Výživa a strava psů

 • Zpestřete psím kamarádům jídelníček!

  Pondělí, 30. květen, 2016
  Vyvážená a chutná, ale také pestrá, taková by měla být strava našich psích kamarádů. Jaké výhody přináší pestrý jídelníček a jak ho správně poskládat?
 • Rozhovor na téma „žravý pes“

  Úterý, 22. březen, 2016
  Máte žravého psa nebo jen zmlsaného? Co dělat, když pes „odmítá krmení“? Krade vám pes jídlo? Tyto a další otázky zaměřené na obezitu psů jsme položili Adéle Palacké, výživářské specialistce. Přečtěte si odpovědi související s krmením vašeho psa.
 • Jak se vyznat v granulích pro psa?

  Pondělí, 14. březen, 2016
  Na dnešním trhu najedeme nepřeberné množství průmyslově vyráběných krmiv. Vzhledem k množství druhů suchých krmiv pro psy ale také musíme vybírat z širokého spektra v oblasti kvality. Jak se ale v krmivech vyznat a jaké granule zvolit?
 • Jak a čím správně krmit štěně?

  Pondělí, 22. únor, 2016
  Všechna štěňata v prvních měsících svého života velice rychle rostou. Období růstu je u každého štěněte velmi důležité. Pokud v něm chovatel něco zanedbá či pokazí, případné chyby se těžko napravují. Někdy to dokonce ani nejde. Proto by mělo být v zájmu každého majitele pejska rostoucí organismus dostatečně uspokojit a vytvořit u pejska správné návyky týkající se příjmu potravy. Můžete tak předejít různým zlozvykům, které mohou pejskovi způsobit zdravotní problémy.
 • Jak krmit čerstvě pořízené štěně

  Pondělí, 8. únor, 2016
  Právě jsme si ji přinesli. Malou, chlupatou kuličku. Zvědavě se rozhlíží, kde se to ocitla, možná se i někam schovala. Ještě se nás trochu bojí. Štěně, které jsme si právě přinesli domů. Víme, jak ho správně krmit?
 • Superprémiové krmivo je pro vašeho pejska to nejlepší. Proč?

  Pondělí, 25. leden, 2016
  Stále častěji je součástí rodin nějaký ten domácí mazlíček. Asi nejvíce se rozhodujeme pro pejska, u kterého se ne nadarmo říká, že je nejlepším přítelem člověka. Ať už váš pejsek hlídá domeček a přebývá na zahrádce, nebo s vámi společně sdílí byt, v každém případě se o něj musíte dobře postarat. Pes potřebuje mít své vlastní zázemí, přiměřenou péči a samozřejmě přístup k čerstvé vodě a kvalitnímu krmivu.
 • Devatenáct lidských jídel, které sdílíte se svým psem. Jak moc jim škodí?

  Středa, 9. prosinec, 2015
  Psi jsou od přírody všežravci. Což ovšem neznamená, že vše, co sní, je pro ně vhodné. Co třeba taková šunčička nebo slaninka? Co tohle lidské jídlo udělá s vaším psem?
 • Proč psi „prdí“ a co s tím může „páníček“ dělat?

  Pondělí, 7. prosinec, 2015
  Určitě znáte situaci, kdy Váš mazlíček na návštěvě, v restauraci, nebo v tramvaji „upustí“ trochu přebytečného plynu a Vám je opravdu stydno. Občasné „upšouknutí“ je normální, protože může být důsledkem trávení potravy. Co dělat, když to začíná být opravdu častý a silně zapáchající problém? Chovatelé francouzských buldočků i pejsků krátkolebých plemen vědí o čem je řeč.
 • Čím jsou odlišná krmiva pro psy s nadváhou?

  Pondělí, 23. listopad, 2015
  Krmiva pro psy s nadváhou jsou určena pro čtyřnohé mazlíky se sklony ke zvyšování tělesné hmotnosti, obézní psy, starší psy nebo psy po kastraci. Jejich složení je uzpůsobeno sníženým energetickým výdajům a doplněno o látky napomáhající hubnutí zvířete.
 • Jaká krmiva pro psy doporučují zahraniční recenzenti?

  Pondělí, 2. listopad, 2015
  Testování kvality psích krmiv se věnuje mnoho zahraničních i domácích recenzentů. Hodnocení publikovaná některými nezávislými organizacemi se ve světě krmiv stala doslova prestižní záležitostí. Co nám tato hodnocení říkají a která krmiva se podle nich jeví jako nejlepší?
Celkem záznamů: 68
|< << 12345 >> >|

Top inzerát

Čivava krátkosrstá

Čivava krátkosrstá

Plemeno : Čivava - Chihuahua
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace