Kalendář akcí

Výstavy psů, psí akce, soutěže psů a psí závody

Hledáte psí akci v okolí?
Chcete se o víkendu podívat na nějaké výstavy psů, závody psích spřežení nebo voříškiádu?

Podívejte se do našeho kalendáře psích akcí a nudit se nebudete!

Vyhledávání
 • Kraj: Jihočeský kraj
  Okres: Jindřichův Hradec
  Začátek: 27.05.2016
  Konec: 29.05.2016
  Místo konání: Radíkov u Jindřichova Hradce
  Město:
  Web: http://www.zlesnizahrady.cz/
  Popis:

  Hrubý harmonogram:

  Pátek: Po 17. hodině příjezd, seznámení s areálem, ubytování, večer teorie treibballu.

  Sobota: Dopolední a odpolední blok výcviku v malých skupinkách podle stupně pokročilosti od začátečníků po závodníky. V případě příznivého počasí watertreibball, večer teoretický blok.

  Neděle: Závod a zakončení akce. Nezávodící psovodi mají možnost samostatného tréninku.
  Podrobnější informace budou postupně doplněny na stránce.

  Ubytování:
  Čtyřlůžkové nevytápěné chatky s elektřinou bez lůžkovin, sociální zařízení s teplou vodou, pitná voda. Parkování u chatek. V případě příznivého počasí možnost koupání v blízkosti areálu. Plánujeme táborák – nezapomeňte křesílka k ohni a uzeniny na opékání. Psi jsou ubytováni v chatkách (prosíme přehoz přes matrace a pro „ničitele“ klec). V okolí neomezené vycházky v nedotčené přírodě České Kanady, pro „lovce“ nezapomeňte Flexi vodítko.

  Stravování:
  Vlastní. K dispozici je kuchyně s kuchyňskými potřebami, kompletním nádobím a lednicí.

  Ceny:
  Ubytování: chatka: 400 Kč (cena za 4 lůžkovou chatku. Cena je fixní za celý víkend bez ohledu na příjezd/odjezd. Chatku je možné sdílet po předchozí domluvě, případně označit ochotu sdílení v přihlášce), vlastní stan: 150 Kč/2 noci.
  Trénink s instruktorem: 250 Kč za psa (malé skupinky rozdělené podle pokročilosti). Diváci zdarma.
  Závody (včetně her): 300 Kč 1. pes - nečlen TRB klubu, 250 Kč 1. pes - člen TRB klubu, 250 Kč. 2. a další pes - nečlen TRB klubu: 200 Kč, 2. a další pes - člen TRB klubu. Diváci zdarma. Platby jsou nevratné, je ale možné je převést na náhradníka.

  Přihlášení:
  Je možné se přihlásit na všechny akce, i na jednotlivé akce samostatně. Výcvik i závody budou začínat od 10.00, takže je možné přijet i na jeden den bez ubytování. Výsledky jarních a podzimních závodů se budou sčítat a vítězové obou kol v kategoriích TRB 1-3 L,S získají titul Šampion TRB 2016. Jarní i podzimní závody budou vyhodnoceny také samostatně. Pro přihlášení vyplňte Přihlášku, v níž zatrhněte pouze akce, jichž se hodláte zúčastnit. Pokud budete chatku s někým sdílet, domluvte se, kdo uvede žádost o ubytování, v případě, že účastníky akce neznáte, uveďte zájem o sdílení chatky. Po vyplnění Přihlášky obdržíte pokyny pro zaplacení s uvedením celkové částky i čísla účtu pro její zaslání. Až po uhrazení částky Vám bude rezervováno ubytování, místo v kursu i na závodech. Chatek je velmi omezené množství (celkem 8), je třeba se přihlásit včas. Počet účastníků kursu je omezen na 20 cvičících týmů. Počet účastníků závodů je omezen na 30 závodících týmů.

 • Kraj: Olomoucký kraj
  Okres: Šumperk
  Začátek: 29.05.2016
  Konec: 29.05.2016
  Místo konání: Šumperk, Pavlínin dvůr, Hlavní třída 22 (muzeum), GPS: 49°57'54.511"N, 16°58'42.377"E
  Město:
  Web: http://www.muzeum-sumperk.cz
  Popis:

  8. ročník soutěže Šumperský hafan 2016 proběhne v areálu Pavlínina dvora v Šumperku v neděli 29. května 2016 od 14.00 hod, přejímka soutěžících psů od 12.30 do 13.45 hod. Pořadateli jsou Vlastivědné muzeum v Šumperku, příspěvková organizace, a internetové noviny sumpersko.net spolu s Ligu na ochranu zvířat.
  Soutěže se mohou zúčastnit pejsci všech ras, velikostí, barev a věku, bez ohledu na průkazu původu, tedy psí šlechtici i voříšci.
  Vstupné pro diváky je 20,- Kč, děti do 3 let zdarma, registrační poplatek pro soutěžící je 50,- Kč.
  Maximální počet soutěžících psů je 50. Při registraci bude uhrazen registrační poplatek 50,- Kč, po té dostanou soutěžící startovní číslo a předají potřebné údaje. Podmínkou účasti v soutěži je předložení očkovacího průkazu s vyznačením platného očkování proti vzteklině. Bez tohoto dokladu nemůže být pejsek do soutěže přihlášen. Všichni psi musí být na vodítku, popř. vybaveni košíkem. To platí nejen pro soutěžící psy, ale i pro psy „návštěvníky“. Volné pobíhání pejsků, i těch maličkých, je zakázáno.
  Soutěž bude mít tři části na sobě zcela nezávislé. Titul Šumperský hafan 2016 obdrží vítěz první soutěže, další dvě soutěže jsou doplňkové.
  1. Kolo – soutěž O Šumperského hafana 2016
  Pejsci se předvedou v kruhu jako na regulérní psí výstavě, do kruhu budou vstupovat ve skupině po třech – šesti (podle počtu přihlášených psů). Z každého skupiny (štěňata, psi s PP, psi bez PP, voříšci, veteráni) bude vybrán rozhodčím jeden pes, který postoupí do finále. Tento pejsek obdrží čestný titul CAC. Hodnocení bude provedeno rozhodčím přímo v kruhu, pro každou skupinu bude jiný rozhodčí. Posuzován bude nejen vzhled pejska, ale i zejména způsob předvedení, vztah pána a psa, originalita, atd. Fantazii se meze nekladou.
  Ve finále, kam postoupí vítězové jednotlivých skupin, budou již rozhodovat diváci. Titul Šumperský hafan 2016 obdrží pes, který dostane nejvíce hlasů od přítomných platících diváků, hlasovacím lístkem totiž bude vstupenka, na kterou divák napíše číslo nebo jméno svého favorita.
  Vyhlašovat se bude pouze 1. místo. Vyhlášení výsledků a předání cen bude provedeno až na konci programu, po sečtení diváckých hlasů a po skončení doplňkových soutěží.
  2. Kolo – soutěž Mladý vystavovatel - juniorhandling
  V této soutěži budou pejsky předvádět děti do 10 let. Podle počtu přihlášených dětí a pejsků nastoupí do kruhu 5 – 10 psů, kteří se předvedou podobně jako dospělí v 1. kole. Pes musí být předveden dítětem bez asistence dospělého. Posuzovat bude rozhodčí (ředitelka muzea), k vyhlášení výsledků dojde ihned po soutěži. Pro všechny soutěžící děti bude připraven velký dort a volný vstup na výstavu autíček.
  3. Kolo – výstava pejsků adoptovaných, pejsků z útulků nebo pejsků zachráněných
  Tato přehlídka bude pojata jako poděkování těm lidem, kteří se ujali pejska z útulku nebo adoptovali psa od některé organizace, popř. pejska nalezli a zachránili sami. Účastníci výstavy spolu s přihláškou napíší i způsob, jakým pejska získali, popř. můžou doplnit i krátký příběh. Všichni účastníci přehlídky obdrží diplom a malý dárek.
  Program:
  14.00 – soutěž o Šumperského hafana 2016 – předvedení a posouzení pejsků ve skupinách, vyhodnocení vítězů skupin (finalistů) a udělení titulů CAC.
  15.00 – doplňkový program – prezentace 10 třít psů podle FCI, charakteristika jednotlivých tříd a předvedení zástupců jednotlivých tříd. Součástí tohoto programu bude v rámci projektu MEIS i ukázka psů typických pro některé státy EU, jejich charakteristika a použití. K tomuto tématu bude připraven i program a soutěže pro děti na téma: Chov psů a plemena psů v zemích EU.
  15.30 – soutěž Juniorhandling – předvedení pejsků a dětí, počet skupin bude určen v závislosti na počtu přihlášených psů, vyhlášení výsledků a předání cen proběhne ihned po soutěži.
  16.00 – finále soutěže o Šumperského hafana 2016 – předvedení finalistů, vítězů jednotlivých skupin v prvním kole. Vítěze budou hlasováním vybírat diváci.
  16.30 – výstava adoptovaných a zachráněných psů včetně prezentace útulků a adopčních organizací
  17.00 – prezentace „psích“ sportů, ukázka agility a dalších psích dovedností.
  17.30 – vyhlášení vítěze a předání ceny nositeli titulu Šumperský hafan 2016.
  17.45 - ukázka agility včetně možnosti vyzkoušení si lehkých překážek.
  Konec akce v 19.00 hod.
  Internetová soutěž – Hafan Sympaťák 2016.
  Soutěže se může zúčastnit každý zaregistrovaný soutěžící pejsek, který se při registraci nechá vyfotografovat se startovním číslem. Hlasování proběhne na stránkách www.sumpersko.net , hlasy jednotlivým pejskům bude možné posílat na adresu: hafan@sumpersko.net

 • Kraj:
  Okres:
  Začátek: 31.05.2016
  Konec: 03.06.2016
  Místo konání: KK Simire Ratenice
  Město:
  Web: http://agilityptyrov.weebly.com
  Popis:

  Kontakt: kristinapudovacz@gmail.com

  STRAVOVÁNÍ

  vlastní
  možnost objednat oběd, v blízkosti samoobsluha
  stravu pro psy nezajišťujeme

  PROGRAM
  trénink 2x denně - vždy 1/2 den u jednoho instruktora ve skupinkách
  Tréninky budou probíhat na travnaté ploše
  V případě špatného počasí bude trénink uskutečněn v hale!
  trénink pouze u jednoho instruktora možný po domluvě!

  CENA
  2900,-/tým (ubytování ve stanu)
  3400/tým (ubytování chatka po 3)
  3800/tým (chatka po 2)
  5000/tým (vlastní chatička)
  každý další trénující pes stejného psovoda: 2400,-
  - ubytování ve vlastních stanech nebo v chatkách
  - chatek je pouze omezený počet - budou upřednostněni ti, jenž nejdříve zaplatí částku za tábor
  záloha 1000,- do konce února 2016, celá částka pak do 30.4.2016

  MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ
  Maximální počet účastníků: 24

 • Kraj: Jihočeský kraj
  Okres: České Budějovice
  Začátek: 04.06.2016
  Konec:
  Místo konání: České Budějovice
  Město:
  Web: http://https://www.facebook.com/events/231091390567906/
  Popis:

  Kontakt: jihoceska.obedience@gmail.com

  Termín konání: 4.6.2016
  Místo konání : České Budějovice, V Hluboké cestě (Velký cvičák vedle kruhového objezdu)
  Pořadatel: Marta Pöchmannová
  Vedoucí akce: Marta Pöchmannová,
  mob: 736 118 619


  Rozhodčí: Kristýna Másilková
  Steward: Prokešová
  Otevřené třídy: OB-Z, OB1, OB2, OB3
  Kapacita: 25 týmů

  Každý účastník musí mít vystavenou výkonnostní knížku klubu Obedinece CZ!
  Psi bez průkazu původu musí mít vystavený Registrační a výkonnostní průkaz psa bez PP
  Pro přestup do vyšší třídy musí tým mít zkoušku na výborně (kromOB-Z) a nesmí mít dlouhodobé odložení za 0 bodů (i OB-Z)

  Program:

  09:00 Přejímka
  10:00 Začátek tréninku

  Startovné:

  Členové 420,-
  Nečlenové 500,-
  Další pes 380,- člen /450,- nečlen

 • Kraj:
  Okres:
  Začátek: 05.06.2016
  Konec:
  Místo konání: Nemošice
  Město:
  Web: http://https://www.facebook.com/events/563778540457942/
  Popis:

  Kontakt: agilitynemosice@seznam.cz

  Zveme všechny na první intenzivku u nás se Zuzkou

  Opět bude rozdělena na začátečníky ( dopoledne) a pokročilé (odpoledne). Max. 12 týmů.

  Cena 820 Kč/ tým.

  Hlásit se můžete již nyní na agilitynemosice@seznam.cz

Celkem záznamů: 30
|< << 12345 >> >|

Top inzerát

CH. Bimbo Bohemia Best Black

CH. Bimbo Bohemia Best Black

Plemeno : Pudl velký (královský)
Pohlaví : ne
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace