Psí příběhy

 • Sova a Liška

  Úterý, 10. březen, 2015
  Na jedné mýtině žily sova a liška. Sova obývala dutinu vysoké borovice a liška měla noru pod jejími kořeny. Obě byly hašteřivé. Proto se často dohadovaly kdo je chytřejší. ,,O mě je známo, že jsem moudrá´´ říkala sova. ,,O mě všichni vědí, že jsem chytrá´´, vytahovala se liška.
 • Smutný "Psí příběh"

  Neděle, 8. březen, 2015
  Toto je příběh, který napsal Jim Willis. Vítána je snaha všech, co by chtěli článek dál šířit pro nekomerční účely, pokud připisují poznámku s autorským právem. Prosím, použijte ho na vzdělání lidí na svých stránkách, časopisech, na informačních tabulích útulků a veterinárních ošetřovnách. Pes je váš přítel na mnoho let a není to jen hračka, kterou odhodíte, když se Vám přestane hodit. On Vás miluje. Milujte i Vy jeho a dopřejte mu co nejkrásnější život i stáří, se všemi vašimi povinnostmi a starostmi.
 • Pomůže mi někdo?

  Pondělí, 2. březen, 2015
  Má panička Martina si mě vybrala v mých 2 měsících, z útulku v Sadské, kdy mě můj původní majitel dal do krabice a v zimě mě nechal před policejní stanici. Byl jsem maličký, hubený a nemocný, měl jsem, ale, obrovskou chuť do života. Měl jsem velkou chuť k jídlu, ale bohužel jsem každou chvíli zvracel a trpěl jsem neustálými průjmy.
 • Cesta s Belinkou

  Středa, 25. únor, 2015
  Stalo se nám kdysi dávno,když jsme měli mladou jezevčici Citušku a mladou čuvačku Belinku.Byli jsme s celou rodinou a kamarádem traktoristou v lese na dřevo.Najednou kde se vzala tu se vzala srnka no a oba naši pejsi se za ní rozběhli,neviděli neslyšeli jen divoce se štěkotem za ní běželi. Tak naše panička se synem, to byl ještě kluk fofrem za nimi.
 • Když musí odejít mezi hvězdy

  Pátek, 20. únor, 2015
  Bolí to, ale nikdy neříkej, že už si nikdy nepořídíš dalšího miláčka.
 • Běžec

  Sobota, 14. únor, 2015
  Pořídili jsme si pejska z útulku Teda, a bydleli jsme v domečku se zahrádkou.. Doma jsme už měli 2 pejsky, ale báječně si sedli ;)
 • Moji psí kamarádi - Harry

  Pátek, 6. únor, 2015
  Dneska jsem se rozhodla povyprávět vám něco o mém dalším kamarádovi Harrym. Harry je můj soused, bydlí hned nad námi, takže ho často slyším štěkat.
 • Štěňátko... :*

  Neděle, 1. únor, 2015
  Jsem malé štěňátko Boloňského psíka Barevného. Moje majítelka Viki se o mně stará.... A moc dobře. Někdy si říkam co by se se mnou stalo kdyby si mně nevzaly oni. Protože moje maminka neboli majítelka mojí maminky se mně chtěla rychle zbavit.
 • Snoopy

  Sobota, 24. leden, 2015
  Narodil jsem se 3.1.2011.Můj život byl velmi těžký. Když jsem byl malé štěně hodně jsem si hrával s bráškou Charliem a s ostatními pejsky.V té době žil ještě Blesk,který sem tam spadl,protože byl už velmi starý.Hrával jsem si s Bleskem a pořád jsem se držel vedle jeho boku.
 • Nový přírůstek do rodiny?! Ale do, které?!

  Pátek, 16. leden, 2015
  Už uběhlo 5 měsíců co nás opustil náš milovaný kamarád a člen rodiny. Pořád nám chybí, ale mi moc dobře víme, že někde tam nahoře dovádí spolu s naším dalším členem. Hlídají nás ze shora a dodávají nám na dálku moc velkou sílu vše zvládat dál. Paníček se nemohl se ztrátou srovnat a chtěl pořídit dalšího člena do rodiny. Ovšem pracovní podmínky obou páníků nám nedovolují si dalšího hafana pořídit.
Celkem záznamů: 5321
|< << 12345 >> >|Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.