Psí příběhy

 • AGICOURSING

  Pondělí, 29. červen, 2015
  Ahojky, :) Pokud jste četli článek o coursingu tak víte že je to běh za střapcem :) A Agicoursing je pro nadšence Agilit a Coursing. Vlastně pes, honí střapec a zároveň překonává překážky, je to dobrý psí sport, při kterém se pes může vyběhat :)
 • DOGDANCING 2. díl

  Sobota, 27. červen, 2015
  Takže ahojky, jsme zpět :) V dnešním článečku se naučíme další tři povely! Budou to povely: 1. Kuk, 2. Slalom mezi nohama/ skrz, 3. Obejmutí nohy/ obejmi. Tak se na to jdeme podívat, potřebujeme k tomu pamlsky nebo pejskovu oblíbenou hračku.
 • COURSING

  Sobota, 27. červen, 2015
  Ahojky!!! Nevíte co je to coursing? Teď se to dozvíte :) S Harykem totiž děláme coursing už od malinka tak, zkoušíme i Agicoursing i když se přiznám že ten je tak půl na půl.... něco mu jde něco ne :/ :)
 • Ztracený a nalezený Nikýsek ♥

  Sobota, 20. červen, 2015
  Moje ztracení a šťastné nalezení!!! Panička mě bere ven teď s holkami jako vždy a šli jsme večer kolem sedmé hodiny a řádily zde za barákem. Vše bylo v pohodě,Já jsem takový bojácný,nenechám se pohladit od lidí,jsem ze všeho ve stresu a to už od malička,jsem prostě takový,jen blbnu doma se svými páníčky. Tak a teď se vrátím k tomu venčení,tak si tak běháme,máme tady super prostory na běhání. Silnice je daleko a najednou za rohem velký pes,který blafnul.
 • CO HARYK VŠECHNO UMÍ

  Pátek, 19. červen, 2015
  Ahoj lidi. Dneska vám povyprávíme co už Haryk všechno umí za povely. Děláme základní poslušnost, agility, dogdancing, coursing, agicoursing, canicross.
 • DOGDANCING

  Pátek, 19. červen, 2015
  Ahoky lidičky :) Jak víte jmenuju se Haryk, a dneska se s vámi naučíme kousek z Dogdancingu, Dogdancing rozdělíme na 2-3 části jelikož těch povelů je strašně moc. Základní povely které by pes měl umět je pac,ťap To je takový začátek.
 • AGILITY

  Čtvrtek, 18. červen, 2015
  Ahoj lidičky, dneska vám něco povíme o Agilitách. Agility je psí sport, kde pes běhá přes překážky. Základní překážky jsou zonové, skokové a tunely.
 • Základní poslušnost

  Čtvrtek, 18. červen, 2015
  Takže ahoj ... :) Dnes se společně mrkneme co patří do základní poslušnosti a popřípadě se spolu nějaké povely naučáme :) Tak... jdeme na to. Základní poslušnost by měl zvládat každý pes :) Patří sem povely jako například : Sedni, lehni, vstaň, k noze, ke mně, volno, aport, pust, nesmíš, místo. Toto by pejsek měl zvládat :)
 • Danteho život

  Úterý, 16. červen, 2015
  Ahoj Danteho jsme koupili od lidí kteří bydlely v malé chatce se svými psi Danté tam byl jediný nejhodnější a nejchytřejší strakatý pejsek který se ani moc nerval tak si ho rodiče vybrali a dali mu jméno Danté.
 • Jak jsme pomohli najít ztracenému psíkovi páníčka

  Pátek, 12. červen, 2015
  Ahoj všichni, musím Vám vylíčit, že jsme včera pomohly najít páníčky zaběhnutého pejska. Přijeli k nám dva mladí sympatičtí lidé, jestli se nám neztratil pes, ale já tu byla a jsem černá a to byl bílý pejsek, neznali jsme ho a to tu máme psíky zmapované 15 km v okolí. Že jim běžel za autem a když paní vylezla z auta, tak jim tam skočil.
Celkem záznamů: 5375
|< << 12345 >> >|Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.