Psí příběhy

 • CANISTERAPIE-UZDRAVOVÁNÍ LIDSKÉ DUŠE PSÍ LÁSKOU

  Středa, 25. květen, 2016
  K canisterapii se používá vycvičený pes neurčitého plemene. Důležité je aby byl pejsek vycvičený a měl rád lidi. Postižený člověk s psychyckým nebo fyzickým handycapem se se psem mazlí.
 • Pes záchranář

  Úterý, 24. květen, 2016
  Jednou jsem šla s Eimy na procházku. Byly jsme u babičky a tak jsem šla na louku u rybníka. Pustila jsem ji na volno. Najednou ale zachytila stopu a uháněla k lesu. Volala jsem na ni, ale ona nic. Vždycky poslechne, tak mi to bylo divné. Rozběhla jsem se za ní. Asi po 5 minutách jsem ji našla. Ležela vedle dalšího pejska, kterému tekla krev.
 • Nejkrásnější den v mém životě

  Pátek, 20. květen, 2016
  Ahoj chtěla bych se s vámi podělit o můj příběh. Není vymyšlený. To vše se stalo a jsem za to moc ráda. Chtěla bych tím poděkovat celé své rodině a kamarádům.
 • Dovolená s rodinou

  Sobota, 14. květen, 2016
  Jednou jsem jel s mojí rodinou na dovolenou na jižní Moravu. Jeli jsem v létě. A jeli jsme autem a to se mi moc nelíbilo,al hlavně že jsem jel taky ještě jsem nevěděl kam to jedeme ale měli jsme dva velké kufry a jednu vekou tašku s hračkami a krmením pro mě.Teď byste si mohli myslet že se mě chtějí zbavit ale to vůbec nebylo v úmyslu.Jeli jsme totiž na "dovču".
 • Pejskaři mají vlastní skupiny, ve kterých si domlouvají společné výlety

  Středa, 11. květen, 2016
  "Správná socializace mezi pejsky je důležitá již od raného věku. Je jedno, co váš pes všechno ovládá, jde o to, jak se umí chovat ". Skupina " Dobrmani v nouzi " a "Pejskaři ze severních čech" pořádají na různých místech socializační setkání - nejen psů ale i pánů :-) Velká základna je v Praze a okolí a na severu čech :-)
 • Dáša VS. Zajíc

  Pondělí, 11. duben, 2016
  Tak jsem si zaběhala...a Dáša je zrozena pro coursing...:D Dnes večer 20:47-Takze jdu si jen tak po lehku, moc nedržím vodítko a Dáša najednou zatáhne. Vodítko mi vyleťelo z ruky a Dáša běží. Vidím tam něco černého...říkám si co to je??..to bude určitě nějaká kočka,tak ta se někam schová..nene Eliško to není kočka to je zajíc.
 • Množení a kruté zacházení se zvířaty :(

  Pondělí, 11. duben, 2016
  Množení a kruté zacházení se zvířaty, co se sakra má všechno stát? Psi přivazovaní lese, u trati pod mostem, vyhozená štěňata i s fenkou na pole, vyhození z auta, vyhladovělé kostry potažené kůží, plné inzerce, přeplněné útulky !!!!
 • Jak jsme rodili

  Středa, 16. březen, 2016
  Becky je tříletá fenka MMO, jelikož je prvnička, měla jsem o ni velký strach, jak svůj první porod zvládne. Manžel mi tvrdil, že bude rodit nejdřív za dva dny, protože jí nekleslo břicho a ejhle, přesně v termínu!
 • Dobrmani v nouzi – smutné osudy psů

  Úterý, 8. březen, 2016
  V dnešní době, kdy má domácnost průměrně dvě děti a dva psy i více, se ale na druhou stránku ocitají zvířata velice často v nouzi. Na jedné straně je ochránci zvířat zachraňují. Na druhé straně je lidé týrají, bijí, odkládají do útulků a v horších případech jsou schopni je vypustit na ulici nebo kdekoliv přivázat a opustit? :(
 • Sárynce.....

  Pondělí, 7. březen, 2016
  Sárynko, ty moc dobře víš jak mi chybíš. Chodím si s tebou povídat na hrobeček a pořád pro tebe pláču. Chci všem napsat tvůj příběh. Byla jsi jedinečná a nezapomenutelná.
Celkem záznamů: 5450
|< << 12345 >> >|

Top inzerát

CH. Bimbo Bohemia Best Black

CH. Bimbo Bohemia Best Black

Plemeno : Pudl velký (královský)
Pohlaví : ne
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace