Psí příběhy

 • Psí hračky

  Pondělí, 13. červen, 2016
  V obchodech je nepřeberné množství hraček, přitom psovi stačí 3. Hračku můžeme vyrobit i my, např. vycpaná ponožka, starý polštář. Dělí se na hračky KOUSACÍ, což složí hlavně k bojovému účinku, potom HRACÍ, kde se má pes pobavit a potom APORTOVACÍ, které - jak už název napovídá slouží k aportu.
 • Pes jako cena v tombole

  Čtvrtek, 9. červen, 2016
  Náš soused má německého ovčáka Grafa. Psi v oblibě neměl, vždy, když venku kňučel pes, hned jeho páníčkovi vyhuboval. Jednou se v naší obci konal každoroční ples. Vždy se na ní sejde celá ves. Tancuje se, popíjí víno ale hřeb večera je tombola. Vyhrávat se dá většinou elektronika - fény, žehličky, kulmy... Anebo různé dárkové košíčky. Náš soused se tomboly zúčastnil také. Jako obvykle si vsadil 30. Nikdy jindy si na jiné číslo nevsadil. Prodavačka výherních lístků mu vždy tu třicítku schovala. Posadili jsme se. Lidé si odnášeli dárkové košíčky, fény, čokolády...
 • Přesvědčit dokáže jen pes!

  Pondělí, 6. červen, 2016
  Bydlíme už tři roky v domečku na vesnici. Máme se tu krásně. Naše rodina před tím bydlela v malém bytečku v Olomouci. Tu dobu by nás nenapadlo, že někdy budeme mít psa. Mamka na něj byla alergická a já se ségrou jsme se psů spíše bály.
 • Psi potřebují výcvik jak má být!

  Pondělí, 6. červen, 2016
  Mít psa bez výcviku je, jako když řeknete, že máte jelena v lese. Musíme být trpěliví, pes se nevycvičí hned. Minimálně dvoudenní procházky, vzájemné soužití, atd. Než se pes své jméno naučí, musíte ho na něj vyslovit 3 000 krát. Psa nevycvičíte sami, dobré jsou městské prolézačky pro psy.
 • Ztratil se pejsek.

  Pátek, 27. květen, 2016
  Pořídila jsem si pejska a odjela s ním na chatu. Všechno probíhalo jak má, chodili jsme na procházky, koupat k řece a moc se mi líbilo jak ho všechno zajímá. Ani jsem nepotřebovala vodítko, stále se batolil kolem mne.
 • CANISTERAPIE-UZDRAVOVÁNÍ LIDSKÉ DUŠE PSÍ LÁSKOU

  Středa, 25. květen, 2016
  K canisterapii se používá vycvičený pes neurčitého plemene. Důležité je aby byl pejsek vycvičený a měl rád lidi. Postižený člověk s psychyckým nebo fyzickým handycapem se se psem mazlí.
 • Pes záchranář

  Úterý, 24. květen, 2016
  Jednou jsem šla s Eimy na procházku. Byly jsme u babičky a tak jsem šla na louku u rybníka. Pustila jsem ji na volno. Najednou ale zachytila stopu a uháněla k lesu. Volala jsem na ni, ale ona nic. Vždycky poslechne, tak mi to bylo divné. Rozběhla jsem se za ní. Asi po 5 minutách jsem ji našla. Ležela vedle dalšího pejska, kterému tekla krev.
 • Nejkrásnější den v mém životě

  Pátek, 20. květen, 2016
  Ahoj chtěla bych se s vámi podělit o můj příběh. Není vymyšlený. To vše se stalo a jsem za to moc ráda. Chtěla bych tím poděkovat celé své rodině a kamarádům.
 • Dovolená s rodinou

  Sobota, 14. květen, 2016
  Jednou jsem jel s mojí rodinou na dovolenou na jižní Moravu. Jeli jsem v létě. A jeli jsme autem a to se mi moc nelíbilo,al hlavně že jsem jel taky ještě jsem nevěděl kam to jedeme ale měli jsme dva velké kufry a jednu vekou tašku s hračkami a krmením pro mě.Teď byste si mohli myslet že se mě chtějí zbavit ale to vůbec nebylo v úmyslu.Jeli jsme totiž na "dovču".
 • Pejskaři mají vlastní skupiny, ve kterých si domlouvají společné výlety

  Středa, 11. květen, 2016
  "Správná socializace mezi pejsky je důležitá již od raného věku. Je jedno, co váš pes všechno ovládá, jde o to, jak se umí chovat ". Skupina " Dobrmani v nouzi " a "Pejskaři ze severních čech" pořádají na různých místech socializační setkání - nejen psů ale i pánů :-) Velká základna je v Praze a okolí a na severu čech :-)
Celkem záznamů: 5455
|< << 12345 >> >|

Top inzerát

Bernský salašnický pes

Bernský salašnický pes

Plemeno : Bernský salašnický pes
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace