Diskuzní fórum

Celkem záznamů: 7
|< << >> >|

Naposledy přidané příspěvky

 • Výmĕna bodů

  20.08.2017 01:05:11

  Zuzka napsal(a):

  Kobylatko (18.08.2017 14:56:12) napsal:

  Myslím že je to opět jen lež a sliby ;-) .Tohle je totiž pořád dokola a dokola,žádný náznak ani pidi zněny.A když se to nezměnilo doteď pochybuji že se to změní za ty dva měsíce ? a velmi pochybuji že to stihnete dát dokupy tak aby to bez problémů fungovalo.A i kdyby tak vám v mezičase spousta lidí ještě uteče.A silně pochybuji o bonus programu že tam bude něco použitelnýho (především pro střední a velký psy), a ne třeba Pedigréé a podobně,a i kdyby pochybuju že se dostane na všechny když uživatelé mají nasbíraný nemalý počet bodů .

  Zase lžou. Slibují to už tři měsíce. Teď najednou to má jít až v září nebo říjnu.Pak budou tvrdit, že v prosinci, lednu...atd.Ať se jdou vycpat, podvodníci prolhaný>:) >:) >:)
 • Arménský Gampr ??

  18.08.2017 14:59:55

  Akíčita napsal(a):

  Taky zdravím,
  netuším, zda tihle psi jsou v ČR, nicméně pokud jo, moc jich asi nebude a dle mého názoru by to bylo jedině dobře. Myslím si, že tahle specifická národní plemena mají zůstat tam, odkud pochází a kde je pro ně i správné využití. Myslím, že úplně stačí, že tu máme plno jiných pasteveckých plemen, která "budí hrůzu">:)
  Na pohled je to krásné zvíře, ale bohužel si ty pastevce pořizují většinou lidi, kteří je nezvládnou a takový pes může být pak opravdu postrachem svému okolí. Znám několik takových případů. Mé dobré známé taková nezvládnutá kavkazanka málem zabila choďandu. Na chalupě jsme se kdysi báli procházet kolem jedné chalupy, kde byli na pozemku bez plotu puštěni volně dva rovněž kavkazani... Z vyprávění místních jsme věděli, že už mají "zářezy na pažbě"....
  Ta pastevecká plemena mají všechna dost podobnou povahu...jsou to samostatné jednotky, strážní psi, velmi silní a nebojí se jít do konfliktu...když mají uchránit stádo před čímkoli, tak logicky musí.
  Nic proti pastevcům nemám, ale podle mě tito psi vůbec nepatří do města a "běžného života"...:_/

  naprPepa (02.08.2017 15:36:01) napsal: Zdravím. Chci se zeptat, jestli je někdo obeznámen s plemenem Gampr (anglicky Armenian Gamrp dog)? Nejsou o něm žádné články v češtině, nenašel jsem žádné chovatelské stanice. Jsou vůbec v Česku tihle psi?

 • Neznámé plemeno

  15.08.2017 12:07:35

  Akíčita napsal(a):

  Zdravím,
  pokud to teda je konkrétní plemeno a ne kříženec, zkusila bych popátrat mezi severskými "tažnými" psy;-)

  Jairhad (11.08.2017 00:55:59) napsal: Dobrý den,
  mám zde takový menší problém. Nedávno jsem viděl jednoho překrásného psa, bohužel ani aplikace na rozpoznávání ras ani z encyklopedie jsem nezjistil co je to rasu. Kdyby byl někdo prosím tak ochotný a pomohl mi přijít na tento problém byl bych velice vděčný.

  (obrázek psa se zobrazí pro rozkliknutí odkazu)
  https://gyazo.com/edaa5dd688e9b8ef040db72e2c36ae9b

Celkem záznamů: 3
|< << >> >|

Top inzerát

Prodám štěňátka Maltézáčků

Prodám štěňátka Maltézáčků

Plemeno : Maltézský psík
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace