Horoskop pro psy a pejsky na měsíc červenec 2012

Neděle, 1. červenec 2012

Máte-li doma pejska ve znamení Býka, nic mu neuteče. Bude výborně hlídat, ale zároveň i dost viset na svém pánovi. Čeká vás sice trochu složitější období, ale nudit se rozhodně nebudete. Tak to prostě zkuste tak brát. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc červenec 2012.

Horoskop pro psy

Pes beran (21. 3. – 20. 4.)

Asi není nic, co by vašeho psího Beránka nechalo chladným. Velmi rád se bude zúčastňovat všeho, co se kolem něj bude dít. Zvídavost, hravost a vitalita bude stejná, jako například u plemene portugalský podengo. Máte se tedy na co těšit. Čeká vás velmi zajímavý měsíc, plný energických zážitků a činů. Doporučuje se dlouhé venčení a nejlépe na místech, kde se bude moci bez problémů proběhnout.

Co je potěší: každá akce bude pro ně zážitek, tak je zkuste brát nyní trochu s rezervou. Bude to totiž znamenat, že poslušnost jim bude tak trochu cizí. Tak se více soustřeďte na to, jak jsou šťastní.

 

Horoskop pro psy

Když je pes i býkem (21. 4. – 20. 5.)

Velmi oddaný společník a také hlídač je švédský laphund. Pokud máte doma pejska ve znamení Býka, přesně těchto vlastností si nyní užijete. Tak prostě užívejte. Váš miláček vám bude dávat často najevo lásku, tak se zkuste odměnit tím, že mu přesně tyto sympatické projevy vrátíte. Rozhodně to do budoucna oceníte, pouto mezi vámi bude silné. Získáte tak skvělého přítele, který vás nedá nikdy a nikomu.

Co vašeho psa potěší: každý váš projev lásky, každé pohlazení. Všechny tyto věci jsou zadarmo, tak s nimi nešetřete. Jsou to vaši miláčci a do budoucna i nerozluční přátelé. Co víc si potom přát?

 

Horoskop pro psy blížence

Blíženci (21. 5 – 21. 6.)

Pokud znáte plemeno italský spinone, víte, jak inteligentní pejsek to je. Pokud máte doma navíc miláčka ve znamení Blížence, buďte si jistí, že byste se před ním měli nyní mít na pozoru. Bude reagovat na vše, co uděláte. Pokud na něj budete hovořit, zachová se stejně. Vše si navíc uloží na dlouhou dobu do paměti, na to stále myslete. Zkuste se tedy soustředit spíše na jeho kladné stránky.

Co je potěší: v těchto dnech vaše přítomnost, hlavně ale uvítají i volnost a pobíhání jen tak. Výcvik je sice nutný stále, ale zkuste nyní trochu povolit a dát mu to, co jeho psí dušička žádá. Není toho moc.

 

Psí horoskop rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Psí Ráčkové mají svoje období. Jaro a léto milují stejně jako lidé. Budou si užívat každého proběhnutí venku, a pokud budou jen tak na volno, tím spíše. Na venčení tedy vyhledávejte hlavně tato místa. Na druhou stranu pozor na to, aby svoje síly nepřecenili hlavně v hodně teplých dnech. Budou mít totiž tu tendenci. Takže je více hlídejte, aby nedošlo k nějaké újmě na zdraví. Dopřejte jim hodně vody.

Co je potěší: budou šťastní, když budou moci běhat, užívat si sluníčka a hezkého počasí, které je nabíjí. Tak na to stále myslete a přesně tohle se jim pokuste dopřát. Potřebují doplnit spoustu energie.

 

Psí horoskop lev

Pes ve znamení lva (23. 7. – 22. 8.)

Vaši Lvíčci si nejspíš nyní budou myslet, že jste se zbláznili, pokud po nich budete něco chtít. A dají vám to i patřičně najevo, párat se s tím nebudou. Takže je jasné, že bude lepší ustoupit, abyste v jejich očích neklesli moc nízko. Pokud si budete chtít zachovat důstojnost, zkuste se oprostit od příkazů a zákazů, které stejně nikam nepovedou. Na výcvik je času dost. Teď je léto a dny plné radosti.

Co je potěší: volnost, běhání, skákání a ráchání se ve vodě. Prostě všechno, co patří k prázdninám a dovoleným. Mají to tedy naprosto stejné jako jejich dvounožci. Takže jim teď trochu povolte.

 

Psí horoskop panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Trochu náladový pes je pikardský ovčák, a pokud máte doma Pannu, bude to stejné. Ale je to jen tím, že snaží s tímto obdobím sžít a zatím se jí to prostě jen nedaří. Ve chvíli, kdy budou hvězdy trochu lépe nakloněny, bude i vašemu mazlíčkovi trochu veseleji. Teď je na dvounožcích, aby se postarali o zábavu. Nebude to až tak těžké. Postačí, když budete svému pejskovi naslouchat. On si řekne, co chce.

Co je potěší: přístup, který bude spíše tolerantní. Pak také více zmůžete, pokud budete chtít vašeho psího miláčka vychovávat. Pamatujte, že hrubostí a zvýšeným hlasem nedosáhnete vůbec ničeho.

