Zmáčkněte ESC pro zavření

Kavkazský pastevecký pes

Tipy na vše o Kavkazský pastevecký pes přímo od chovatelů pro chovatele.

Kavkazák, pes vhodný jako domácí hlídač


Kavkazský pastevecký pes odstraší zloděje už jen svým velkým tělem. Jejich výchova je náročná a někdy potrápí i zkušené chovatele. Když mu ale vysvětlíte, co se dělat smí a c..

Kavkazský ovčák


Kavkazský ovčák (kavkazský pastevecký pes, kavkazský pastevec) Povaha plemene Kavkazský pastevecký pes je sebevědomý. Nesnese nespravedlnost. Je nezávislý a spoléhá jen sám na..

Kuvasz


Kuvasz Povaha plemene Kuvasz je inteligentní a vyrovnaný pes. Je upřímný, věrný a zároveň také hrdý. Svým majitelům je oddaným společníkem. Ostražitě hlídá a brání rodinu, dům..

Útulek Jimlín volá SOS!


Dec 7, 2016 ... Pes Icon: Pes ... Březno u Loun Rasa: nejspíše kříženec kavkazský pastevecký pes a německý ovčák Věk: 3 roky Váha: při příjmu 42.5 kg V ...

Co chcete vědět o Kavkazský Pastevecký Pes?

Chcete vědět více o Kavkazský Pastevecký Pes? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Kavkazský Pastevecký Pes a podobných témat.

Více toho o kavkazský pastevecký pes nemáme

Pro další informace o kavkazský pastevecký pes zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o kavkazský pastevecký pes.