Psí příběhy

 • Na dovolené

  Čtvrtek, 13. srpen, 2015
  Takže ahoj, vrátili jsme se z dovolené tak vám povyprávím jak jsme se tam měli ;) 1. den jsme vstávali a chystali jsme se kolem 10. hodiny jsme vyrazili a už bylo dostatečné horko :P No..myslím že ví každej jak je v 10 hodin :D Někde v 16 hodin jsme tam přijeli a objednali jsme si chatku... 4 lůžkovou :) No... docela dost drahý ale... všechno je drahý :D
 • Moje morče:D

  Středa, 12. srpen, 2015
  Ahoj omlouvám se že to není příběh o pejskovi protože žádného nemám:(. Koupila jsem si morče v Hradci Králové.Chtěla jsem aby skákalo protože jsem skákala na koních. Za 1 rok se to postupně učilo byla jsem ráda v chovné stanici mi řekli že si kupuji morče s předpoklady na agility a výstavy atd.
 • Neposlušné štěně

  Středa, 5. srpen, 2015
  Byl krasny slunný den , a nás pejsek slavil 3 měsíce. Chteli jsme jit trošku ven k vodě /neměl rad prochazky a lehal si na cestu kdyz byl na vodítku / a veterinář nám poradil , že ho mame nechat zkusit behat na volno. :)
 • Jak jsme vezli naši malou Kuky domů.

  Pondělí, 3. srpen, 2015
  Kuky jsme si vybrali jen přes internet, protože je s pp a o takováhle štěňata je velký zájem, natož bluemerle. Jen co jsem ji viděla hned jsem si ji zamluvila a za 2 měsíce se jelo pro ni. Jeli jsme pro ni 5 hodin na druhý konec České republiky až do Háje u Duchcova.
 • Jak to všechno začalo:)

  Středa, 22. červenec, 2015
  Jak už asi víte z mého profilu, tak mi je 7 měsíců. Ale jinak jsem u své nové paničky 6 měsíců. Ale jinak,chtěla bych vám napsat můj příběh ,tedy jak to všechno začalo...
 • Už od dětství

  Sobota, 18. červenec, 2015
  Už od dětství zachranuji zvířátka z ulic a od lidí,kteří je už nechtěli..... Pokaždé je to úplně jiný případ ... Charlie měl být utracen kvůli nedostatku času bývalé paničky. Skákal a dělal radostí modřiny a lítal,když ho vzali na vodítko.
 • WiFi - jak to začalo

  Sobota, 11. červenec, 2015
  Spousta z nás mě už na hafíkách zná. Ráda bych se tedy s vámi podělila o můj vstup do nové rodiny s novými páníky, novými sousedy, novými pachy..však to všichni z vás znáte.
 • Jak vybírat štěňátko

  Pátek, 10. červenec, 2015
  Když se rozhoduje o pořízení štěňátka, většina lidí má obvykle již vyjasněno, jaké plemeno by to mělo být či zda se bude jednat třeba o „voříška. Pokud ale zatím víme jen to, že chceme psa, resp. štěně, ale nemáme dosud jasno v plemenné příslušnosti, měli bychom si nejprve položit několik otázek.
 • Nový člen rodinky :)

  Středa, 8. červenec, 2015
  Největší zážitek byl, když jsme si přivezli Roxynku domů.Napřed byla trošku nejistá ale pak s námi blbla a mazlila se :)
 • CHODSKÝ PES

  Pondělí, 6. červenec, 2015
  Chodský pes je mým nejoblíbenějším plemenem, ale před 10 rokami jsem ho ještě neznala. Tady je můj příběh: JAK JSEM POZNALA CHODSKÉHO PSA. Nejprve se mi líbily plemena jako je třeba rotvík, čivava atd. Ale v nějakém roce se všechno změnilo vyšel časopis o Chodském psovi, říkám si, že je to krásný pes, ale vůbec ho neznám (byla jsem odborník ve psech).
Celkem záznamů: 5387
|< << 12345 >> >|

Dnes má svátek  Norik, Nemo

Narozeniny slaví >>
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.