Psí příběhy

 • Sice to sem nepatri ale prosime o pomoc

  Sobota, 21. listopad, 2015
  prosime o sdileni do verejnych stranek FB cim vice se to rozsiri tak bude o tom vice lidi vedet a treba se i dozvime neco je to uz sice delsi dobu uz 6 mesicu co se po ni patra ale je to jak kdyz se po ni slehla zem... :(
 • Noc bez Arga

  Pátek, 13. listopad, 2015
  Jednoho letního večera jsme se šli celá rodina projít.Táta běhal,Argo čmuchal a já,máma a mladší bratr jsme se procházeli.V lese bylo nejspíše hodně zvěře, protože Argo byl jako utržený ze řetězu!Mámu tedy napadlo, že Arga pustíme, ať se vyběhá.
 • Náhoda nebo osud?

  Čtvrtek, 12. listopad, 2015
  Píše se červen roku 2012 a já s těžkým srdcem dávám po dlouhé a zákeřné nemoci uspávat svého prvního,jedinečného westíka Scottyho.Na boest je nejlepší nové štěně a tuto větu slýchám často...no dobře jedu se podívat na štěnátka australáků a volné jsou dvě fenečky.\líbí se mi ta blue merlové,ale pořád to není ono-není to westík.Každý večer brouzdám po netu až narazím na stránky chovatelské stanice v Hodoníně,kde mají posledního volného pejska s příznačným jménem-Scotty....ten je tu pro mě,hned mi problesklo hlavou.
 • Jak slavit sv. Martina po našem ?

  Středa, 11. listopad, 2015
  Opravdu bláznivý den! Ráno jsem musela do školy o hodinu dřív, ale to by mi ani tolik nevadilo... kdybych věděla co mě čeká doma. Jak se říká že na Martina se sněhem :o to tady u nás ve středních Čechách už moc neznáme.
 • Seth a slepice

  Sobota, 7. listopad, 2015
  Minulou zimu jsem přišla ze školy, viděla jsem Setha běhat na zahradě,zrovna byly puštěné slepice a všude bylo peří. Bylo mi to divné.
 • Krásná podzimní procházka

  Pátek, 6. listopad, 2015
  Dne 2.11 jsme se s paničkou rozhodli vyrazit na takovou delší procházku. Tak mi panička dala obojek,připla mi vodítko a hurá na oblíbenou procházku. Vyšli jsme si k našemu vesnickému rybníčku, kde jsem pořád čmuchala a čmuchala až jsme málem do vody spadla.
 • Baddy a procházka lesíkem

  Neděle, 1. listopad, 2015
  Byla jsem asi před půl rokem s mojí kamarádkou u nás doma a rozhodli jsme se že vezmeme psi ven na procházku a tak jsme našli obojky a vodítka a vyrazily jsme na cestu. Bylo nádherný počasí, sluníčko krásně svítilo, vítr nám odfukoval z obličeje vlasy a byl cítit nádherný odpolední vzduch ( vůně) přírody, byla to prostě nádhera.
 • Rybička

  Čtvrtek, 29. říjen, 2015
  Jednoho krásného sobotního odpoledne jsme vyrazili i s Dášenkou do Zašové za její oblíbenou kamarádkou Ájou. Sluníčko krásně svítilo,jenom lehce foukal větřík, prostě úžasný den to jsme ale netušili co bude následovat.
 • Tina hlídá

  Středa, 28. říjen, 2015
  Byli jsme s tinou večer na prochazce a najednou začala štěkat a ja nic neviděl, je to ježek ja nic nevidel. Pokačuju v přiběhu hmum tak jsme šli dál ale ona nechtěla tak jsem zatahal za voditko pak přišel jeji kamarád ale ona si nechtěla hrát a běžela za ním.
 • Jak jsme se dostali vlastně k AGILITY?

  Úterý, 27. říjen, 2015
  Ahoj, jmenuji se Hary a je mi 6 let. Od malinka miluji COURSING :) Tak když se se mnou šla panička projít tak jsme narazili na AGICOURSING, a tak běžela pro peníze a pozdě mě přihlásila... skákal jsem překážky, proskakoval kruhem... akorát jsem se bál tunelů tak poslední koncová překážka byla tunel a byl ohraničený páskou.
Celkem záznamů: 5413
|< << 12345 >> >|

Top inzerát

Jorkšírský teriér - yorkšírský teriér - štěňátko pejsek bez PP

Jorkšírský teriér - yorkšírský teriér - štěňátko pejsek bez PP

Plemeno : Yorkšírský teriér
Pohlaví : ne
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace