Štěňata

 • Co by mělo umět štěně

  Sobota, 29. srpen, 2015
  Právě jste dostali, nebo si pořídili štěně a nevíte přesně, jak a kdy ho začít vychovávat k žádoucím hygienickým návykům a poslušnosti? Potom vám zde nabízím první pomoc.
 • Tipy jak krmit své štěně

  Pátek, 31. červenec, 2015
  Obrátila se na mne paní s dotazem, že by si chtěla pořídit štěňátko, má je již vyhlédnuté a zarezervované, ale v chovatelské stanici všechna odstavená štěňátka krmí vařenou stravou. Takže teď neví, čím krmit štěně po příchodu domů, především když do budoucna chce pejska určitě převést na granule. Jaká strava je vlastně pro vaše štěňátko nejvhodnější a jak na ni přejít?
 • Zdravotní průvodce pro majitele štěňátka II. - krmení a venčení

  Středa, 15. červenec, 2015
  Jestliže si plánujete pořídit štěňátko, tak se vám jistě budou hodit informace o tom, jak na štěně. V prvním díle našeho zdravotního průvodce jsme psali o očkování štěněte. V tomto díle se dozvíte více o tom, jak a čím štěně krmit a jak ho venčit.
 • Zdravotní průvodce pro majitele štěňátka I. - očkování

  Pondělí, 29. červen, 2015
  Pokud se v blízké době stanete majiteli štěňátka, určitě se vám v hlavě objevuje spousta otázek spojených nejen s pořízením štěňátka, ale také s jeho následnou péčí. Následujících několik řádků vám poradí alespoň do začátku, po jaké cestě se vydat. V tomto díle si řekneme něco o očkování.
 • Co dělat, když je vaše štěně obézní?

  Pondělí, 25. květen, 2015
  Láska prochází žaludkem, ale ne donekonečna. A i když psí oči jsou psí oči, pokud se z vašeho štěněte stává soudeček, je třeba s tím něco dělat. A nebo se v této situaci může skrývat i utajený zdravotní problém?
 • Štěně v zimě v boudě - je to pro štěně zdravé?

  Pondělí, 24. únor, 2014
  Je mnoho lidí, kteří bydlí v domě a pořídí si štěně, které nechtějí mít doma a rovnou ho od třech měsíců nechají vyrůstat na zahradě. Pokud jste však jedním z nich a štěně si pořizujete na zimu, je třeba zvážit mnohá úskalí, která na vaše štěně mohou venku čekat.
 • VIDEO: Jak krmit 3-týdenní štěně

  Pátek, 21. únor, 2014
  Od třetího týdne nastává tzv. přikrmování štěňat. Není to ale přesně daný termín. Někdy musíme začít přikrmovat dřív, někdy postačí později. To záleží na mléčnosti feny, na počtu štěňat apod.
 • Manuál majitele psa I. díl - Jak na štěně

  Neděle, 1. září, 2013
  Chystáte-li se pořídit si štěně, zejména pokud jde o Vašeho prvního psa, jistě Vás napadá celá řada otázek. A není divu, štěně se totiž stane novým členem rodiny a před jeho příchodem je potřeba zařídit velkou spoustu věcí. S čím vším je tedy třeba počítat? Do jaké míry se změní náš denní režim? Co a kdy musíme zařídit?
 • Když štěně poznává svět

  Neděle, 17. březen, 2013
  I se zvířecími batolaty to chodí naprosto stejně jako s těmi lidskými. Jsou hravá, poznávají věci a prostředí, učí se. Každý, kdo si štěně pořídí, by měl tedy vědět, že ho čeká spousta práce. Protože nedílnou součástí tohoto věku je samozřejmě i výchova.
 • Jak (ne)vybrat štěně

  Čtvrtek, 12. srpen, 2010
  Pokusím se vám pomocí vlastní zkušenosti poradit, jak si určitě nevybrat psa. Záměrně nepopisuji konkrétního "chovatele" ani konkrétní plemeno. Můj pejsek je na zaslouženém odpočinku, chtěla jsem pro sebe vybrat štěně, které bude jeho nástupcem ve výcviku. Vybrala jsem si u nás málo známé velké plemeno s PP. Po předchozí mailové domluvě jsem se rozjela do chovatelské stanice.
Celkem záznamů: 22
|< << 123 >> >|

Dnes má svátek  Ben, Elly

Narozeniny slaví >>
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.