Psí příběhy

 • Cesta s Belinkou

  Středa, 25. únor, 2015
  Stalo se nám kdysi dávno,když jsme měli mladou jezevčici Citušku a mladou čuvačku Belinku.Byli jsme s celou rodinou a kamarádem traktoristou v lese na dřevo.Najednou kde se vzala tu se vzala srnka no a oba naši pejsi se za ní rozběhli,neviděli neslyšeli jen divoce se štěkotem za ní běželi. Tak naše panička se synem, to byl ještě kluk fofrem za nimi.
 • Když musí odejít mezi hvězdy

  Pátek, 20. únor, 2015
  Bolí to, ale nikdy neříkej, že už si nikdy nepořídíš dalšího miláčka.
 • Běžec

  Sobota, 14. únor, 2015
  Pořídili jsme si pejska z útulku Teda, a bydleli jsme v domečku se zahrádkou.. Doma jsme už měli 2 pejsky, ale báječně si sedli ;)
 • Moji psí kamarádi - Harry

  Pátek, 6. únor, 2015
  Dneska jsem se rozhodla povyprávět vám něco o mém dalším kamarádovi Harrym. Harry je můj soused, bydlí hned nad námi, takže ho často slyším štěkat.
 • Štěňátko... :*

  Neděle, 1. únor, 2015
  Jsem malé štěňátko Boloňského psíka Barevného. Moje majítelka Viki se o mně stará.... A moc dobře. Někdy si říkam co by se se mnou stalo kdyby si mně nevzaly oni. Protože moje maminka neboli majítelka mojí maminky se mně chtěla rychle zbavit.
 • Snoopy

  Sobota, 24. leden, 2015
  Narodil jsem se 3.1.2011.Můj život byl velmi těžký. Když jsem byl malé štěně hodně jsem si hrával s bráškou Charliem a s ostatními pejsky.V té době žil ještě Blesk,který sem tam spadl,protože byl už velmi starý.Hrával jsem si s Bleskem a pořád jsem se držel vedle jeho boku.
 • Nový přírůstek do rodiny?! Ale do, které?!

  Pátek, 16. leden, 2015
  Už uběhlo 5 měsíců co nás opustil náš milovaný kamarád a člen rodiny. Pořád nám chybí, ale mi moc dobře víme, že někde tam nahoře dovádí spolu s naším dalším členem. Hlídají nás ze shora a dodávají nám na dálku moc velkou sílu vše zvládat dál. Paníček se nemohl se ztrátou srovnat a chtěl pořídit dalšího člena do rodiny. Ovšem pracovní podmínky obou páníků nám nedovolují si dalšího hafana pořídit.
 • Lessy

  Neděle, 11. leden, 2015
  Jednou kdysi dávno se narodili štěňátka huskyho. Bylo jich 7 ale 4 znich zemřela. Jedno se narodilo z půl těla bílě a z půlky těla černé. Dali ji jméno Lessy.
 • Toulavá Dáša

  Sobota, 3. leden, 2015
  Naše Dášenka miluje kočky!Když nějakou venku uvidí hned se k ní rozběhne. Jednou jsme tak šli polní cestou a Dášenka si všimla kočky. Rozběhla se a než jsem se nadála byla pryč. No nic zavolala jsem mamce a šli jsme ji hledat....
 • Život s Akitou

  Sobota, 27. prosinec, 2014
  Chtěl bych napsat pár faktů o akitách protože všude se píše jedna a ta samá věc ale nikde jsem nenašel článek jak se akity chovají tak bych se chtěl podělit se svými zkušenosti.To, že Hachiko žil, byl a existoval, to je nezpochybnitelný fakt. Že čekal až do své smrti každý den na předčasně zemřelého pána, který nikdy z práce domů nepřišel, to je pravda také. Co ale pravda není je, že každá Akita = Hachiko, tedy dokonalý vzor věrnosti. Pokud si kupujete štěně zmasírování komerčním dojákem s čele v Richardem Geerem a hojně vyzdvihovanou akití věrností, můžete být celkem hořce zklamáni.
Celkem záznamů: 5318
|< << 12345 >> >|Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.