Zmáčkněte ESC pro zavření

Trpasličí pinč

Tipy na vše o Trpasličí pinč přímo od chovatelů pro chovatele.

Trpasličí pinč


Povaha plemene Trpasličí pinč je pes, který je svou velikostí přímo ideální do města a do bytu. Je malý, milý a přítulný. Navíc je skvělý hlídač a jeho štěkot rozhodně předčí ..

Německý pinč


Německý pinč (Deutscher Pinscher, German Pinscher, Standardní pinč) Povaha plemene Je to velmi pohyblivý a energický pes. Jeho charakter obsahuje především hravost a veselost...

Malý hladkosrstý pinč


Malý hladkosrstý pinč (německý pinč, trpasličí pinčk, srnčí ratlík) Povaha plemene Nenechte se zmást jeho velikostí! V malém tělíčku se skrývá velké srdce a velká osobnost. Tr..

Jezevčík trpasličí


Jezevčík trpasličí Trpasličího jezevčíka vlastní Zuzana Paroubková Povaha plemene Jezevčík je sebevědomý a svérázný pejsek, ale nesmíme opomenout jeho chytrost a vynalézavost...

Jezevčík hladkosrstý


Jezevčík hladkosrstý (jezevčík krátkosrstý, Dachshund Kurzhaar) Povaha plemene Hladkosrstý jezevčík je odvážný, dominantní, svéhlavý. Je také mazaný, ostražitý, vynalézavý, ži..

Co chcete vědět o Trpasličí Pinč?

Chcete vědět více o Trpasličí Pinč? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Trpasličí Pinč a podobných témat.

Více toho o Trpasličí pinč nemáme

Pro další informace o Trpasličí pinč zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o Trpasličí pinč.