Psí příběhy

 • Silvestrovské drama

  Sobota, 30. leden, 2016
  Jednou jsem šla se svým Monthym den po Silvestru na procházku na Přehradu.Já hloupá jsem si myslela, že už nikdo pálit petardy nebude ale to byla chyba. Šla jsem s ním až k bazénu se psem který běhal hezky volně okolo mě, potom jsme šly zpátky domů. Najednou jsme uslyšeli první rachejtly zavolala jsem Monťáka a on poslušně šel ke mě, ale přišla další rána ....
 • Psí triky

  Pátek, 29. leden, 2016
  ZÁKLADNÍ triky: Sedni: Pejskovi budeme tlačit zadeček dolů aby se naučil sednou a samozřejmě musíme povel pořád opakovat.
 • Zážitek z bobování s Ebi

  Pondělí, 25. leden, 2016
  S kamarádkou nás jednou napadlo že by jsme mohly zkusit bobovat s naší fenkou Ebinkou :-). A tak jsme to tedy udělaly. Vzaly jsme boby, vodítko a Ebi.
 • Dandulka- bojovnice

  Čtvrtek, 21. leden, 2016
  Tento příběh je dlouhý, psala jsem ho už před časem jen tak pro sebe a napadlo mně, že ho můžu zveřejnit.... Ahoj, jsem gekončice Dandulka a budu vám vyprávět svůj příběh. Byla jsem hodně nemocná, nikdo mi nedával velkou naději, musela jsem na operaci, ale zvládla jsem to. Navíc se konečně zjistilo, že jsem holka a ne kluk.
 • Moje narozeniny

  Pondělí, 18. leden, 2016
  Panička se rozhodla, když už jsem tak velký pes a mohu už papat všechno, že mi k mým narozeninám pořídí dort. Chtěla mi ho koupit, šla se podívat do psího obchodu, kde takové psí dorty prodávají. Ale byly moc velké a drahé.
 • Kdyby hloupost kvetla, můj dům by byl botanická zahrada

  Sobota, 16. leden, 2016
  Myslím si, že tento "citát" zná skoro každý. Ovšem můj pejsek není výjimkou tohoto "citátu" :D. Jakou největší hloupost kdy váš pejsek udělal? Nebo jakou dělá pořád?
 • Proč Sisi a Lera?

  Úterý, 12. leden, 2016
  Ráda bych popsala náš společný příběh - jak jsem se rozhodovala pro psa a králíčka, jak jsem jim vymýšlela jména a jak jsem si vybrala právě je!
 • Můj spolubydlící Damon

  Pátek, 8. leden, 2016
  Ahoj! Jmenuji se Amálka a povím Vám příběh o tom, když k nám do rodiny přišel nový člen rodiny. Byl to kocourek kočky evropské, jménem Damon (Dejmon). Přišel k nám zhruba před 2 měsíci. Panička pořád chtěla nějak rozšířil zvířecí smečku(patřím tam já, včetně králíčků,andulky,činčil,(už zemřelé želvičky), teď už tam patří i Dejmon).
 • Charlie šťastný den :o)

  Středa, 6. leden, 2016
  Tak Vám milý přátele jdu napsat kratičký příběh o tom jak jsem měl štěstí a našel svůj domov. Byl jsem nalezen 6.11.2015 ale kde přesně mě nalezli to nevím ani Já sám. Přivezli mě ten den do Olomouckého útulku a udělali potřebné věci jako u všech pejsků. V útulku jsem strávil skoro dva měsíce,ale nebýt mé paničky tak bůh ví jak dlouho bych tam ještě byl. Jsem kříženeček ale čeho to se neví. Vážím 10 kg a je mě 1 rok.
 • Sníh

  Pondělí, 4. leden, 2016
  Dnes píšu o našich dvou pejscích. Začal padat sníh a moje Jess rychle zaběhla do boudy bylo to vtipné vypadalo to jako když jí někdo spálil vařící vodou. Za to ten náš druhý pes s tím sněhem se honil jako když ho nikdy neviděl.
Celkem záznamů: 5430
|< << 12345 >> >|

Top inzerát

Tibetská doga - štěňata s PP

Tibetská doga - štěňata s PP

Plemeno : Tibetská doga
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace