Psí příběhy

 • Co se stalo Bobíkovi aneb jedna krátká historka

  Pátek, 15. květen, 2015
  Stalo se to 7.5. 2013 kousek od našeho domu. Šla jsem na obvyklou odpolední procházku s Bobíkem, přešla jsem silnici, že půjdu na louku. Na druhý straně cesty měli velkého psa za plotem. Oba na sebe štěkají pokaždé, když tam projdu, ale ten den to bylo jiné. Bobík začal štěkat, ten pes ne, ale rozběhnul se k plotu, zahučel do keře a najednou byl venku. V plotě byla díra a on o tom zřejmě věděl.
 • Budeme tvořit keramickou misku pro psy!!!

  Čtvrtek, 14. květen, 2015
  Ahoj, už mě všichni určitě znáte.. jmenuji se Hary a víte žejsem maďarský ohař. Panička chodí do keramiky, a když jsme si s ní založili ten e-shop tak bude psát knihu a potom vyrobí misku.
 • Můj sen v "Mlsárně"

  Pondělí, 11. květen, 2015
  Ahoj jmenuju se Haryk, a když usnu tak vydávám zvláštní zvuky, aniž bych o tom věděl. Jeden jediný sen z celého života jsem si zapamtoval! Jak jsem vyrazil bez paničky do Mlsárna.
 • Ranní vycházka

  Pondělí, 11. květen, 2015
  Ahoj, jmenuji se Hary. Mám 3 paníčky kteří se o mě starají. První paniček je děda a předal mě do rukou svému synovi takže ten si našel přítelkyni a ta jeho přítelkyně má dceru.... a ta dcera je moje panička.
 • Na chalupě 1

  Neděle, 10. květen, 2015
  Ahojky jmenuju se Haryk, jsem neunavitelný maďarský ohař a je mi necelých 6 let. No a máme chalupu... teďka v pátek jak byl ten státní svátek tak jsme jeli na chalupu. Bylo to tam super.
 • Vytváříme novou stránku

  Neděle, 10. květen, 2015
  Ahojky.... jak už víte jmenuju se Haryk. S paničkou jsme se rozhodli si vytvořit novou stránku.. jelikož panička šije šátečky, oblečky, peče mi zdravé pamlsky, píše knížky apod., tak jsme vytvořili takový e-shop.
 • Jak jsem se dostala k paničce

  Sobota, 9. květen, 2015
  Panička si přála mít psa 5let. Několikrát i protestovala a na konec se odstěhovala s rodinou do domu a tam ji to rodiče dovolili. Nejprve chtěla mít BOC bez PP, ale pak byli na každém rohu. Tak si řekla že se také dostanou do množírny, tak raději neriskovala.
 • Jsem opatrná

  Pátek, 8. květen, 2015
  Musím vám kamarádi štěknout že už jsem holka docela šikovná a aky moc mazaná.Po snídani jsme si doma všichni seděli a já si řekla že budu trochu trápit a trhat svého opičáka. Tak si pro něj jdu ležel pod židlí a najednou couvám a nechci jej.
 • Budeme stavět Agi překážky

  Středa, 6. květen, 2015
  Ahojky jemnuju se Haryk :3 a je mi 5 a půl roku. Máme chalupu a kousek od chalupy je louka a na ní postavíme překážky s dědem a paničkou, já budu muset být s paničkem č. 1 protože by mě babička nevzala novým autem :( Budeme stavět asi 10 skokovek, slalom, tunel, Áčko, kladinu, houpačku, kruh, skok daleký, skokovku vysokou atd.
 • Na krásné jarní vycházce

  Středa, 6. květen, 2015
  Ahoj, jmenuji se Haryk. S paničkou jsme se rozhodli že půjdeme na procházku, a tak jsme vyrazili. Šli jsme přes louku ke garážím, ke splavu...... Pak jsem se vykoupal a jelikož bylo obrovské vedro a panička mi nechtěla přestat házet míček, tak jsem byl naprosto vyřízený. Večer jak jsme přišli domů tak se pěkně rozpršelo.
Celkem záznamů: 5355
|< << 12345 >> >|Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.