Psí příběhy

 • Dáša VS. Zajíc

  Pondělí, 11. duben, 2016
  Tak jsem si zaběhala...a Dáša je zrozena pro coursing...:D Dnes večer 20:47-Takze jdu si jen tak po lehku, moc nedržím vodítko a Dáša najednou zatáhne. Vodítko mi vyleťelo z ruky a Dáša běží. Vidím tam něco černého...říkám si co to je??..to bude určitě nějaká kočka,tak ta se někam schová..nene Eliško to není kočka to je zajíc.
 • Množení a kruté zacházení se zvířaty :(

  Pondělí, 11. duben, 2016
  Množení a kruté zacházení se zvířaty, co se sakra má všechno stát? Psi přivazovaní lese, u trati pod mostem, vyhozená štěňata i s fenkou na pole, vyhození z auta, vyhladovělé kostry potažené kůží, plné inzerce, přeplněné útulky !!!!
 • Jak jsme rodili

  Středa, 16. březen, 2016
  Becky je tříletá fenka MMO, jelikož je prvnička, měla jsem o ni velký strach, jak svůj první porod zvládne. Manžel mi tvrdil, že bude rodit nejdřív za dva dny, protože jí nekleslo břicho a ejhle, přesně v termínu!
 • Dobrmani v nouzi – smutné osudy psů

  Úterý, 8. březen, 2016
  V dnešní době, kdy má domácnost průměrně dvě děti a dva psy i více, se ale na druhou stránku ocitají zvířata velice často v nouzi. Na jedné straně je ochránci zvířat zachraňují. Na druhé straně je lidé týrají, bijí, odkládají do útulků a v horších případech jsou schopni je vypustit na ulici nebo kdekoliv přivázat a opustit? :(
 • Sárynce.....

  Pondělí, 7. březen, 2016
  Sárynko, ty moc dobře víš jak mi chybíš. Chodím si s tebou povídat na hrobeček a pořád pro tebe pláču. Chci všem napsat tvůj příběh. Byla jsi jedinečná a nezapomenutelná.
 • Ostuda na desátou

  Sobota, 5. březen, 2016
  Dneska mi můj milánek udělal takovou ostudu,abych snad chodila kanálama. Vidělo to několik známých a dobře se bavili. Šli jsme na procházku a na takové zídce seděla mladá maminka s kočárkem se spícím miminem a něco jedla z kelímku a vedle sebe na zídce měla další sáček s nějakým jídlem.
 • Jsem skvělá kamarádka...

  Čtvrtek, 3. březen, 2016
  Ahoj, jak mě možná znáte, jsem yorkšírský teriér jménem Eimy. Zároveň jsem také nejlepší kamarádka mé paničky Elišky (na Hafici Eliššky). Nyní se vám pokusím alespoň trochu popsat, jaký máme s mou paničkou vztah a jak jsme se seznámili:
 • Velký trapas na výletě

  Středa, 2. březen, 2016
  Bylo to těsně po prázdninách (někdy na začátku září) když jsme se s Badym, mou kamarádkou a s Miou (její pes) vypravili do Mariánského údolí na procházku. Pěkně jsme si šly až jsme došli k prvnímu rybníku. Já jsem navrhla že se vykoupeme(bylo pořád ještě teplo), jenomže jsme neměli plavky...
 • Přicházím domů

  Pondělí, 29. únor, 2016
  Ano, jak jste asi poznali, výběr našeho štěstí. Bylo to jasné, jelikož se ke mě přihnala malá, neskutečně nevinná fenečka s čistou dušičkou. Hned mi bylo jasné, že mě pouze ona dokáže udělat šťastnou.
 • Naše 1. oficiální agility závody

  Neděle, 28. únor, 2016
  Ahojky, dlouho už jsme se Vám s Harykem neohlásili.. tak se hlásíme! Jak určitě víte, děláme opravdu hodně psích sportů. 21.2.2016 jsme byli na našich 1. oficiálních agility závodech v Brně.
Celkem záznamů: 5445
|< << 12345 >> >|

Top inzerát

Zadám štěňata Rottweilera s PP

Zadám štěňata Rottweilera s PP

Plemeno : Rotvajler
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace