Diskuzní fórum

Celkem záznamů: 7
|< << >> >|

Naposledy přidané příspěvky

 • Bostonský teriér

  26.06.2016 15:53:36

  Ádoš napsal(a):

  Zdravím,mám doma maličkou bostonku,je jí 9 týdnů a váží 1,7kg,rodiče 8,5kg.Dokáže někdo odhadnout kolik bude mít v dospělosti? Chvíli brala antibiotika kvůli zánětu horních dutin,tak jí to možná "přibrzdilo".Díky za odpověď ;-)
 • Co kromě granulí ?

  24.06.2016 15:20:03

  vse-o-krmivech napsal(a):

  Petra (05.05.2016 13:50:24) napsal: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaké jídlo je nejlepší když nechci štěně Německého ovčáka krmit jen granulemi ?


  O různých možnostech krmení psů, jejich výhodami a nevýhodami popisuje článek Jak a čím krmit psahttp://vse-o-krmivech.cz/krmivo-pro-psy/pruvodce-krmenim/jak-krmit-psa. Na tomto webu jsou i další zajímavé informace a rady ke krmení psů. Mnoho čtenářů překvapí výzkum který dokládá, že dobře krmení psi žijí až o 3 roky déle.
 • Lze naučit 4 roční fenu?

  23.06.2016 06:05:43

  Scylla napsal(a):

  Edith (26.02.2016 10:20:45) napsal: Ahoj,
  Můj dotaz se týká naší 4 skoro 5 leté fenky plemene Ruská Barevná Bolonka. Myslíte, že jde ji naučit základní povely? Jako malou se nám nepovedlo ji něčemu naučit, ale teď to potřebujeme. Nezvládá žádné povely, ani sedni, ani k noze. Prostě nic. Lze ji základní povely naučit?
  Děkuji


  Proč by nešlo? Jí lze naučit všechno. Jde o to, že vy asi neumíte psovi srozumitelně požadavek vysvětlit. Chtělo by to, aby vám to někdo předvedl v praxi. Vybírejte poradce dobře, neberte ty, kteří vám budou radit teatrální pochvaly.
Celkem záznamů: 3
|< << >> >|

Top inzerát

Štěňata křížence čistokrevné border kolie bez PP

Štěňata křížence čistokrevné border kolie bez PP

Plemeno : Kříženec
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace