O psech

 • Děti v trvalé společnosti psa si více věří!

  Pátek, 5. únor, 2016
  Před tisíci lety si chytrý človíček podmanil psa. Ať to již bylo proto, že se cítil sám nebo si přál mít loveckého parťáka, byl to ten nejlepší počin všech dob. Víte vlastně, v čem všem je pes prospěšný? Určitě ani netušíte, jaký poklad máte doma!
 • Jak naučit psa, aby vás přestal olizovat?

  Pondělí, 4. leden, 2016
  Olizuje vás neustále Váš pes? Může jít o chorobné chování. V takovém případě je nutné poradit se s veterinářem a provést potřebné testy. Pokud jde jen o zlozvyk, existují tréninkové metody, pomocí nichž to psa odnaučíte.
 • 10 nejroztomilejších psích plemen

  Sobota, 26. prosinec, 2015
  S příchodem nevlídného počasí začíná řada z nás vyhledávat nejrůznější způsoby, jak se zahřát. A co třeba přitulit se k nějakému pejskovi?
 • Do útulků putuje nadílka 45 tun krmiva

  Pátek, 25. prosinec, 2015
  Kvalitním krmivem pro psy a kočky se naplní misky 1 872 opuštěným zvířatům ve 28 útulcích. Letošní, 7. ročník kampaně »Pomozte naplnit misky v útulcích« přinesl svěřencům obdarovaných útulků z celé České republiky přibližně půlroční zásobu krmiva Pedigree a Whiskas. V první polovině prosince kamiony postupně rozvezly celkem 45,2 tuny granulí.
 • Hotel a multi centrum pro mazlíčky - Sen se stal skutečností

  Pondělí, 21. prosinec, 2015
  Psi, kočky a všichni ostatní domácí mazlíčci jsou dnes nedílnou součástí našich životů. Jsou právoplatným členem rodiny. Pečujeme o ně a oni nám za to dávají bezpodmínečnou lásku. Lidé dnes ale také často cestují a nezřídka řeší situaci, komu svého pejska nebo kočičku svěřit pokud nemůže cestovat s rodinou. Máme řešení.
 • Třináct faktů o vlcích a psech, které vám pročistí zmatenou mysl

  Středa, 16. prosinec, 2015
  Před nějakým časem se několikačlenná skupinka vypravila do Centra na ochranu vlků v Jižním Salemu pozdravit některá mláďata vlků a naučit se několik fascinujících věcí o jejich životě a zvycích, aby je následně mohli porovnat s chováním psů. V tomto centru se v současné době nacházejí Červený vlk a Mexický šedý vlk. Zde je 13 faktů, které vám pročistí mysl.
 • Proč psi „prdí“ a co s tím může „páníček“ dělat?

  Pondělí, 7. prosinec, 2015
  Určitě znáte situaci, kdy Váš mazlíček na návštěvě, v restauraci, nebo v tramvaji „upustí“ trochu přebytečného plynu a Vám je opravdu stydno. Občasné „upšouknutí“ je normální, protože může být důsledkem trávení potravy. Co dělat, když to začíná být opravdu častý a silně zapáchající problém? Chovatelé francouzských buldočků i pejsků krátkolebých plemen vědí o čem je řeč.
 • 8. ročník tradiční vánoční sbírky Hafici.cz pro Azyl pes

  Pondělí, 30. listopad, 2015
  Tento rok pořádáme již 8. ročník naší tradiční vánoční sbírky pro dobrou věc. V předchozích letech to byly sbírky pro organizaci zajišťující výcvik asistenčních psů pro zdravotně postižené, sbírka pro psí útulek v Turnově, psí útulek Dášenka v Jablonci nad Nisou nebo pro Azyl Skřivany. Proto ani rok 2015 nebude výjimkou a i tentokrát vánoční sbírka na Hafici.cz poběží!
 • Svatý Martin – sněz, co můžeš!

  Středa, 11. listopad, 2015
  Jako každý rok je to opět tady! Je třeba se pořádně nacpat husičkou, než přijede Martin na bílém oři, zapít to vínem a neusnout na vavřínech. Aneb jak psi slaví svátek Svatého Martina.
 • Vidí psi duše zemřelých?

  Pondělí, 2. listopad, 2015
  Na schodech starého cihlového domu sedí krémový labrador se stříbrem letitosti na čumáku a v mdlém poloúsměvu zírá kamsi před sebe. Těžko říct, co tam vidí, v hromadě zlatavého listí, s kterým si pohrává podzimní vánek. Anebo se dívá vlastně docela jinam? Mohou psi opravdu vidět duše zemřelých? Sedí tam strnule s upřeným pohledem už snad celou věčnost.
Celkem záznamů: 208
|< << 12345 >> >|

Top inzerát

štěňata Zlatého retrívra smetanové barvy

štěňata Zlatého retrívra smetanové barvy

Plemeno : Zlatý retrívr
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace