Diskuzní fórum

Celkem záznamů: 7
|< << >> >|

Naposledy přidané příspěvky

 • nácvik samoty

  26.04.2017 14:40:07

  Akíčita napsal(a):

  Jasně, nácvik samoty je někdy "během na delší trať", ale u štěňátka je velká šance, že se to naučí relativně rychle, bude-li se postupovat trpělivě a s citem ;-)

  Jinak co se týče stěžovatelů, tak souhlasím s názorem, že někteří lidé jsou prostě protivní a člověk se může snažit sebevíc a nezavděčí se. Někdy se ale kupodivu ukáže, že ten, kdo se jevil jako hrozný protiva, nakonec takový není. Moje známá také "bojovala" se svou sousedkou (stará paní v důchodu) kvůli tomu, že pes po dobu nepřítomnosti paničky často vyl. Sousedka to známé stále vyčítala a stěžovala si. Pak se ale jednou náhodně potkali na chodbě i se psem, ten se té staré paní okamžitě začal vnucovat, aby ho pohladila, babka to udělala a nakonec z toho všeho byla vzájemná dohoda staré paní a mé známé, že když nebude doma, že si jejího psa vezme k sobě a že tak bude v domě ticho a pes bude taky spokojený :-D Řekla bych, že takové případy jsou asi spíš vzácné. Nicméně zkusit si z "nepřítele" udělat "spojence" taky stojí za úvahu.
  Moje známá je od té doby se sousedkou kamarádka, ví, co má babka ráda, takže jí "podstrojuje" a v baráku je klid a pohoda:-D

  Ale nejlepší je samozřejmě řešit problém pejska postupným tréninkem, jak tu bylo naznačeno výše.
 • Hlidaci pes

  25.04.2017 19:17:00

  Tery napsal(a):

  Dobrý den,
  určitě mě napadá bernský salašnický pes, labrador, německý ovčák,
  ale nebála bych se ani například boxera, rotvajlera a podobně :-) Pokud pes je odmalička navyknut na lidi a děti, bude to skvělý parťák a pokud budete ve výchově důslední, pes rodině nikdy neublíží :-)
  Hezký den.
  Hafan (29.01.2017 18:30:54) napsal: Ahoj zdravim vsechny potreboval bych radu s vyberem psa na hlidani rodineho domu a velkym pozemkem a vhodny k detem rodine a domacim zviratum

 • Bígl - srst

  25.04.2017 19:14:10

  Tery napsal(a):

  Dobrý den,
  ano, bígl je krátkosrsté plemeno, takže má srst jako například JRT.
  Určitě se toho ale nebojte, pes líná 2x do roka a pokud v období línání psa budete česat, nemusíte se bát, že chlupy budou všude :-) Kamarádka má bígla a je to úplně v pořádku :-) Hezký den.
  Klariska (28.07.2016 10:14:10) napsal: Dobrý den,
  ráda bych se zeptala, jak to je u Bígla se srstí, zda je jako například u Jack Russela - drsnější jehličky, případně k čemu jinému se dá přirovnat?

Celkem záznamů: 3
|< << >> >|

Top inzerát

Jorkšírek Jimmy na prodej

Jorkšírek Jimmy na prodej

Plemeno : Yorkšírský teriér
Pohlaví : ne
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace