Zmáčkněte ESC pro zavření

Dandie Dinmont teriér

Tipy na vše o Dandie Dinmont teriér přímo od chovatelů pro chovatele.

Dandie Dinmont teriér


Dandie Dinmont teriér Povaha plemeneTento pes je věrný a hravý. Není útočný, snese se s dětmi i jinými domácími zvířaty. Je přátelský a přitom velice dobrý hlídač. Štěkot, kte..

West Highland White teriér


(westík) Povaha plemene West highland white teriér je živý, extrovertní a sebevědomý pes. Hned tak jej něco nepřekvapí. Velmi věří ve své schopnosti, je odvážný, neohrožený a ..

Kerry Blue Teriér


Kerry Blue Teriér Povaha plemeneKerry blue teriér je veselý, temperamentní, přítulný pes s kouzelným a přitažlivým zevnějškem, ale je i velmi pozorný. Má velmi rychlé reakce. ..

Australský silky teriér


Australský silky teriér(Australský hedvábný teriér, Australian Silky Terrier)  Povaha plemeneAustralský silky teriér má všechny znaky větších teriérů. Je to ostražitý hlídač, ..

Malý sladký Dash královny Viktorie


Jun 11, 2016 ... Po něm přišel do královské domácnosti další skye teriér Cairnach a pak ještě třetí, černý, který dostal jméno Dandie Dinmont.

Více toho o Dandie Dinmont teriér nemáme

Pro další informace o Dandie Dinmont teriér zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o Dandie Dinmont teriér.