Diskuzní fórum

Celkem záznamů: 7
|< << >> >|

Naposledy přidané příspěvky

 • Poznáte, kdo jsem?

  01.11.2014 05:07:41

  Ani napsal(a):

  iksypsilon (31.10.2014 19:38:22) napsal:
  Největším omylem zastánců psů bez PP je to, že si o nás, kteří tento "chov" kritizujeme, myslí, že jsme nelidové, co jsou proti psům bez PP vysazení a propagují to, abychom se o tyto psy nestarali a neměli je rádi. Ukažte mi jediný příspěvek, kde toto někdo tvrdí.
  Upozorňuji jen na fakta. Že vaše sobeckost (ano, vaše "potřeba" mít psa, lhostejno jakého) ubližuje celé psí populaci. Zkuste se zamyslet nad tím, proč podporujete lidi, kteří bez rozmyslu množí psy, vytváří nová štěňata, ačkoliv psů máme v ČR nepočítaně a čím dál tím víc z nich končí v útulcích. Co na tom, že vašeho jednoho psa milujete, když škodíte psům ostatním? Tomu říkám opravdový milovník zvířat... Nevidím jediný důvod, proč podpořit množitele, když v útulcích čeká kvantum psů a většina z nich se nikdy nedožije skutečného domova. Nejde o to, že by psi bez PP neměli nárok na lásku a péči, nebo že byste měli svého bez PP psa, co už máte doma, odstřelit a raději si pořídit s PP. Jde o to, abychom eliminovali jejich "výrobu", protože jinak budeme muset v brzké době přemnožené psy utrácet. S tím souhlasíte?
  K poctivým a nepoctivým CHS už se vyjadřovat nebudu, víme, že tento problém existuje a proto vždy nabádám k pečlivému výběru (mimochodem - možnost ověřit si zdraví psa u psů bez PP nemáte). I tak pes není stroj a může onemocnět - ne všechny nemoci jsou dědičné... A nemoci si nevybírají podle původu, onemocnět může každý pes, bez ohledu na PP.
  Proto znovu apeluji - něco si o této problematice zjistěte...


  Že já ubližuji celé psí populaci? Já psa dostala k narozeninám od rodičů. Nevěděla jsem to. Oni nechtěli ani voříška z útulku a ani papírového psa. Tak jsem dostala psa bez PP a jsem vůbec šťastná za to, že nějakého mám.

  Ale už o tom nechci mluvit.. Možná ubližuji české psí populaci, ale svého psa mám ráda a je mi to jedno jestli to někomu vadí.
 • Soutěže

  01.11.2014 05:01:28

  Ani napsal(a):

  Kobylatko (31.10.2014 17:32:23) napsal: A nebo co takhle soutěž " namaluj svého psa " .Nakreslit svého psa tužkou,vodovky,tempery,uhel,pastelky ... vyfotit a dát do soutěže ;-D hlavně né jako obvykle hodnotit kvality fotek a kdesi cosi ale kresbu,zachycení mazlíčka tužkou,uhlem... prostě samotný obrázek,jako je jasný že to musí být trocha vidět na tý fotce :-) .Kresbu na počítači nééé bo to zvládne opravu každý i dítě a není to ono ;-) .Co vy na to? A co admini?co říkáte na zatím podané návrhy?půjde z toho něco?Většinou jsou foto soutěže tak at je taky změna ;-D .


  Skvělá soutěž!! :D
 • Končím na Hafíkách!!!

  31.10.2014 21:13:34

  Radka napsal(a):

  JF to řekl za nás - provoz a správa webu takovéto velikosti skutečně není zadarmo. Reklamu se snažíme udržovat na únosné míře, bez ní to ale skutečně nejde. Každý uživatel, který kvůli tomu odejde, nás samozřejmě mrzí, ale pokud to vidíte takhle, nezbývá než popřát hodně stesti při hledání podobného portálu, který funguje zcela bez reklam (případně můžete takový založit).
Celkem záznamů: 3
|< << >> >|Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.