O psech

 • I kdybych měla desítky milionů, nikdy bych nenechala naklonovat svého psa

  Pondělí, 11. červenec, 2016
  Klonování psů – je to reálné? Myslíte, že to zní jako hudba budoucnosti? Omyl. Už v tuto chvíli běhá po světě několik úspěšných klonů, jejichž majitelé neváhali zaplatit doslova milióny korun za „kopii“ svých domácích mazlíčků. Že by vás také lákalo mít doma dva totožné psy? Nebo vám zemřel váš milovaný čtyřnohý společník a chtěli byste ho zpět? V tom případě si připravte zhruba 2, 5 miliónů korun.
 • Může být pes homosexuál?

  Čtvrtek, 16. červen, 2016
  Zda je mezi lidmi odchylka orientace vůči pohlaví opravdu jen čtyřprocentní nebo větší, zůstává záhadou, stejně jako zůstává záhadou, zda lze totéž prohlásit i o zvířatech. Mezi monogamními kachnami, které si s oblibou vybírají partnera na poměrnou část života, se homosexualita jednoznačně prokázala – zkrátka spolu dva kačeři žili v naprosté spokojenosti, dokud nezemřeli. Platí ale totéž také o psech?
 • 11 pravidel pro pořízení štěněte

  Pondělí, 6. červen, 2016
  Štěňata nejsou dárky. Jsou to živí tvorové, kteří mají své nároky a práva. Pořídit si štěně není záležitostí dvou měsíců prázdnin, je to závazek na celý psí život. Dostat štěňátko za vysvědčení je dobrý nápad, pokud po něm toužíte, ale uvědomte si několik důležitých věcí.
 • Můj pes štěká pokaždé jinak

  Neděle, 29. květen, 2016
  Každý z nás by si rád popovídal se svým pejskem. I když mluví jinou řečí, můžeme mu porozumět. Stačí se naučit rozpoznávat jednotlivé druhy štěkání. Zatím se jich rozlišuje celkem šest. A jaké to jsou?
 • Jak se vyznáte v psích plemenech?

  Sobota, 14. květen, 2016
  Některé zdroje tvrdí, že na světě existuje více jak 500 psích plemen a jejich počty neustále narůstají. Křížením a pečlivým výběrem vznikají nově vyšlechtěná plemena, mnohdy ani nevypadají jako čistokrevná, ale dovedou například nejcitlivěji ze všech psů vystopovat bombu. Čert aby se v tom vyznal! Jaké obecné povědomí o všech plemenech máte vy? Vyzkoušejte náš jednoduchý všestranný test! Správné odpovědi naleznete pod testem.
 • Kde lze získat štěně zdarma?

  Sobota, 30. duben, 2016
  Přemýšlíte nad tím, že byste si pořídili štěně a už nyní máte jasno v tom, že za nového kamaráda nechcete platit? Kde však lze získat štěně zdarma a co to obnáší? Možností se nabízí hned několik.
 • Pět věcí, které opravdu nesnáším na psích hovínkách

  Úterý, 26. duben, 2016
  Nic není dokonalé, a jak už to bývá, se vším dobrým přichází i něco nepříjemného. To platí i u pejsků. Milujeme je, chceme je. Jsou našimi nepostradatelnými společníky. Co ale nechceme, i když se s tím musíme smířit, jsou jejich hovínka. O těch si teď něco málo povíme, s humorem a nadsázkou, ale i s důrazem na obezřetnost…
 • Kdo potřebuje koníčky? Mám psy!

  Úterý, 19. duben, 2016
  Vždy jste toužili po štěňátku a teď jste si ho konečně pořídili. Současně s tím se udála ještě jedna zásadní věc. Aniž byste si to doopravdy uvědomili, právě jste přišli takřka o všechny své drahé koníčky. Nevěříte? Brzy to poznáte. Nový přítel vyplní elegantně a s radostí veškerý váš volný čas. Pokud jste na něj úplně sami, počítejte s tím, že… už nebudete sami. Nikdy na nic. Zvědavý pejsek bude strkat čenich do všeho, čemu byste se snad chtěli věnovat, místo abyste si hráli s ním.
 • Jak nenaletět podvodným psím inzerátům

  Sobota, 16. duben, 2016
  Když hledáte nového pejska, útulky nenabízí žádného vysněného a nejraději byste chtěli štěňátko, není nic jednoduššího než se mrknout po nějakých inzerátech. Jenže – jak nenaletět stále se množícím podvodníkům, nabízejícím štěně, které ani nikdy neuvidíte? Kde vlastně hledat?
 • Světově nejoblíbenější psí jména za rok 2015. Nechte se inspirovat!

  Úterý, 5. duben, 2016
  Vybírat jméno pro nový přírůstek do rodiny je vždy velká událost. Věřte tomu nebo ne, pro řadu z nás je tato akce na stejné úrovni, jako vybírat jméno pro svého potomka. Psích jmen existuje nepřeberné množství, některá jsou oblíbená, jiná neobvyklá a skoro až exotická. Jaká jsou nejoblíbenější jména pro rok 2015?
Celkem záznamů: 221
|< << 12345 >> >|

Top inzerát

Flat coated retriever

Flat coated retriever

Plemeno : Flat coated retrívr
Pohlaví : ne
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace