Diskuzní fórum

Celkem záznamů: 7
|< << >> >|

Naposledy přidané příspěvky

 • Amy napsal(a):

  Michal (26.05.2016 09:43:19) napsal: Všechny zdravím,

  před týdnem jsme si přivezli domů štěňátko s PP zlatého retrívra Maxe.
  První dva dny nechtěl moc papat ani piškotky skoro nic, ale je byl to pro něj stres tak jsem to do něj nenutili.
  Dne je to týden co ho máme venku zlobí, skáče, všechno bere do pusy.
  Chovatelka krmila Royal Canin Maxi Junior, ale já těm granulím prostě nevěřím a chci mít zdravého psa takže jsme mu pořídili Essential Foods The Beginning, na které pomalu přecházíme.
  Od prvního dne moc nechce jíst na misku se těší, ale nikdy jí nedojí nebo si jen párkrát ďobne popř vypije vodu z granulí. Sem tam se k nim po pár min. vrátí vezme si 2-3 a zase odejde. Jednou jsem mu přidal i pribináčka, ale stejný případ.
  Odčervený je tuším 2x a za pár dní jdeme ještě jednou.
  Jinak je rychle přizpůsobivý a vypadá i moc spokojeně. Zkusím mu přimíchat dnes ještě trochu konzervi a uvidím co se dá dělat.
  Jsme s ním neustále doma i když se střídáme ale pořád tu někoho má.
  V noci spí saám v jiné místnosti, ale má k nám otevřené dveře, ale myslím, že v obýváku má vetší chládek tak proto asi přespává tam. V posteli nám funěl a dýchal tak je mu tma s námi vedro.

  Je to normální jev, že štěndo takhle nejí popř nechá půl misky?

  Předem děkuji za odpověďi a přeji hezký den,

  Michal  Nijak bych kvůli tomu nepanikařila, pokud nepřestal jíst úplně a nehubne, s největší pravděpodobností mu to stačí. Nemusíš se nutně řídit tabulkou na obalu, je to jen přibližná dávka, kolik by toho měl pes sníst. Navíc přeci jen začíná být teplo, což k tomu taky často přispívá, plus ještě ta změna granulí.
  Jinak je dobře, že nechceš krmit RC, nejsou to kvalitní granule. Tebou vybrané granule jsou mnohem mnohem kvalitnější. Ale dej si bacha na přimíchávání různých věcí navíc do nich. Protože pak ti je samotné žrát nebude už vůbec.
 • Poďakovanie

  26.05.2016 21:17:40

  JF napsal(a):

  V tomto prípade pomôže lupa vo vašom prehliadači (CTRL + rolovanie kolečkom myši dole) čím sa text oddiali a darček sa ukáže ;o)
  Jarmila (10.05.2016 13:23:03) napsal: Chcem sa poďakovať admini že promtne vybavili moje oznámenie a darček dali do článku ktorý sa tak schoval že sa nechcel ukázať ešte raz díky

 • Bodový systém

  25.05.2016 11:09:21

  Kate napsal(a):

  Jestliže máte na mysli TOP 100, tak řebříček pro aktuální měsíc najdete zde:http://www.hafici.cz/top-100/2016-05/ - historie je tam také ;-)

  Jarmila Samková (24.05.2016 17:47:08) napsal: Dobrý den, je nějaká stupnice, kolik bodů je na které místo? Body/ kostičky mi každý den přibívají a stále jsme na 71. místě? Děkuji za odpověď.

Celkem záznamů: 3
|< << >> >|

Top inzerát

Cairnterriér / kernteriér - pejsci

Cairnterriér / kernteriér - pejsci

Plemeno : Cairn teriér - Kernteriér
Pohlaví : ne
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace