O psech

 • Co ve skutečnosti ovlivnilo váš výběr psího plemene?

  Sobota, 5. listopad, 2016
  Pokud máte psa, už asi ani nepřemýšlíte nad tím, proč jste si pořídili právě tu či onu rasu a stěží si dokážete představit mít nějakého jiného. Někdo o výběru plemene dlouho přemýšlí, jezdí se na psy dívat do chovatelských stanic, aby se podrobně seznámil s povahou plemene, a přesně ví, co od svého budoucího psa očekává. Jiní lidé reagují spontánně při návštěvě útulku či si pořídí prostě takového psa, který se jim vizuálně líbí.
 • Máme rádi zvířata a pomáháme jim

  Pondělí, 10. říjen, 2016
  Za 7 let trvání charitativní kampaně »Pomozte naplnit misky v útulcích« bylo darováno útulkům v ČR přes 285 tun krmiva Pedigree a Whiskas, které uspokojily kompletní půlroční stravovací potřeby 5 782 psů a 4 573 koček v útulcích.
 • Chci si pořídit velkého psa. Na co se připravit?

  Pátek, 7. říjen, 2016
  Velká plemena psů mají své nesporné kouzlo. Dávají pocit bezpečí, protože víte, že ochrání vás i váš majetek. Mnoho plemen velkých psů má navíc klidnou povahu. Člověk také získá pocit, že má doma pořádné zvíře.
 • Našel se pes! Kam s ním?

  Neděle, 21. srpen, 2016
  Stává se to dnes a denně – uvidíte volně běhajícího psa mezi paneláky nebo nějakého u stromu uvázaného chudáka. Je pochopitelné, že těmto tulákům chcete pomoci, jak to ale udělat beztrestně? Aneb zákony hovoří jasně.
 • Test: Jak si člověk ochočil psa?

  Úterý, 16. srpen, 2016
  Pes sem, pes tam. Příběh z Večerníčka „O Človíčkovi“, kde si pračlověk ochočil divokého vlka a pak i koně, jste nejspíš všichni viděli. Jak moc z historie psího společníka ale vlastně znáte?
 • Podpora útulků se nosí!

  Pondělí, 1. srpen, 2016
  Přemýšlíte někdy, že si pořídíte dalšího psa? Druhého, třetího, někdo možná čtvrtého nebo pátého? Pak si ale řeknete ne, už takhle mám s těmi stávajícími práce až nad hlavu, na dalšího nemáme doma místo. Dokážete si představit, že byste se denně starali o tři až čtyři desítky psů? Přesně to je totiž denní rutina Kateřiny Vojáčkové.
 • I kdybych měla desítky milionů, nikdy bych nenechala naklonovat svého psa

  Pondělí, 11. červenec, 2016
  Klonování psů – je to reálné? Myslíte, že to zní jako hudba budoucnosti? Omyl. Už v tuto chvíli běhá po světě několik úspěšných klonů, jejichž majitelé neváhali zaplatit doslova milióny korun za „kopii“ svých domácích mazlíčků. Že by vás také lákalo mít doma dva totožné psy? Nebo vám zemřel váš milovaný čtyřnohý společník a chtěli byste ho zpět? V tom případě si připravte zhruba 2, 5 miliónů korun.
 • Může být pes homosexuál?

  Čtvrtek, 16. červen, 2016
  Zda je mezi lidmi odchylka orientace vůči pohlaví opravdu jen čtyřprocentní nebo větší, zůstává záhadou, stejně jako zůstává záhadou, zda lze totéž prohlásit i o zvířatech. Mezi monogamními kachnami, které si s oblibou vybírají partnera na poměrnou část života, se homosexualita jednoznačně prokázala – zkrátka spolu dva kačeři žili v naprosté spokojenosti, dokud nezemřeli. Platí ale totéž také o psech?
 • 11 pravidel pro pořízení štěněte

  Pondělí, 6. červen, 2016
  Štěňata nejsou dárky. Jsou to živí tvorové, kteří mají své nároky a práva. Pořídit si štěně není záležitostí dvou měsíců prázdnin, je to závazek na celý psí život. Dostat štěňátko za vysvědčení je dobrý nápad, pokud po něm toužíte, ale uvědomte si několik důležitých věcí.
 • Můj pes štěká pokaždé jinak

  Neděle, 29. květen, 2016
  Každý z nás by si rád popovídal se svým pejskem. I když mluví jinou řečí, můžeme mu porozumět. Stačí se naučit rozpoznávat jednotlivé druhy štěkání. Zatím se jich rozlišuje celkem šest. A jaké to jsou?
Celkem záznamů: 207
|< << 12345 >> >|

Top inzerát

potvrzujeme brezost

potvrzujeme brezost

Plemeno : Stafordširský bullteriér
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace