Psí příběhy

 • WiFi - jak to začalo

  Sobota, 11. červenec, 2015
  Spousta z nás mě už na hafíkách zná. Ráda bych se tedy s vámi podělila o můj vstup do nové rodiny s novými páníky, novými sousedy, novými pachy..však to všichni z vás znáte.
 • Jak vybírat štěňátko

  Pátek, 10. červenec, 2015
  Když se rozhoduje o pořízení štěňátka, většina lidí má obvykle již vyjasněno, jaké plemeno by to mělo být či zda se bude jednat třeba o „voříška. Pokud ale zatím víme jen to, že chceme psa, resp. štěně, ale nemáme dosud jasno v plemenné příslušnosti, měli bychom si nejprve položit několik otázek.
 • Nový člen rodinky :)

  Středa, 8. červenec, 2015
  Největší zážitek byl, když jsme si přivezli Roxynku domů.Napřed byla trošku nejistá ale pak s námi blbla a mazlila se :)
 • CHODSKÝ PES

  Pondělí, 6. červenec, 2015
  Chodský pes je mým nejoblíbenějším plemenem, ale před 10 rokami jsem ho ještě neznala. Tady je můj příběh: JAK JSEM POZNALA CHODSKÉHO PSA. Nejprve se mi líbily plemena jako je třeba rotvík, čivava atd. Ale v nějakém roce se všechno změnilo vyšel časopis o Chodském psovi, říkám si, že je to krásný pes, ale vůbec ho neznám (byla jsem odborník ve psech).
 • DOGDANCING 3. díl

  Úterý, 30. červen, 2015
  Ahojky :) Už nám vyšli 2 díly DOGDANCINGU :) Tak doufám že vás baví naše články číst :) protože takové články budou časté :) Dokud budem doma :) V dnešním dílem se podíváme jak psa naučit povel PŘES, MRTVOLA, OTOČKA :)
 • FLYBALL

  Úterý, 30. červen, 2015
  Ahojky lidičky :) opět vás vítáme u našeho magazínů sportů :) Budem tomu tak říkát protože už víte DOGDANCING - Tanec se psem, AGILITY - Běh přes překážky, COURSING - Běh za střapec, AGICOURSING - PŘEKÁŽKY + COURSING (pes překonává překážky a honí střapec), CANICROSS - Běh se psem, FLYBALL - se dnes dozvíte :)
 • AGICOURSING

  Pondělí, 29. červen, 2015
  Ahojky, :) Pokud jste četli článek o coursingu tak víte že je to běh za střapcem :) A Agicoursing je pro nadšence Agilit a Coursing. Vlastně pes, honí střapec a zároveň překonává překážky, je to dobrý psí sport, při kterém se pes může vyběhat :)
 • DOGDANCING 2. díl

  Sobota, 27. červen, 2015
  Takže ahojky, jsme zpět :) V dnešním článečku se naučíme další tři povely! Budou to povely: 1. Kuk, 2. Slalom mezi nohama/ skrz, 3. Obejmutí nohy/ obejmi. Tak se na to jdeme podívat, potřebujeme k tomu pamlsky nebo pejskovu oblíbenou hračku.
 • COURSING

  Sobota, 27. červen, 2015
  Ahojky!!! Nevíte co je to coursing? Teď se to dozvíte :) S Harykem totiž děláme coursing už od malinka tak, zkoušíme i Agicoursing i když se přiznám že ten je tak půl na půl.... něco mu jde něco ne :/ :)
 • Ztracený a nalezený Nikýsek ♥

  Sobota, 20. červen, 2015
  Moje ztracení a šťastné nalezení!!! Panička mě bere ven teď s holkami jako vždy a šli jsme večer kolem sedmé hodiny a řádily zde za barákem. Vše bylo v pohodě,Já jsem takový bojácný,nenechám se pohladit od lidí,jsem ze všeho ve stresu a to už od malička,jsem prostě takový,jen blbnu doma se svými páníčky. Tak a teď se vrátím k tomu venčení,tak si tak běháme,máme tady super prostory na běhání. Silnice je daleko a najednou za rohem velký pes,který blafnul.
Celkem záznamů: 5381
|< << 12345 >> >|

Dnes má svátek  Fandy, Fíbí

Narozeniny slaví >>
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.