Diskuzní fórum

Celkem záznamů: 7
|< << >> >|

Naposledy přidané příspěvky

 • Julie napsal(a):


  díky moc J.:D :D :D :D
 • Kdopak to tu hraje - na nás?

  15.09.2017 09:00:55

  Zdeněk napsal(a):

  Vážená Natali2. Na svou otázku na Kiru jste si i sama logicky odpověděla (na druhou stranu jak můžeme vědět že i Váš profil je skutečný?). Inu pokud daný profil občas komunikuje, něco napíše, něco pošle nebo vstoupí do diskuse, má nějaké zvířátko je malá pravděpodobnost že by neexistoval. Což jak lze dohledat tak všichni co se zatím k tomuto vyjádřili tak činí,že!
  Důkazem že je někdo přihlášený přes Facebook nemůžete myslet vážně, vždyť právě Facebook je znám spousty vytvořených anonymních profilů (a pokud si zasdám některé jméno vyskočí i 10x). Ale o tomto to není, nikdo zde nechce a nemá potřebu se odhalovat jen proto že se najde někdo kdo pak se mstí a otravuje (třeba jen proto že nesdílíte jeho přece jasný a jediný správný názor)!
  Zde jde spíše o zkušenost s fungováním těchto stránek a o tom jak to tu chodí a co se tu v minulosti odehrálo, což by mnozí zdejší „matadoři“ jenž jsou zde už nějaký rok mohli ohledně falešných profilů a bodování povykládat. Zakládání falešných profilů a bodování sebe sama v minulosti byla skoro běžná věc (a ani v dnešní době není výjimkou), a proto všechny profily (najednou vzniklé, bez jakékoli historie a základních dat, kdy sem daný uživatel vstoupí odhlasuje a za 1 minutu i dříve je pryč) se jeví podezřelé. Zvláště pokud bodují jen jeden profil, nekomunikují a během 5-10 minut se takovéto profily v bodování u dané ho uživatele objeví vždy několik. Ani admin nedokáže říct zda jde o falešný profil (tedy vytvořený účelově daným bodovaným uživatelem či nikoli), prostě to nejde. Jde pouze o zkušenost. Máte pravdu vážená Natali2, že tyto profily neporušili žádné pravidla – je to tak (zaregistrované jsou a bodují, jde pouze o postřeh, zkušenost a férovost)!
  To jestli se někdo přihlásí přes facebooku nebo přes stránky je zcela jedno (jak sama píšete), nechápu však proč se nemohli přihlásit tedy i přes stránky svým jménem a psali pseudonym (tedy když to tu tak sama obhajujete – což mne tak trochu zaráží). Doufám že chápeme se, že píši stále o profilech které jsem zde vložil z Koljovy zprávy (protože z těchto se neozval nikdo a nebrání se nikdo – což dále vede k pochybám, nemyslíte vážená Natali2)? Ale budiž.

  A teď trochu jinak vážená Natali2. Já nepotřebuji přesvědčovat a myslím že ani lidé jenž zde napsali k tomuto svůj názor (které jste ihned hodila do jednoho pytle jen proto že jsou na pochybách nebo nesouhlasí s Vámi Natali2). Navíc mně stále napadáte (naposledy vulgárně v komentáři pod Vašim deníčkem, který jste pak vymazala / proč asi,že?), přestože v mém názoru a přepisu zprávy od Kolji (tedy nikoli mně) toto směrem k Vám já nečiním. Tak prosím zachovejme pravidla tohoto servru, slušnost a určité dekorum slušnosti, děkuji za to Natali2.
  V deníčku sice píšete mnoho vět, opakujete se ale věcný argument který by názor těch jenž jste ihned odsoudila nepřinášíte. Naopak píšete o špatném přátelství a závisti a nižších pudech (tedy hrajete na city bez jakýchkoli argumentů). Takhle ale nikoho nepřesvědčíte a starší „uživatelé“ toto již znají a nemají potřebu se k tomuto vyjadřovat – ostatně čas sám ukáže (v tom to je perfektní).

