Psí příběhy

 • Každý se chlubí co naučil svého psa, ale vezměme to obráceně... Aneb co naučil můj pes mě

  Neděle, 4. říjen, 2015
  Můj pes umí sedni, lehni, ke mě a panáčkovat, to nic není ten můj mi nosí boty když chce jít ven a večer mě přikrývá... každý z nás denně slyší co a kdo jakého psa naučil, ale asi nikdo neřeší, co naučil pes je. Pojďme se na to podívat z druhé stránky :)
 • STAVÍME AGILITY NA ZAHRADĚ

  Úterý, 29. září, 2015
  Ahoj, věřím že většina chcete nebo děláte Agility - je jedno jestli závodně nebo jen tak pro zábavu... my s Harykem také děláme Agility, ještě jsme nebyli na závodech ale chystáme se. Pokud začínáte s Agility tak většina lidí jde na cvičiště, ale vy můžete Agility se svým pejskem zdokonalit tím že si Agility postavíte na zahradě!
 • HRY PRO PSY

  Pondělí, 28. září, 2015
  Ahoj, myslím že znáte pocit když máte akivnějšího pejska a venku prší, nechce se vám ven a nevíte jak pejska zabavit.... mám pro vás pár tipů jak pejska zabavit.
 • Vychytávky pro psy i jejich pány

  Úterý, 22. září, 2015
  Každý z nás už asi zná oblečky pro psy,držáky na pytlíky,hlavolam s granulemi v tenisovém míčku, házecí lopatky na tenisáky nebo svítící obojky, ale trh je teď ještě bohatší a některé vychytávky si můžeme udělat i doma. Některé vychytávky jsou jako hračky jiné zas spíše odbourají stereotypy.
 • Jak se vyhnout nejčastějším výmluvám o tom, proč si psa nemůže někdo nechat?

  Úterý, 22. září, 2015
  Každý z nás se s tím jistě už setkal, štěňátko je roztomilé a tak si ho někdo pořídí zcela neuváženě. Štěně pak roste a s tím přicházejí i věci, se kterými se prostě musí počítat,aby se člověk vyhl tomu, dávat pejska pryč či z něj být úplně na mrtvici.
 • Domácí přírodní repelent

  Neděle, 20. září, 2015
  Klíšťata, komáři, muňky...jedno,dvě,tři. Po procházce pořádně prohlídnout psa, všechny klíšťata odstranit- to je pěkně zdlouhavé, hlavně pokud je Váš psí kamarád dlouhosrstý a klíště se nedá odhalit hned po prohrábnutí. Používají se fígly jako fénování proti srsti, pipety a jiné, ale co když to jde i bez chemie? Má Váš pejsek alergii na běžně dostupné repelenty? Vyzkoušejte domácí variantu z věcí, které máte běžně doma.
 • Zajíc a pes Kreky

  Pátek, 18. září, 2015
  Jednou jsem šla s mým psem Krekym kolem pole a byl tam zajíc a Kreky se za ním rozběhl. Myslela jsem že mu zajíc uteče ale ne. Když zajíc už nemohl tak si sedl a čekal až ho Kreky zakousne. Ale Kreky ho nezakousl, jenom si sedl vedle něj a čekal. Když zajíc chtěl utéct tak ho Kreky zase přinutil aby si sedl. Nakonec to skončilo tak že Krekyho to přestalo bavit a odešel.
 • Oslava narozenin

  Čtvrtek, 10. září, 2015
  Ahojky, zanedlouho budu mít narozeniny a jelikož je to ve všední den tak panička za mnou po škole přijde mě vyvenčit a pak mi dá nějakou kostičku :) Pak půjdeme s tátem k přítelkyni a tam Haryk dostane dort + kufřík dárků :D
 • Kolik stojí štěně

  Úterý, 8. září, 2015
  Téměř každý, kdo si plánuje pořídit štěně by si měl spočítat, zda-li na to bude mít peníze. Zjistíte si u veterináře pravidelná očkování (průměrně kolem 500,-), nakoupíte krmivo dle vašich finančních možností a velikosti psa a nakonec nakoupíte spousty hraček, pelíšek, mističky apod.. Tím to ale nekončí. Pokud si myslíte,že když toto spočítáte výjde Vám výsledná částka, kterou vás váš miláček bude stát, pletete se.
 • Jak jsem si hrál s melounem

  Pátek, 28. srpen, 2015
  Ahoj. Jmenuju se Elvis a jsem malý bílý knírač, i když na knírače vůbec nevypadám. Když jsem byl menší, byl jsem šíleně nemotorný. Když jsem si s něčím hrál a běhal po bytě, narážel jsem do stěn, padal ze schodů či zakopával o svoje vlastní nohy.
Celkem záznamů: 5399
|< << 12345 >> >|

Top inzerát

Štěňata Rhodéského Ridgebacka bez PP

Štěňata Rhodéského Ridgebacka bez PP

Plemeno : Rhodéský ridgeback
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace