Psí příběhy

 • Cvičíme Agility---> Po našem!..

  Pátek, 24. duben, 2015
  Před pár dny jsem Jesince stloukla pár překážek (pevných, skládacích,..) a dnes jsme se rozhodly je vyzkoušet. Jesince je přece jenom skoro šest let takže to ze začátku moc nešlo, ale po pár zkouškách to šlo dobře.. Plánujeme, že nějak vytvoříme nebo koupíme TUNEL, to jsem zvědavá!
 • Valovo doporučení granulí

  Čtvrtek, 23. duben, 2015
  Ahoj jsem Val, 5. letý pes rasy Yorkšírský Teriér. Dnes vám povím o granulích.
 • Nevydařená honička

  Středa, 22. duben, 2015
  Dnes ráno mě malou zrzavou čekalo velké překvapení.Vždy brzy s paničkou vyběhneme a jdeme do skleníku odkrýt kytičky a všechny sazeničky co jsou na noc pěkně přikryté aby na ně mohlo zase sluníčko.
 • Poprvé v látkovém tunelu

  Neděle, 19. duben, 2015
  Ahoj, jmenuji se Chanel(Šanel)a chodím trénovat agility do kynologického areálu agility Blansko. Dnes jsme se učili jak proběhnout "látkový tunel". Je to věc která má vchod jako normální tunel ale od čtvrtiny pokračuje látka , přes kterou není vidět na druhý konec .
 • Jak naučit psa povel SEDNI

  Středa, 15. duben, 2015
  Ahoj jmenuju se Haryk a dneska vám dám pokyny k tomu abyste se správně naučili povel SEDNI. 1. věc - co k tomu potřebujeme? obojek, pamlsky, psa a malou trpělivost
 • Haryk se učí DogDancing

  Středa, 15. duben, 2015
  Ahoj.. už jsme dlouho nic nenapsali tak vám chci říst že nejsem jen tak nějaký pes. Panička mě během pár dní naučila : dávat packy na nohy, přeskok přes nohu, okolo, osmička, skrz, plaz, teď mě učí přes ( dát tlapky přes sebe) a pak mě naučila kuk!
 • Poprvé na AGILITÁCH!

  Středa, 15. duben, 2015
  Ahojky, jmenuji se Haryk a už celkem dost dobře ovládám základní poslušnost, takže mi panička řekla že bych mohl cvičit AGILITY, mně to upřímně bylo jedno. Tak po cvičáku základní poslušnosti jsme pořád nešli domů a pořád jsme byli na tom místě které tak miluji ,, na cvičáku,,!
 • Nalezená kajlinka

  Úterý, 14. duben, 2015
  Jednoho krásného dne,jsem šla s Kajlinkou na procházku,šli jsme cca 1.5km když v tom Kajlinka zahlídla srnku která skočila přes silnici.Vyvlíkla se mi z vodítka,a běžela za srnkou.Volala jsem na ní Kajlinko stůj,ke mě a ona pořád pronásledovala srnku,za kterou běžela.Běžela jsem za ní do lesa,ale nedoběhla jsem jí,byla tak rychlá,že mi prostě utekla a ztratila se mi.Zůstalo mi po ní jen vodítko.
 • Val a třídění

  Úterý, 14. duben, 2015
  Byl jednou jeden pes, který se jmenoval Val. Měl dvě kamarádky - kočičku Světlanu a kočičku Tlapku. Val, Světlana a Tlapka žili na stejné farmě. Na farmě žilo také spousta jiných zvířátek, třeba kočičky Micka Jarošová a Micka Hánová, kocourek, který byl úplně zrzavý a proto se jmenoval Zrzek. Také tam žila tři koťátka, která se jmenovala Fiona, Kulíšek a Romy.
 • Život ve smečce #1

  Pondělí, 13. duben, 2015
  Dnes mám hrozný den. Pořád mě a Buddyho provokovala kočka Míca od sousedů, tak jsme po ní trochu vyjeli, ale ona si nedala říct. Tak jsme se trochu porvali. Všichni jsme skončili dodrápaní jak po třetí světové, ale samozřejmě, odnesl jsem to jenom já a Buddy. Protože my jsme kříženci, kdežto Micci je čistokrevná angorská kočka s rodokmenem. Nejdřív nám páníček slušně naflákal, a pak nás pustil na zahradu.
Celkem záznamů: 5331
|< << 12345 >> >|Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.