Psí příběhy

 • Smutná zpráva od malé Sigi

  Pátek, 21. srpen, 2015
  Zdravím všechny příznivce zvířat a přírody. Už dlouho mě trápí jedna věc, a to úmrtí jednoho z nejlepších štěňátek, co jsme měli ve vrhu. Narodilo se 11.8.2015, jako 5. ve vrhu, časně odpoledne, pojmenovali jsme ji Sigi. Porod měla v pořádku, všechno se vyvíjelo tak jak mělo. V pořádku se krmila, spala, dýchala, pohybovala se, plodový vak měla celý.
 • Jak se chladí štěně v horku :-)

  Úterý, 18. srpen, 2015
  V uplynulých, vyloženě tropických dnech jsem, tak jako asi každý pejskař, musela řešit, co s naším 4 měsíčním kníračem, aby se neupekl a bylo mu dobře. Sprchování hadicí již bylo našemu psíkovi málo, a tak jsem vytáhla dětskou vaničku, ze které naše dítě již vyrostlo, a začala jí napouštět vodou.
 • Na dovolené

  Čtvrtek, 13. srpen, 2015
  Takže ahoj, vrátili jsme se z dovolené tak vám povyprávím jak jsme se tam měli ;) 1. den jsme vstávali a chystali jsme se kolem 10. hodiny jsme vyrazili a už bylo dostatečné horko :P No..myslím že ví každej jak je v 10 hodin :D Někde v 16 hodin jsme tam přijeli a objednali jsme si chatku... 4 lůžkovou :) No... docela dost drahý ale... všechno je drahý :D
 • Moje morče:D

  Středa, 12. srpen, 2015
  Ahoj omlouvám se že to není příběh o pejskovi protože žádného nemám:(. Koupila jsem si morče v Hradci Králové.Chtěla jsem aby skákalo protože jsem skákala na koních. Za 1 rok se to postupně učilo byla jsem ráda v chovné stanici mi řekli že si kupuji morče s předpoklady na agility a výstavy atd.
 • Neposlušné štěně

  Středa, 5. srpen, 2015
  Byl krasny slunný den , a nás pejsek slavil 3 měsíce. Chteli jsme jit trošku ven k vodě /neměl rad prochazky a lehal si na cestu kdyz byl na vodítku / a veterinář nám poradil , že ho mame nechat zkusit behat na volno. :)
 • Jak jsme vezli naši malou Kuky domů.

  Pondělí, 3. srpen, 2015
  Kuky jsme si vybrali jen přes internet, protože je s pp a o takováhle štěňata je velký zájem, natož bluemerle. Jen co jsem ji viděla hned jsem si ji zamluvila a za 2 měsíce se jelo pro ni. Jeli jsme pro ni 5 hodin na druhý konec České republiky až do Háje u Duchcova.
 • Jak to všechno začalo:)

  Středa, 22. červenec, 2015
  Jak už asi víte z mého profilu, tak mi je 7 měsíců. Ale jinak jsem u své nové paničky 6 měsíců. Ale jinak,chtěla bych vám napsat můj příběh ,tedy jak to všechno začalo...
 • Už od dětství

  Sobota, 18. červenec, 2015
  Už od dětství zachranuji zvířátka z ulic a od lidí,kteří je už nechtěli..... Pokaždé je to úplně jiný případ ... Charlie měl být utracen kvůli nedostatku času bývalé paničky. Skákal a dělal radostí modřiny a lítal,když ho vzali na vodítko.
 • WiFi - jak to začalo

  Sobota, 11. červenec, 2015
  Spousta z nás mě už na hafíkách zná. Ráda bych se tedy s vámi podělila o můj vstup do nové rodiny s novými páníky, novými sousedy, novými pachy..však to všichni z vás znáte.
 • Jak vybírat štěňátko

  Pátek, 10. červenec, 2015
  Když se rozhoduje o pořízení štěňátka, většina lidí má obvykle již vyjasněno, jaké plemeno by to mělo být či zda se bude jednat třeba o „voříška. Pokud ale zatím víme jen to, že chceme psa, resp. štěně, ale nemáme dosud jasno v plemenné příslušnosti, měli bychom si nejprve položit několik otázek.
Celkem záznamů: 5389
|< << 12345 >> >|

Dnes má svátek  Nessie, Kulíšek

Narozeniny slaví >>
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.