štěňátka na rok 2016.
 • Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro psy na prosinec 2015

  Úterý, 1. prosinec, 2015
  O Vánocích uděláte největší radost psům ve znamení ryb novým mazlíčkem. Raci budou nadšení z hlazení a drbání. Psy váhy bude těžké oddělit od vánočního cukroví. Střelci budou miláčci jako vždy a Vánoce s nimi budou prostě perfektní. Více o tom, co vás s vašimi čtyřnohými mazlíčky v prosinci čeká, se dozvíte v našich horoskopech.
Celkem záznamů: 180
|< << 12345 >> >|

Top inzerát

Čivava krátkosrstá

Čivava krátkosrstá

Plemeno : Čivava - Chihuahua
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace