Zmáčkněte ESC pro zavření

Vzhled

Tipy na vše o Vzhled přímo od chovatelů pro chovatele.

Maltézský psík, vhodný parťák do domácnosti


Přemýšlíte nad pořízením psa, ale chcete spíše malé plemeno? Maltézský psík by mohla být ta správná volba právě pro vás! Na začátek pár zajímavostí: ,,maltézáčci" pochází z ..

Izraelský neboli kanaánský pes


Kanaánský pes, u nás velmi málo rozšířené plemeno o kterém jste možná ani neslyšeli. Je velmi ostražitý, hbitý a loajální. Hodí se do psího sportu, zároveň bude nerozlučným p..

Flat coated retriever (hladkosrstý retrívr)


Flat coated retrívr je jak vzhledově, tak povahově velmi podobný zlatému retrívrovi. Má rád vodní hrátky, je přátelský s inteligentním výrazem a miluje svou rodinu. Využít se..

Kavkazák, pes vhodný jako domácí hlídač


Kavkazský pastevecký pes odstraší zloděje už jen svým velkým tělem. Jejich výchova je náročná a někdy potrápí i zkušené chovatele. Když mu ale vysvětlíte, co se dělat smí a c..

Amerického foxhounda v ČR jen tak neuvidíte


Foxhoundi jsou poměrně vzácnými psy, především na našem území. Budou skvělými parťáky, ale zároveň mají náročnější výcvik a neskutečné množství energie. Dokázali byste žít s ..

Československý vlčák a rizika jeho chovu


Uvažujete nad koupí vlčáka? Zde se dozvíte, jestli je plemeno vhodné pro vás a jaké je jeho potencionální využití. Vzhled  Československý vlčák je větší než psi, kteří se řad..

Basset


Basset (baset) Povaha plemene Tento psí kamarád je vynikajícím a veselým společníkem. Baseti jsou také velice klidní až flegmatičtí psi a ve svém konání jsou trpěliví a vytrv..

Ainu Ken


Ainu Ken Charakter plemene Ainu-ken je nebojácný a inteligentní pes. Velmi snadno se cvičí a je poslušný a oddaný svému pánovi. Někdy může být problém s jeho svéhlavostí a do..

Výmarský ohař krátkosrstý


Povaha plemene Výmarský ohař je vcelku přátelský a velice energický pes. Velice vhodný je pro lovecké využití, je proslavený svou ostražitostí, hbitostí a systematický vytrval..

Velšteriér - Welsh Terrier


Povaha plemene Jako snad všichni teriéři i velšteriér se projevuje velice živě a energicky, má rozhodně svojí hlavu, je dost tvrdohlavý a nikdy ho neomrzí jakákoli hra. Patří..

Velššpringršpaněl


Povaha plemene Velššpringršpaněl by se dal považovat za opravdového šlechtice s modrou krví. Pro svou charakteristickou veselost a hravost se hodí zejména k dětem, není ani b..

Velskorgi - Pembroke


Povaha plemene Tato mimořádně velká psí osobnost budí často rozporuplné pocity. Někteří lidé považují jeho vzhled za komický, jiní obdivují velškorgiho, který je oblíbencem a..

Velký švýcarský salašnický pes


  Povaha plemene I přes svůj impozantní vzhled má velký švýcarský salašnický pes mírnou vyrovnanou povahu. Může se chlubit odvahou a inteligencí, v každé situaci se chová nebo..

Tosa Inu


(Japonská doga, Japanese Fighting Dog) Povaha plemene Tosa inu je velice sebevědomý, vyrovnaný, inteligentní a klidný pes. Málokterá situace jej vyvede z míry. Nekompromisně s..

Tibetský španěl


Povaha plemene Tibetský španěl je milý, citlivý, veselý a inteligentní pes. Říká se, že je to "velký pes v malém". Umí být velmi klidný, soustředěný a důstojný. Má ale také vl..

Tibetská doga


Povaha plemene Tibetská doga má mírnější povahu. Je oddaná svému pánovi. Svoji radost z návratu svých majitelů domů po delší nepřítomnosti projevuje až příliš nadšeně. Tibetsk..

Švýcarský honič


(Lucernský honič, bernský honič, jurský honič, švycký honič, Schweizer Laufhund, Swiss Hound) Povaha plemene Plemeno švýcarský honič se dělí na čtyři různá plemena lišící se n..

Španělský galgo


Povaha plemene Španělský galgo je klidný, spíše rezervovaný pes. Ovšem při lovu je živý a průbojný. Je vytrvalý, inteligentní, zvědavý a přítulný k dětem, věrný svým pánům, v ..

Šiperka


(Schipperke) Povaha plemene Šiperka (Schipperke) je vynikající hlídač a strážce. Je sebevědomá a dominantní, ale konflikty nevyhledává. Přesto, že je šiperka malý pes, hlídá s..

Co chcete vědět o Vzhled?

Chcete vědět více o Vzhled? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Vzhled a podobných témat.

Kdo si tohle vymyslel?


Dec 3, 2021 ... Čemu vlastně odpovídá exteriér (vzhled) jednotlivých plemen? Je to opravdu jen nesmyslný lidský záměr nebo lze hledat i nějaké praktické ...

Kočičí genetika


Mar 16, 2018 ... Jestliže tedy znáte vlastnosti rodičů a prarodičů plánovaných koťat, lehce určíte i jejich přibližný vzhled. Chov koček není jen tak.

Na péči o psí srst s mírou


Oct 5, 2017 ... Nejde jen o vzhled, správná péče o srst vašeho psího mazlíčka prospívá i jeho celkovému zdraví. Už před samotným pořízením psa byste si měli ...

Lykoi - kočka vlkodlak


Jul 19, 2019 ... Toto plemeno má opravdu unikátní a hodně nevšední vzhled, díky kterému se jeho popularita bleskově rozšiřuje. Svoje jméno dostalo odvozením ...

Poctivý chov


Apr 15, 2015 ... Zde je odborníky na plemeno hodnocen zejména vzhled (zbarvení a srst, stavba těla, velikost atd), povaha (pes nesmí být agresivní ani ...

Věř v něco, co je nemožné...


May 24, 2019 ... Arlow Khon Suay - jak krásně a vznešeně to zní - a vzhled je ještě ušlechtilejší, než jeho jméno. Khon Suay je totiž z thajštiny - krásná ...

Podleská Tlapkiáda 2018


U nás se hodnotí především charisma a originální vzhled, souhra majitele se psem a povaha. Důležitá je také celková kondice psa. A snaha se cení dvojnásob ...

Podleská Tlapkiáda 2019


U nás se hodnotí především charisma a originální vzhled, souhra majitele se psem a povaha. Důležitá je také celková kondice psa. A snaha se cení dvojnásob ...

Je nutné mít v akváriu podložku?


Aug 11, 2018 ... Vzhled však musí stranou, pokud toužíte být chovatelem, který se svým akváriem pyšní díky množství ryb, jež v něm chová. Proč je podložka do ...

Jak fotit - Bublinky


Dec 2, 2014 ... Bokeh je rozostřené pozadí fotografie a jeho vzhled. A my si dnes ukážeme, jak vytvořit tzv. „bublinkový bokeh“. Bublinky jsou totiž v módě!

Gekončík noční - chov


Aug 14, 2016 ... Novorozená mláďata mají odlišný vzhled od dospělců, „dětské zbarvení“, které se po čase změní. Zbarvení záleží na spojení různých barevných ...

Bígl - učenlivý rošťák


Feb 5, 2014 ... Ale vzhled není všechno! Správný bígl je plný nadšení a energie, je bystrý, inteligentní a má vyrovnanou povahu. Pokud si ale někdo myslí, ...

Chůvička japonská - chov


Feb 4, 2023 ... Hodí se i pro úplné začátečníky. Obsah článku. Odkud pocházejí chůvičky; Vzhled chůviček; Sociálně založení ptáci; Klec, nebo voliéra ...

Tellington TTouch pro psy


Dec 4, 2015 ... Vzhled uší a ocasu může dát důležitou informaci o vývoji krčních, zádových svalů a svalů v zadní části těla. Způsob jakým se pes pohybuje má ...

III. ročník Voříškiády Opava


Pejsek se jen projde v kruhu se svým páníčkem, nechá se prohlídnout rozhodčím a bude hodnocen jeho jedinečný vzhled (žádné předpisy a standardy )

3 nejvíce oblíbená plemena psů v ČR


Nov 22, 2014 ... Tím se začali psi různě šlechtit a začaly se tvořit různé variety. Vzhled labradora. Většinou jde o mohutnější stavbu těla – silný a hluboký ...

Více toho o vzhled nemáme

Pro další informace o vzhled zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o vzhled.