Diskuzní fórum

Celkem záznamů: 7
|< << >> >|

Naposledy přidané příspěvky

 • Menforsan

  24.04.2014 20:22:48

  Anetka&Marley napsal(a):

  Měla jsem v plánu koupit pro svého pejska tento obojek, ale chci se zeptat jestli je vhodný pro 8 týdenní štěně?
 • Porucha chování ?

  24.04.2014 20:01:25

  iksypsilon napsal(a):

  Míša Boudová (24.04.2014 11:00:50) napsal: :-D Povel místo mi přijde, že absolutně nechápe, nejde totiž uklidnit, tak aby na to místě zůstal, vždycky když řeknu místo, jedinej kdo okamžitě zareaguje je starej mops, malej se tam jde akorát podívat a pak jde vesele okusovat byt. Bohužel nemůžu odejít do jiné místnosti, protože přechodně bydlíme v garsonce. Naštěstí se už od příštího měsíce stěhujem do většího bytu, protože kdyby ně, tak věřim že bych ho možná zabila :D Hraček má hodně! Jediný kdy to sním jde je když mám opravdu celý den volno a venčím ho třeba 3 hodiny!! To ale jaksi v týdnu ráno nestíhám. V sobotu jedem zas do školky, tak snad mi tam něco poradí čím ho pořádně unavit hajzlíka

  Jak píše ghostxx. Psychické zaměstnání, nejlépe výcvik nových povelů, cviků a triků, něco, co by bavilo vás oba, vymýšlení her atd. Buďte kreativní;-) . Žádný univerzální návod neexistuje, ale venčení jen jako procházka očividně vašemu psu stačit nebude, potřebuje akci.
  Jestliže pes neposlouchá na povel "místo" je to zaručeně tím, že nechápe, co po něm chcete. A samozřejmě takhle malé štěně nemůže hned zvládnout vše, musíte na to jít postupně, případně změnit metodu, kterou ho to učíte. Zkuste clicker trénink, i ten by vám mohl pomoci v označování žádoucího chování (resp. ignorování toho nežádoucího).
  Hračky mu musíte udělat zajímavé. Ty, které mu leží celý den po bytě, ho nebaví. Pro příležitosti, kdy potřebujete přesměrovat psí pozornost na něco žádoucího, mějte speciální hračku, kterou pes nemá obyčejně k dispozici. A i tu asi budete muset rozpohybovat - přetahovat se s ním, házet mu ji atp. Takže pokud vás pes začne kousat, vy vytáhnete tohle eso a jeho kousání tím přesměrujete na hračku.
 • požírání výkalů

  24.04.2014 18:29:55

  ghostxx napsal(a):

  Verča (29.12.2013 12:37:16) napsal: Dobrý den,
  mám skoro 3 měsíce starého švýcarského ovčáka. Mám problém s tím, že neustále žere výkaly. Svoje, kočicí, ovčí i od drůbeže, i hnůj sežere. Vyčetla jsem, že mám zkoušet romadur. Nevíte někdo kolik mu ho můžu dát? Zkoušela jsem to dva dny a za celý den jsem mu nakrájela jeden, zase nechci, aby se ho přežral. nebo nemáte jiné rady? děkuji.


  Někde jsem vyčetl, že to štěňata dělávají, aby si vytvořila střevní flóru - asi by poradil nějaký veterinář. Mohla by pomoci změna krmení.
Celkem záznamů: 3
|< << >> >|Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.