  V komentáři (který jste vymazala) jste uživateli Janka napsala že jsem „neschopný a arogantní“. Nevím v čem jsem zrovna já neschopný a arogantní a proč pronásledujete a urážíte mne a nikoli toho kterého zprávu jsem citoval. Možná ten komentář a zápis v deníčku napovídá spíše o Vašem charakteru, protože já Vás Natali2 v žádném komentáři ani v diskusi nejmenoval a nedával do souvislosti s danou zprávou, než jste se sama jmenovala a dala do souvislosti ve svém deníčku i ve vymazaných komentářích.
  Nepovažuji se za neschopného, protože já se nehoním za imaginárními papírovými pohárky a tudíž neoslovuji a nesháním, nevytvářím pro sebe přátele aby mne bodovali. To opravdu nemusím (já je tu mám). Já tyto pohárky neuznávám ale vím kolik starostí a práce musí dotyčný poctivec vykonat pokud je chce získat (a to mi jaksi s Vámi opravdu s tolika najednou vyrojenými profily dohromady nejde – to je můj názor a někdo může mít samozřejmě jiný). Sám jeden pohárek mám a stačí mi. O tom by vám mohli mnozí vyprávět. A takovéto lidičky rád podpořím, když držím zásadu (až na pár vyjímek) že podporuji Ty jenž dosud nemají všechny tři pohárky. Body dávám a dával jsem mnohým takže neschopnost v tom nevidím a mám rád opravdové přátele a nikoli prezentované a přidávané do profilů. Nenamlouvejme si že se zde máme všichni rádi – soutěž je soutěž (ale má pravidla a měla by se hrát fair-play).
  A pokud za arogantnost považujete zveřejnění názoru a to veřejně (nikoli skrytě), kdy tyto názory nepromazávám a nepíši za zády, a za názory si vždy stojím, tak pak jsem asi dle Vašeho mínění arogantní, děkuji za názor. Chci znovu a jasně upozornit že původní názor byl na zkopírovanou zprávu od Kolji (kterého jaksi opomíjíte,že)! Tato diskuse je jen a jen okolo uvedených profilů a Vás vážená Natali2, tak se neschovávejme za ostatní uživatele a jejich poctivost (protože o nich tato zpráva nebyla a ani můj názor a názory ostatních).

  Máte pravdu že toto (dané uživatelské profily) mohou vyřešit admini, ale to se nestane, protože jsou anonymní a dají se vytvářet z mobilu a odkudkoli a nejsou v rozporu s pravidly. Takže ani admin nedokáže určit zda a kdo je vytvořil a nemůže tvrdit že vznikly v rozporu s pravidly. Takže jde opět jen o zkušenost a názor a nikoli osobní útok (což mnozí uživatelé jako obranu bez argumentů ihned prezentují).
  Myslím že jsem vyčerpal vše co jsem Vám Natali2 chtěl objasnit a nemám potřebu psát do deníčku na city a dávat věci které se týkají mne do souvislosti s ostatními a převracet merito věci.

  Pokud chcete více info obraťte se na Kolju (je to jeho původní zpráva), zasílám i odkaz na něj -http://www.hafici.cz/uzivatele/detail-uzivatele/153249/. Doufám že nebudete tvrdit že i můj profil možná není skutečný – myslím že je až NESKUTEČNÝ :-D >:) :-) ;-) a doufám že jsme si to dostatečně vysvětlili, přeji mnoho úspěchů a štěstí ve hře.

  s pozdravem Zdeněk >:)
 • Jarmila napsal(a):

  Jarmila (08.09.2017 07:50:10) napsal: Zdravíme admini dnes som si všimla pri bodovaní mojích kamarátov že tie biele stránky nenačítavajú a neukazujú body a tak som síce prišla na fintu a som nabodovala no aj smailíky sa niektoré stratili prosím opravte to Díky Jarmila

  Admini díky už je to v poriadku
Celkem záznamů: 3
|< << >> >|

Top inzerát

Hledají domov

Hledají domov

Plemeno : Kříženec

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace