Články

 • Psi, kteří mají rádi ovoce a zeleninu

  Pondělí, 29. září, 2014
  Pravděpodobně každý majitel psa, bez výjimky plemene, občas přistihne toho svého, jak požírá ovoce nebo zeleninu, ať už venku, nebo doma. I já občas přistihnu svého psa, jak s chutí ožírá ostružiny přímo z ostružiníku na okraji cesty. Nicméně v případě psů rozhodně nejde o potřebu se z jakéhokoli důvodu vyhýbat pojídání masa a výrobků živočišného původu, tedy o jakousi formu vegetariánství. Podle názorů veterinářů i podle zdravého rozumu by tato úvaha byla holým nesmyslem, protože pes jako tvor je odjakživa vyvinut pro to, aby přijímal potravu všeho druhu.
 • Co je Ponožkový pes?

  Pátek, 26. září, 2014
  Ponožkový pes je unikátní projekt, jehož úkolem je přiblížit dětem a široké veřejnosti pomoc asistenčního psa v životě hendikepované osoby a zároveň možnost být netradičně a osobně zainteresován na jejich výcviku. V projektu se počítá se zapojením základních škol ze všech krajů České republiky (cca 100 škol) a tedy více jak 3 tisíce dětí.
 • Jak naučit psa hledat houby

  Pondělí, 22. září, 2014
  Také patříte mezi milovníky houbové smaženice nebo dalších pochoutek z nich připravených? Pak určitě trávíte spoustu času hledáním nejrůznějších druhů hub. Pokud jste zároveň majitelem psa, zkuste ho zapojit do této činnosti, protože pokud jste sebelepší houbař, věřte, že vás pes je mnohem lepší. A tak kromě společně strávených zábavných chvil budete odměněni také větším úlovkem.
 • Míčkové šílenství psů

  Pátek, 19. září, 2014
  Jsou psi, kteří si mohou ocas ukroutit a postaví se na hlavu, jen abyste jim míček hodili. Brzy vám však dochází energie i nápady, kam a jak ještě míček hodit. Alias pojďte proniknout do míčkového šílenství!
 • Pes, přítel houbaře

  Pondělí, 15. září, 2014
  Houbaříte rádi a berete na své houbařské výpravy také vašeho psa? Napadlo vás někdy, že by vám při hledání hub mohl být nápomocný? Pokud víte s jistotou, že váš pes nesběhne za zvěří, nebo že ho v případě potřeby bez problému odvoláte, nic vám nebrání alespoň v tom, vyzkoušet takovou možnost.
 • Cukrovka u psů

  Pátek, 12. září, 2014
  V současné době se téma cukrovky stává velmi aktuálním, a to nejen mezi lidmi, ale také mezi zvířaty. U koček není cukrovka už tolik výjimečná jako dřív, a to samé bohužel platí také pro psy. Možná proto nebude od věci se na téma cukrovky na chvíli zaměřit, pochopit příčiny jejího vzniku, průběh a případně také možné léčení.
 • Jak nalézt byt v původním stavu - pes sám doma

  Pondělí, 8. září, 2014
  Každý z nás musíme občas zanechat psího kamaráda o samotě. Mnozí mají z tohoto počinu panickou hrůzu a navrací se domů plni zvědavosti, co tentokrát jejich pes zničil za to, že jej nechali bez dozoru. Těm, kteří nemají kotec, přinášíme několik tipů, jak psí řádění řešit.
 • Výlety se psem – Jižní Morava

  Pátek, 5. září, 2014
  Pokud jste již prošli křížem krážem se svým psem Ostravsko a rádi zkoumáte dál, přinášíme další tipy jak si užít krásy Brna a okolí se svým psem!
 • Horoskop pro psy na měsíc září 2014

  Pondělí, 1. září, 2014
  Pokud máte doma pejska ve znamení Panny, možná se vám bude zdát, že se s ním trochu nudíte, ale jedná se jen o přechodnou dobu. Zase si rád zadovádí, jen je potřeba, aby na to vše nabral sílu. Nyní mu prostě udělá největší radost pohodlný pelíšek. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc září 2014.
 • Škola volá – kam se štěnětem?

  Pátek, 29. srpen, 2014
  Smutné pohledy vašich dětí dokázaly nemožné a na vysvědčení vybojovaly ratolesti nejlepší výsledky, jen abyste měli šanci dokázat, že opravdu dodržíte slovo a pořídíte jim psa. Na prázdniny je to počin vyloženě ideální! Dítko ohrožené prázdninovou nudou má moře času věnovat se malému štěněti a bezpočet příležitostí dokázat, že je samostatné a zodpovědné. Ale co až škola znovu zavolá?
Celkem záznamů: 1004
|< << 12345 >> >|
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.