 

Horoskop pro psy váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

U psích Vah nečekejte nic mimořádného. Budete mít doma přesně toho mazlíčka, jak ho znáte. Nebudou se tedy projevovat nikterak extrémně, což znamená, že toho můžete i využít. Víte totiž přesně, jak na něj a nemusíte se tak snažit. Více si všímejte zdravotního stavu vašeho miláčka a to hlavně v teplých dnech. Právě teplo nebude moc dobře snášet. Dopřejte mu tedy pohodlí někde ve stínu.

Čím svého psa potěšíte: určitě pamlsky, které nyní uvítá opravdu radostně. Takže nakupte to, co víte, že má rád. Přidejte k tomu občasné pomazlení a pochvalu a uvidíte, jak šťastný ten váš chlupáček bude.

 

Psí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Psí Štíři vám nehodlají v těchto dnech dát nic zadarmo. Budou vitální a energičtí, jako nikdy před tím. Jsou doslova nabití, tak je na vás, zda vymyslíte, jak je této nadbytečné energie zbavíte. Nejlepší bude systematický výcvik a dlouhé procházky. Tohle všechno si bude užívat, takže navíc spojíte dobré s užitečným. Tato doba ale bude pro dvounožce trochu náročná, tak se na ni důkladně připravte.

Co je potěší: volné procházky, hodně pohybu a dobré jídlo. To patří ale k jeho současnému naladění. Takže určitě nakupte kvalitnější krmivo a trochu víc ho rozmazlujte, určitě si to zaslouží.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Plemeno italský volpino je skvělý hlídač, upozorní snad na každý pohyb. Vaši Střelci na tom budou nyní naprosto stejně. Nic jim neunikne a velmi rádi prozkoumají, co se vlastně děje. Zvídavost jimi bude cloumat, tak se připravte na to, že se občas někde zapomenou při zkoumání čehokoli. Pozor tedy na to, co zrovna zkoumají a kde bádají, aby si nepřivodili nějaký úraz. Sami se moc hlídat nebudou.

Co je potěší: všechno nové a hlavně, pokud jim na to nové dáte i dostatek času. Zkuste na ně tedy moc netlačit, ale zároveň i hlídat, aby si při té činnosti něco neudělali. Prostě velmi zajímavý měsíc.

 

Psí horoskop - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorohové budou bystří a velmi inteligentní. Vše, co se navíc v těchto dnech naučí, už nezapomenou. Zkuste tedy vácvik, který bude trochu náročnější na pochopení. Výsledky vás nejspíš velmi překvapí. Máte prostě možnost naučit vašeho miláčka všemu, co jste si dosud mysleli, že by nezvládl. Až na drobné výjimky budete sklízet poměrně zanedlouho ovoce. A to nejen vy, ale i váš mazlíček.

Z čeho bude mít váš pes radost: více se mu věnujte, bude vaši přítomnost opravdu vyžadovat. Jsou takhle prostě nastaveni. Mohou se vám sice zdát trochu složití, ale má to svůj důvod. Není totiž nic, co by nezvládli.

 

Horoskop pro psy vodnář

Pes ve vodnáři (21. 1. – 20. 2.)

Velmi věrný pejsek je velškorgi-cardigan. Na svého pána se velmi upíná. A pokud máte doma Vodnáře, bude to naprosto stejné. Nyní se tedy připravte, že se bez něj asi moc nehnete. Ale na druhou stranu je to doba, kdy můžete vašeho miláčka ubezpečit, že ho milujete. Postačí, pokud ho budete více hýčkat a dopřejete mu vaši častou společnost. Nic víc ke štěstí v tomto měsíci opravdu nepotřebuje.

Co je potěší: samozřejmě vaše častá pohlazení. Ale nepohrdne ani hračkami, které nezná. Ty ho totiž dokážou naprosto odreagovat alespoň na chvíli. Ovšem jen na dobu nezbytně nutnou, pokud budete mít neodkladnou práci.

 

Psí horoskop ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Psí Rybky mají konečně svůj čas. Léto s sebou nese možnost koupání a nekonečného ráchání ve vodě, kterou naprostá většina z nich miluje. Prostě vodní znamení. Bude ale nutné věnovat jim proto zvýšenou pozornost. Sami totiž míru, která je tak akorát, moc neodhadnou. Tak to budete muset udělat za ně. Ale nebude to tak těžké, pokud je budete mít stále na očích. Občas dokonce i poslechnou.

Co vašeho psa potěší: samozřejmě zmíněná voda. Ale vyvalování na sluníčku a také volný pohyb. To prostě k létu patří. Budou také naladěni na druhé pohlaví, proto pozor, neplánujete-li žádnou chlupatou nadílku.

autor článku: Naďa Kučerová

Počet přečtení tohoto článku: 2167

Zpět na výpis


Top inzerát

Prodám 5 štěňátek čivavy

Prodám 5 štěňátek čivavy

Plemeno : Čivava - Chihuahua
Pohlaví : ne
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace