Diskuzní fórum

Celkem záznamů: 7
|< << >> >|

Naposledy přidané příspěvky

 • Houpačka

  31.08.2014 15:23:13

  Najda napsal(a):

  Niki a Baddy (26.03.2012 18:28:11) napsal: jak mám psa naučit aby se nebál chodit na houpačku- aby z ní neseskakoval moc brzo?

  ahoj no musíš snim jit na nu asi do polovinyrict zustan nebo stuj a pomalu tu houpacku preklopit a pak rict dolu
 • igris napsal(a):

  Ahoj,
  rozhodla jsem se udělat GIVEAWAY (rozdávání) psích designových doplňků, které recenzuji na svých stránkách, jednak proto, že některé jsou v ČR k nesehnání, a bylo by fajn, kdyby o nich majitelé hafanů věděli, a také proto, že jsem nikdy na žádné Giveaway psích potřeb u nás nenarazila, a tak se snažím být průkopníkem ;-D

  http://www.zlobri.cz/zlobri-giveaway/

  O novinkách v psích potřebách téměř nikdo v ČR nebloguje, a tak se snažím čerpat ze zahraničních webů, zajímají mne hlavně funkční věci, které mají i dobrý design. Tohle je první a určitě ne poslední giveaway, když objednávám produkty na recenze, vždy jich koupím více, pro případné zájemce a giveaway..

  Budu ráda za Vaše postřehy a nápady ke svým stránkám, i zde na foru hafíků
 • jakého psa na plašení kun?

  30.08.2014 22:32:29

  marvays napsal(a):

  Zdravím. Koupili jsme starý barák na vesnici, udělali drobnou rekonstrukci a letos na jaro se nastěhovali. Chováme kuřata, kačeny, králíky, kozy a plánujeme slepice a prase.

  Kvůli myš jsme hned pořídili dvě koťata (obě kočky) a snad se o to postarají. Máme i fenku (kříženec 7 let) která s náma prošla už třema byty, ale moc toho neuhlídá. Máme jí spíš místo zvonku :)

  Před pár dny jsem začal nadávat na ty naše koťata, že je máma nenaučila po sobě splachovat .:) Že mis erou, kd je napadne a vůbec po sobě nezahrabují, jak je u koček zvykem. Dnes jsem ve stodole uslyšel písklavý zvuk nějakého mláděte a v tom mi to docvaklo. Kuny!

  Potřbuji psa, který by jim svou neutuchající aktivitou nedal pokoj a vypudil je. Celý den by byl venku (pokud to nebude o zdraví kvůli počasí) a na noc ho tam klidně nechám taky, když bude chtít. naše fenka je naučená z bytu, spala s námi v posteli. ale ted ji necháváme v přízemí v hale v pelíšku, protože kdyžs e celý den válí venku, tak už do postele nesmí. Dále je mi jasné, že když to má být pes lovec, tak se mu budou možná líbit naše slepice. To chápu. slepice máme ve výběhu, ale nemusel by se učit přeskakovat dvoumetrový plot, nebo podhrabávat, aby si zalovil. Také máme malé děti. Počítáme s nějakým základním výcvikem. Nebude ale čas na každodenní procházky. Máme 3.000 m čtverečních pozemku a s naší fenkou se tam musí vyřádt sám. Stimulů by tam měl mít dost.

  Poradíte mi prosím pár plemen k výběru? Potřebuju prostě nějakého slídila, který je hodný k dětem a neustále bude někde šnupat a hledat a plašit :) Díky
Celkem záznamů: 3
|< << >> >|Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.