Články

 • Metoda TTOUCH také pro psy

  Pondělí, 20. duben, 2015
  Je váš pes nervózní? Má ztuhlé svaly, bolesti, nebo je v rekonvalescenci po operaci či úrazu? Jednou z nejúčinnějších metod, jak psa zklidnit a pomoci mu regenerovat se, je metoda TTouch. Kdo se pohybuje i ve světě koní, jistě ví, oč se jedná. Pro ostatní je tento článek.
 • Psí škola pro lidi

  Pondělí, 20. duben, 2015
  Když jsem byla malá, chtěla jsem celý svůj život zasvětit psům. Jen jsem nevěděla, jak to udělat, abych zároveň uživila sebe i rodinu a nemusela trávit celý den v práci a psům věnovat jen večery a víkendy. A voala! Na pár místech v republice se tomuto splnění snu pomalu blíží.
 • Trénink psa hrou - SHAPING

  Pátek, 17. duben, 2015
  Shaping je ideální pro psy, kteří mají z něčeho strach. Pokud od vašeho psa očekáváte lépe odvedenou práci, ať už v rámci zlepšení jeho výkonu, nebo nácviku poslušnosti a obratnosti, je právě tento nástroj to pravé.
 • Kynolog roku 2014 zná své vítěze, hlasovala odborná porota i veřejnost

  Pondělí, 13. duben, 2015
  Praha, 20. března 2015 – Všichni milovníci psů a psích sportů oslavili svůj svátek v sobotu 7. března 2015. V pražském divadle U22 se totiž konalo slavnostní vyhlášení výsledků ankety Kynolog roku 2014. Kynolog roku je psí anketa zaměřená na lidi. Představuje především ty, kdo stojí za úspěchem psích miláčků. Ať už jsou to úspěchy sportovní nebo chovatelské.
 • Vyrážíme se psem na kolo

  Pátek, 10. duben, 2015
  Jaro je tady, a s ním i cyklistická sezóna. Nezbývá než zvolat: „Hurá na kolo!“ Hurá na kolo i s naším čtyřnohým přítelem, který jistě nebude proti. Proto vám přinášíme pár užitečných rad, které se budou určitě hodit, pokud chcete - a kdo by nechtěl - abyste si vyjížďku vychutnali nejen vy, ale i váš pes.
 • Horoskop pro psy na duben 2015

  Čtvrtek, 2. duben, 2015
  Duben, aprílový měsíc, je tu a vaši mazlíčci jsou už natěšení na dlouhé procházky, vyhřívání na sluníčku a házení míčků. Jděte se s nimi provětrat, budou mít radost a vám slunce také prospěje. Více k jednotlivým znamením zvěrokruhu se dozvíte níže.
 • Výcvik psa po tmě

  Středa, 1. duben, 2015
  Váš pes umí sedni, lehni i dej pac - je zkrátka geniální. Pokud stále přemýšlíte, co ještě byste jej mohli naučit, přinášíme vám nebývalý článek! S tímto nápadem přišli na Ostravsku relativně nedávno, když řádila kauza s methanolem. Aneb slepecký pes po slepecku!
 • Co dělat, když si pes "tluče ocas do krve"

  Pondělí, 30. březen, 2015
  Milovníci plemen s krátkým ocasem mají po starostech. Je jich ale hrstka. Ti ostatní si někdy rvou zoufalstvím vlasy. Někteří psi si koušou ocas do krve, někteří se za ním do zbláznění honí dokolečka, jiní jsou prostě jen smolaři a neustále si jej otloukají o kde co. Ocas může chytit chronický zánět a být chirurgicky odstraněn, což může být například u výstavních psů vážný problém. Proč se tak děje?
 • Jaký je vlastně zlatý retrívr

  Pátek, 27. březen, 2015
  Populární plemeno s velkým srdcem a obrovským smyslem pro rodinu. Stále častěji jej můžete vídat pobíhat na upravených zahradách rodinných domků, ale tak jako si jej lidé stále více pořizují, intenzivněji se jich také zbavují, když se jich nabaží a psí útulky těmito plemeny začínají bohatě oplývat. Zlatý retrívr.
 • Jaro za psími dveřmi

  Sobota, 21. březen, 2015
  Tak tu máme posledních pár dnů, které nám zbývají do konce března, a na počasí je znát, že jaro již netrpělivě čeká za dveřmi a vystrkuje prstíčky ve snaze nás po zimě probudit a potěšit. Jak to vnímají lidé, to je jedna věc. Ale úplně jiná věc je, jak to vnímají naši čtyřnozí přátelé, psi.
Celkem záznamů: 1068
|< << 12345 >> >|
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.