Zmáčkněte ESC pro zavření

Agility

Tipy na vše o Agility přímo od chovatelů pro chovatele.

Australská kelpie a vše o ní


Kelpie jsou výbornými hlídači, mají přátelskou povahu a milují jak svého majitele, tak celou rodinu. Na výchovu nejsou náročný a zvládne je i méně zkušený jedinec! Vzhled Kel..

Border teriér, ideální parťák do rodiny


Teriéři jsou zejména aktivní a hbití psi. Zároveň se dokáží přizpůsobit životu svého majitele, a border teriér rozhodně není výjimkou! Border teriér a jeho vzhled Border teri..

Maltézský psík, vhodný parťák do domácnosti


Přemýšlíte nad pořízením psa, ale chcete spíše malé plemeno? Maltézský psík by mohla být ta správná volba právě pro vás! Na začátek pár zajímavostí: ,,maltézáčci" pochází z ..

Izraelský neboli kanaánský pes


Kanaánský pes, u nás velmi málo rozšířené plemeno o kterém jste možná ani neslyšeli. Je velmi ostražitý, hbitý a loajální. Hodí se do psího sportu, zároveň bude nerozlučným p..

Ruský toy (moskevský dlouhosrstý toy teriér)


Povaha plemene  Ruský toy je milý, přátelský, veselý, má rád společnost lidí, je prostě takový, jaký má správný společenský pes být. Není agresivní, ale ani bázlivý. Je výbor..

Kromforlaender (Kromforländer )


Povaha plemene Kromforländer má mimořádně dobré vlastnosti. Dobře se snáší s jinými psy, vychází dobře s dětmi. K neznámým lidem se chová spíše zdrženlivě. Kromforländer je s..

Holandský pinč


Holandský pinč (Hollandse Smoushond) Povaha plemene Holandský pinč je velmi veselé a hravé plemeno povahou podobné teriérům. Je velmi aktivní a snadno se učí. Velmi dobře vyc..

Vipet


Povaha plemene Vipet patří mezi nejpříjemnější společníky jak v teple a pohodlí domova, tak ve sportu. Je nadmíru čistotný, loužím a blátu se vyhýbá velkým obloukem. V porovná..

Velšteriér - Welsh Terrier


Povaha plemene Jako snad všichni teriéři i velšteriér se projevuje velice živě a energicky, má rozhodně svojí hlavu, je dost tvrdohlavý a nikdy ho neomrzí jakákoli hra. Patří..

Vaestgoetlandský špic


Povaha plemene Västgötlandský špic je pes velice učenlivý a rychle chápe, co se po něm požaduje. Výchova není složitá, výcvik je díky jeho poslušnosti jednoduchý. Můžeme o něm..

Trpasličí pinč


Povaha plemene Trpasličí pinč je pes, který je svou velikostí přímo ideální do města a do bytu. Je malý, milý a přítulný. Navíc je skvělý hlídač a jeho štěkot rozhodně předčí ..

Ruský barevný boloňský psík


(Russkaya tsvetnaya bolonka) Povaha ruského boloňského psíka Barevný boloňský psík patří mezi společenská plemena. Je inteligentní a hravý. Velmi rychle se učí a díky svému te..

Rhodéský ridgeback


Povaha plemene Povaha tohoto velkého psa je velmi přátelská. Potřebuje mít stálý kontakt s člověkem, ale je nutné jej pevně a důsledně vychovávat, ne však tvrdě. K cizím lidem..

Rakouský krátkosrstý pinč


(Austrian Shorthaired Pinscher) Povaha plemene Rakouský krátkosrstý pinč je velice živý a pohyblivý pes, přátelský, odvážný a inteligentní, tvrdý sám k sobě. Tento pes velice ..

Pyrenejský ovčák


Povaha plemene Pyrenejský ovčák je vhodný do rodiny, dobře vychází s dětmi. Tito psi jsou k nim milí, ale nikoliv dotěrní. S ostatními zvířaty v domácnosti nemají problémy. Ne..

Pumi


Povaha plemene Pumi je velice živý a temperamentní pes, oddaný svému pánovi. Zadané úkoly plní s nadšením. Je to bystrý a neúnavný pes, občas může být trochu hlasitý. Tato pro..

Portugalský vodní pes


(porti, Cao de agua Portugués, Portuguese Water Dog) Povaha plemene Portugalský vodní pes je přátelský, nadprůměrně inteligentní a pracovitý. Velmi se hodí do rodin s dětmi, k..

Pointr


(English Pointer) Povaha plemene Pointr je často přezdíván králem loveckých psů, ale je vhodný i jako rodinný přítel. Je to pes ušlechtilé, jemné a laskavé povahy. Svému pánov..

Patterdale teriér


Povaha plemene Patterdale teriér je živý a bystrý pes, který se nerad podřizuje. Ke svým majitelům je však velmi milý a má rád děti, s nimiž je schopen navázat pěkný vztah. K ..

Papillon - Trpasličí kontinentální španěl


(Motýlek, můra, phaléne) Povaha plemene Papillon neboli malý kontinentální španěl je ideální společenský pes, který je velice vázán na své pány. Má živou, zvídavou povahu a je..

Mudi


Mudi Povaha plemene Pes tohoto plemene je živý, dovádivý a úžasně sebevědomý. Miluje svého pána a všechny ostatní členy své ať už psí nebo lidské smečky. Někdy je sice trochu ..

Malý hladkosrstý pinč


Malý hladkosrstý pinč (německý pinč, trpasličí pinčk, srnčí ratlík) Povaha plemene Nenechte se zmást jeho velikostí! V malém tělíčku se skrývá velké srdce a velká osobnost. Tr..

Štěňata a agility - zdraví


Jul 26, 2015 ... Moje názory jsou založené na článku Američanky Christine Zink, PhD., která se specializuje na psí sporty a sama se věnuje aktivně agility a ...

FAQS - AGILITY


Nov 16, 2014 ... Jaké plemeno se hodí na agility? Jak starý pes může začít běhat agility? Co všechno na agility potřebuji? Kde najdu cvičák nebo instruktora?

Co chcete vědět o Agility?

Chcete vědět více o Agility? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Agility a podobných témat.

Štěňata a agility - pomůcky k agility


Dec 28, 2015 ... Lehce se pak naučí točit se okolo bočnic. Agility schéma rearcross Popsala jsem vlastně točení na ramena bez změny ruky, psa posíláte okolo ...

Psí agility: Co všechno to obnáší?


May 13, 2021 ... Psí agility je disciplína, která pro pejsky i psovody znamená spoustu pohybu, ale také zábavy. Kromě toho utužuje vztah mezi majitelem a ...

Agility školička


Zveme všechny zájemce z Pardubic, Hradce Králové a okolí na kurz agility pro začátečníky na cvičáku v Opatovicích nad Labem. Pro všechny pejsky od 10 měsíců a ...

Agility - Pár slov o skákání


May 1, 2016 ... Agility -Skok přes překážku - Pes se odrazil moc brzy a shodil tak tyčku. Pes, při dlouhém skoku, má zadní nohy natažené, dokud se nezačne ...

Štěňata a agility


Jun 29, 2015 ... Jak říká Fred Brattain, psa trénujete 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Proto můžete trénovat agility, i když zrovna nemáte po ruce ...

SOUSTŘEDĚNÍ AGILITY Bára Lerlová


SOUSTŘEDĚNÍ AGILITY - Bára Lerlová. SIRIUS team – Opatovice nad Labem pořádá 04. – 05. října 2014 SOUSTŘEDĚNÍ AGILITY. Instruktor: Bára Lerlová.

Závody AGILITY


Závody AGILITY. Místo konání: Blansko, Sportovní ostrov. Kontakt: agilityblansko@seznam.cz. Odkaz: www.agility-blansko.net. Termín: 28.04.2018 - 28.04.2018.

Seminář agility s Radkou Mokrišovou


SEMINÁŘ AGILITY s Radkou Mokrišovou · Psa · Pamlsky, hračky · Židličku na sezení, klec nebo boudičku na odložení psa · Pomůcky, se kterými cvičíte · Blok a něco na ...

Jak fotit psí sporty - II. Agility


Oct 4, 2014 ... Na focení agility mám ráda hlavně to, že si můžete zkoušet vyfotit psy všech výškových kategorií, protože agility se běhají ve třech ...

AGILITY CROSS


Soutěž je určena pro každého pejska, který na povel psovoda ochotně překoná každou překážku. Trošku výhodu mají ti, kteří trénují Agility.

LVT Agility a Dogdancing


Nabízíme ještě pár volných místeček na tábor agility + dogdancing ve Staré Pace II. turnus (6.-11.7.), přihlašování je prodlouženo!

SOUSTŘEDĚNÍ AGILITY - Evička Linková


Víkend agility s Evičkou Linkovou!! Maximum přihlášených: 14 psů. Náplň tohoto kurzu: zlepšení vedení psa po parkuru; optimální dráha psa; samostatná práce ...

SUPERPES AGILITY


SUPERPES AGILITY. Místo konání: Blansko. Kontakt: agilityblansko@seznam.cz. Odkaz: agility-blansko.net. Termín: 18.9.2022 - 18.9.2022. Čas: 10:00.

Agility seminář s Ninou Gregl srpen


Náplň: agility sekvence, zaměření se na konkrétní problémy jednotlivých týmů, v případě zájmu i teorie. Seminář bude rozdělen podle pokročilosti na dopolední a ...

Intenzivka agility s Anetou Grygarovou


-14.12.2014 Intenzivka agility s Anetou Grygarovou. Co o sobě píše Aneta :) "Ahoj všem, jmenuji se Aneta Grygarová a agility dělám cca od 5 let, tedy něco kolem ...

Agility a zranění prstů


Apr 1, 2018 ... Agility a zranění prstů ... Veterinary Ortopedic and Sports Medicine Group je veterinární zařízení, které se specializuje na ortopedii a ...

SEDMERO zkoušky agility


Program: PÁTEK – 3x ZKOUŠKY AGILITY. Zkoušky agility A3, A2, A1. SOBOTA – 3x ZKOUŠKY. Zkoušky agility A3, A2, A1. NEDĚLE - AGILITY, ZKOUŠKY 1,2,3, JUMPING.

8. rekreační tábor s agility


letní tábor s agility. Již počtvrté se v srpnu vydáme do penzionu Na Celnici v Nových Hradech. Pokud ještě nevíte, kam se svou rodinkou, aby si užil pejsek, ...

Více toho o agility nemáme

Pro další informace o agility zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o agility.