Zmáčkněte ESC pro zavření

Pořízení štěněte s PP vs. bez PP – tady jde o zdraví!
0 (0)

Pokud již delší dobu pokukujete po pejskovi určité rasy, jistě jste se setkali s pojmy „papírový“ a „bezpapírový“ pes. Mnozí si řeknou: Chci „jen“ parťáka do života, nepotřebuji tedy psa s papíry, stačí mi ten bez. Ale ony ty „papíry, tedy Průkaz původu, zkráceně jen PP, jsou o něčem zcela jiném, než o výstavách a nejvyšších psích soutěžích. Tady jde o zdraví!

Příprava na nového člena rodiny
5 (1)

Mít domácího mazlíčka je jedním z nejuspokojivějších zážitků, které může člověk zažít, ale je to také značná odpovědnost. Před rozhodnutím o adopci nebo přivedení domácího mazlíčka je třeba zvážit několik věcí a připravit se na ně. Zde je několik důležitých kroků, které je třeba připravit, než si pořídíte domácího mazlíčka.

Rady pro krmení štěněte: Co dělat, když štěně odmítá jídlo
5 (2)

Krmení štěněte je jednou z nejdůležitějších částí jeho výchovy, protože správná výživa zajišťuje zdravý růst a vývoj. Někdy se však může stát, že štěně odmítá jíst. V takových situacích je důležité najít příčinu a řešení, které zajistí, že váš malý chlupatý přítel bude dostávat potřebné živiny. V následujícím článku se podíváme na některé rady a postupy, které můžete vyzkoušet.