Potřeby pro psy levně

Vyberte si z široké nabídky produktů

internetového obchodu SpokojenyPes.cz

(Chovatelské potřeby a krmiva pro psy, kočky i další domácí zvířátka.)

 

získal certifikách Heureka.cz splným počtem 5-ti hvězdiček!

logo-heureka-overeno-zakazniky.gif

Internetový obchod Spokojenypes.cz je určen pro všechny domácí mazlíčky a jejich chovatele. Nabízí velké množství chovatelských potřeb, bez kterých se žádný chovatel neobejde, ale i těch které Vám a Vašim mazlíčkům zpříjemní a zkvalitní společné chvíle! A co všechno můžete z pohodlí domova nakoupit? Mnoho druhů granulí pro psy a kočky od domácích i zahraničních výrobců. Zakoupíte běžné potřeby jako obojky, vodítka, oblečky, hračky, potřeby pro výcvik i cestování, bezpečnostní doplňky, kosmetické a hygienické přípravky a mnoho dalšího. Spokojenypes.cz nabízí také chovatelské potřeby pro akvaristiku a teraristiku.

Spokojenypes.cz má širokou nabídku mnoha značek krmiv pro psy, mezi nejoblíbenější výrobce granulí patří Royal Canin, granule Calibra a Brit.

Všechny výrobky v e-shopu jsou podrobně popsané. Je tedy snadné si vybrat výrobek, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Kdybyste přesto měli nějaký dotaz, neváhejte, zavolejte, napište nebo navštivte kamennou prodejnu, kde Vám jistě rádi pomohou. Ve Spokojenypes.cz se vždy snaží, aby k Vám objednávka dorazila co nejdříve, a aby Vás potěšila její cena. Věrní zákazníci mají navíc slevu!


Dnes má svátek  Ben, Elly

Narozeniny slaví >>
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.