Psí příběhy

 • Snoopy

  Sobota, 24. leden, 2015
  Narodil jsem se 3.1.2011.Můj život byl velmi těžký. Když jsem byl malé štěně hodně jsem si hrával s bráškou Charliem a s ostatními pejsky.V té době žil ještě Blesk,který sem tam spadl,protože byl už velmi starý.Hrával jsem si s Bleskem a pořád jsem se držel vedle jeho boku.
 • Nový přírůstek do rodiny?! Ale do, které?!

  Pátek, 16. leden, 2015
  Už uběhlo 5 měsíců co nás opustil náš milovaný kamarád a člen rodiny. Pořád nám chybí, ale mi moc dobře víme, že někde tam nahoře dovádí spolu s naším dalším členem. Hlídají nás ze shora a dodávají nám na dálku moc velkou sílu vše zvládat dál. Paníček se nemohl se ztrátou srovnat a chtěl pořídit dalšího člena do rodiny. Ovšem pracovní podmínky obou páníků nám nedovolují si dalšího hafana pořídit.
 • Lessy

  Neděle, 11. leden, 2015
  Jednou kdysi dávno se narodili štěňátka huskyho. Bylo jich 7 ale 4 znich zemřela. Jedno se narodilo z půl těla bílě a z půlky těla černé. Dali ji jméno Lessy.
 • Toulavá Dáša

  Sobota, 3. leden, 2015
  Naše Dášenka miluje kočky!Když nějakou venku uvidí hned se k ní rozběhne. Jednou jsme tak šli polní cestou a Dášenka si všimla kočky. Rozběhla se a než jsem se nadála byla pryč. No nic zavolala jsem mamce a šli jsme ji hledat....
 • Život s Akitou

  Sobota, 27. prosinec, 2014
  Chtěl bych napsat pár faktů o akitách protože všude se píše jedna a ta samá věc ale nikde jsem nenašel článek jak se akity chovají tak bych se chtěl podělit se svými zkušenosti.To, že Hachiko žil, byl a existoval, to je nezpochybnitelný fakt. Že čekal až do své smrti každý den na předčasně zemřelého pána, který nikdy z práce domů nepřišel, to je pravda také. Co ale pravda není je, že každá Akita = Hachiko, tedy dokonalý vzor věrnosti. Pokud si kupujete štěně zmasírování komerčním dojákem s čele v Richardem Geerem a hojně vyzdvihovanou akití věrností, můžete být celkem hořce zklamáni.
 • Prosba o hlasování

  Pondělí, 22. prosinec, 2014
  Zdravím, smím poprosit o hlasování v soutěži Středních škol, škola je bezbariérová, s ubytováním v jednom komplexu. Je upravená od roku 2008, již na ni studovali 2 vozíčkáři, zaslouží si to ( sama jsem vozíčkář, studovala jsem zde).
 • Den matek

  Čtvrtek, 18. prosinec, 2014
  Bydlíme v rodinném domě, Haryk není sice můj ale beru ho tak že patří do mojí rodiny. Každý znáte den matek a Haryk, nevím odkud ale nějak se asi dozvěděl o dni matek.
 • Haryk vs. kočka Mačeta

  Čtvrtek, 18. prosinec, 2014
  Bylo léto a jeli jsme na chalupu. Sousedé tam mají kočku Mačetu a Haryk je můj pes, je to lovecké plemeno, je to maďarský ohař krátkosrstý. Haryk už ulovil srnu.
 • Německý špic = ohrožena rasa psa

  Neděle, 30. listopad, 2014
  Tento článek je pro všechny vlastníky a milovníky plemene Německý špic.
 • Návrat k přirozené stravě

  Čtvrtek, 27. listopad, 2014
  V poslední době se hodně vedou diskuse na téma BARF (neboli přirozená strava) kontra granule.
Celkem záznamů: 5313
|< << 12345 >> >|Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.