Psí horoskopy

 • Horoskop pro psy a fenky na květen 2016

  Neděle, 1. květen, 2016
  Psi ve znamení Ryb budou mazaní a chytří. Útěk ze zahrady pro ně nebude problém. Štíři od vás budou očekávat nějakou změnu. Už se nechtějí nudit. Psy ve znamení panny pak bude nutné držet na vodítku. A co ostatní znamení? Přečtěte svému psovi horoskop na květen 2016!
 • Horoskop pro psy a pejsky na měsíc duben 2016

  Sobota, 2. duben, 2016
  Raci si budou užívat života nehledě na to, zda vás může „trefit šlak“. Pohodu plnou lenošení budou zažívat psi ve znamení ryb. Naproti nim blíženci budou energičtí, a když to bude možné, utečou. Jak na tom budou psi ostatních znamení, se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc duben 2016.
 • Horoskop pro psy a fenky na březen 2016

  Úterý, 1. březen, 2016
  Váš jinak líný štír bude v březnu jako vyměněný. A jestliže máte vodnáře, dobře si rozmyslete, za co ho budete kárat. A jak na tom budou ostatní znamení? Přečtěte jim jejich horoskop na Hafici.cz.
 • Horoskop pro psy a fenky na únor 2016

  Pondělí, 1. únor, 2016
  Máte doma psa ve znamení raka? Tak to budete mít problém dostat ho z pelíšku! Váhy budou zklamané z nedostatku sněhu a ke svým vodnářům buďte raději spravedliví. A co čeká psy ostatních plemen? No, to se nedozvíte, když jim nepřečtete jejich horoskop. Čtěte.
 • NOVOROČNÍ horoskop pro psy a pejsky na rok 2016

  Sobota, 2. leden, 2016
  Jaký bude rok 2016 pro vašeho psa? Co ho možná potká a na co byste se tedy i vy měli připravit? Máme pro vás velký novoroční horoskop pro psy, fenky i štěňátka na rok 2016.
 • Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro psy na prosinec 2015

  Úterý, 1. prosinec, 2015
  O Vánocích uděláte největší radost psům ve znamení ryb novým mazlíčkem. Raci budou nadšení z hlazení a drbání. Psy váhy bude těžké oddělit od vánočního cukroví. Střelci budou miláčci jako vždy a Vánoce s nimi budou prostě perfektní. Více o tom, co vás s vašimi čtyřnohými mazlíčky v prosinci čeká, se dozvíte v našich horoskopech.
 • Horoskop pro psy a štěňátka na listopad 2015

  Neděle, 1. listopad, 2015
  V listopadu berte svého psa, kam můžete - i když půjdete jen zapálit svíčku na hřbitov. O svátku sv. Martina pozor, aby se nedostal ke kostem (obzvláště když máte doma psa ve znamení vah). Starší psy pak v případě mrazů přioblékněte. Více o tom, co čeká právě toho vašeho psa v horoskopech pro psy Hafici.cz.
 • Horoskop pro psy a štěňátka na říjen 2015

  Čtvrtek, 1. říjen, 2015
  Máte doma štíra? Tak to mu budete muset potřebovat zkontrolovat uši. Psi ve znamení raka si udělají výlet do lesa a s fenkou ve vahách bude nejlepší začít s agility. A co čeká kozorohy nebo ryby? Čtěte a dozvíte se víc.
 • Horoskop pro psy a štěňátka na září 2015

  Úterý, 1. září, 2015
  Máte doma psa ve znamení ryb? Pak vám přejeme pevné nervy, protože poslušnost není zrovna jejich koníčkem. V případě, že jste majitelem psího blížence, připravte si hodně pracího prášku, vaše oblečení to bude potřebovat. A co čeká ostatní pejskaře? Čtěte!
 • Horoskop pro psy na léto 2015

  Středa, 1. červenec, 2015
  Máte doma psa vodnáře? Pak pozor při venkovních procházkách – mohl by přijít snadno k úhoně. Rak vám pak v červenci bude schopen domů přivést i hejno motýlů a psi střelci pak budou excelovat při výcviku. Co čeká vašeho psa o prázdninách, se dočtete v našem horoskopu.
Celkem záznamů: 176
|< << 12345 >> >|

Top inzerát

LABRADOR RETRIEVER – temně čokoládový pejsek právě k odběru

LABRADOR RETRIEVER – temně čokoládový pejsek právě k odběru

Plemeno : Labradorský retrívr
Pohlaví : ne
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace