Články

 • Metoda TTOUCH také pro psy

  Pátek, 22. květen, 2015
  Je váš pes nervózní? Má ztuhlé svaly, bolesti, nebo je v rekonvalescenci po operaci či úrazu? Jednou z nejúčinnějších metod, jak psa zklidnit a pomoci mu regenerovat se, je metoda TTouch. Kdo se pohybuje i ve světě koní, jistě ví, oč se jedná. Pro ostatní je tento článek.
 • Pes, co se schovává "pod sukně"

  Pondělí, 18. květen, 2015
  Psi pro nás jako naši „nejlepší přátelé“ dělají mnoho. Mimo jiné nám do života vnášejí radost a zábavu. Jedním takovým byl i pes mého dětství, kterému věnuji tuto vzpomínku. Byl to filuta a tak i vzpomínka na něj se nese v duchu humoru.
 • Návnady a výzvy používané při shapingu

  Pátek, 15. květen, 2015
  V prvním díle tohoto seriálu o technice shapingu jsem se lehce zmínil o tom, že pro chrty není snadné naučit se povel „Sedni!“. (Ne)zvládnutí tohoto cviku je velmi úzce spojeno s anatomií jejich těla, kvůli které je pro ně sezení v této pozici velmi nepříjemné. A proto, i když většina psů zvládá tento cvik bez problémů, se u chrtů můžeme setkat s problémem. Pomocí shapingu však lze při správném postupu dosáhnout očekávaného výsledku.
 • Vlci na Šumavě

  Pondělí, 11. květen, 2015
  Při pohledu do historie našeho území zjistíme, že vlci odedávna patřili k trvalým obyvatelům nejen našich lesů. Přibližně od 18. století docházelo k postupné redukci počtu těchto šelem, která přešla v jejich úplné vyhubení. Poslední vlk volně žijící v našich horách padl 2. prosince 1874 v polesí Lipka v oblasti Vimperka. Od té doby se sice občas dokáže výskyt jednotlivců v různých částech naší země, nicméně populace, která by byla schopná samostatného volného života, se zde již nikdy nerozšířila.
 • Dvacka pro chlupáče pomáhá

  Pátek, 8. květen, 2015
  Pojďte s projektem Dvacka pro chlupáče soutěžit a pomáhat opuštěným a týraným chlupáčům z útulků v celé České republice. Tento měsíc pomáháme Bojarovi. Přidejte se k nám.
 • Web, na kterém si vytvoříte vlastní fotoručník nebo fotoosušku

  Pondělí, 4. květen, 2015
  Čas od času se většina z nás dostane do situace, kdy přemýšlí, jak zvěčnit výjimečný okamžik zachycený objektivem svého fotoaparátu nebo telefonu. Díky webovým stránkám www.fortedarek.cz je možné vlastní snímky vytisknout na zvolený formát ručníku nebo osušky. Celý proces je jednoduchý a rychlí. Umožňuje vkládat a upravovat fotografie, doplňovat je texty a kontrolovat hotový výsledek. To vše v reálném čase pro libovolný počet zadaných kusů. Do 14 dnů pak zákazník obdrží objednaný dárek „nesmazatelné“ hodnoty.
 • Horoskop pro psy na květen 2015

  Pátek, 1. květen, 2015
  Říká se „Máj, lásky čas“ a i vaši mazlíčci to budou tak cítit. Rozkvetlá pole a louky, zelené lesy, to vše na vaše pejsky bude působit jako urychlovač částic. Budou plní energie, veselí, hraví a nic je nezastaví od lítání za míčkem nebo nošení klacků. Bavte se a nebojte se si s nimi zaběhat.
 • Má váš pes čip?

  Pátek, 24. duben, 2015
  Nechali jste vašeho psa očipovat? A myslíte si, že je váš pes identifikovatelný po zbytek života? Opak může být pravdou. Je tedy lepší tetování nebo čip? Jaké problémy mohou s čipem nastat? Čtěte a dozvíte se víc.
 • Psí škola pro lidi

  Pondělí, 20. duben, 2015
  Když jsem byla malá, chtěla jsem celý svůj život zasvětit psům. Jen jsem nevěděla, jak to udělat, abych zároveň uživila sebe i rodinu a nemusela trávit celý den v práci a psům věnovat jen večery a víkendy. A voala! Na pár místech v republice se tomuto splnění snu pomalu blíží.
 • Trénink psa hrou - SHAPING

  Pátek, 17. duben, 2015
  Shaping je ideální pro psy, kteří mají z něčeho strach. Pokud od vašeho psa očekáváte lépe odvedenou práci, ať už v rámci zlepšení jeho výkonu, nebo nácviku poslušnosti a obratnosti, je právě tento nástroj to pravé.
Celkem záznamů: 1075
|< << 12345 >> >|
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.