Články

 • Zdravotní průvodce pro majitele štěňátka I. - očkování

  Pondělí, 29. červen, 2015
  Pokud se v blízké době stanete majiteli štěňátka, určitě se vám v hlavě objevuje spousta otázek spojených nejen s pořízením štěňátka, ale také s jeho následnou péčí. Následujících několik řádků vám poradí alespoň do začátku, po jaké cestě se vydat. V tomto díle si řekneme něco o očkování.
 • Když máte doma bazén a psa

  Pátek, 26. červen, 2015
  Léto se už neskrývá jen za planými sliby a tak nás vlna veder neomylně žene k zahradním bazénům, abychom se u nich a v nich oddávali vodním radovánkám. Ale co psi? Nejsou pro ně lidmi tolik oblíbené bazény nebezpečím? Co dělat, když máme na zahradě bazén i psa?
 • Pes a ovce I. – Jaký je rozdíl mezi ovčáckým a honáckým psem?

  Pondělí, 22. červen, 2015
  Za posledních několik let u nás chov ovcí prošel poměrně značnou změnou. Spolu s tím proběhla také zásadní změna v chovu psů používaných chovateli ovcí. Systém chovu ovcí je nyní odlišný od předchozích let, rozdílná jsou také plemena psů a způsob jejich práce. Zároveň se také změnily metody jejich výchovy a výcviku, výživy, soutěží a dalších činností spojených se soužitím ovcí, psů a člověka.
 • Živý alarm. Pes ochránce majetku a osob.

  Pátek, 19. červen, 2015
  Blíží se letní prázdniny a vy se jistě chcete vydat někam mimo své trvalé bydliště. Pokud nevíte, co se psem, mám pro vás tip. Vezměte ho prostě s sebou. Nejen, že si to všichni užijete, ale odpadnou vám starosti, jestli je o něj dobře postaráno. A ještě získáte bonus navíc. Nemusíte se bát o své věci, ani nežádoucího obtěžování.
 • Když se pes bojí bouřky

  Pondělí, 15. červen, 2015
  Těžká, černá mračna se kupí na obzoru, zvedá se vítr. V dálce je slyšet hřmění, které se nezadržitelně blíží, vzduch protínají modré záblesky, a všemu tomu kraluje zoufalé psí kňučení nebo rovnou vytí. Kdo by to nezažil?
 • Letní tábory a soustředění se psy

  Pátek, 12. červen, 2015
  Blíží se čas prázdnin a řada z vás se možná už delší dobu zaobírá otázkou, jak letošní dva měsíce odpočinku prožije. Pokud máte psa, určitě rádi strávíte nějaký (ne-li všechen) čas s ním. Právě pro vás je určena řada táborů se psy, kterých se pořádá rok od roku stále více. Vybrat si z podobných akcí není snadný úkol.
 • Kolik vody by měl pes za den vypít?

  Úterý, 9. červen, 2015
  Pitný režim nás lidí je provařená a dávno známá tématika. Názory na to, zda toho vypít víc podle venkovních teplot nebo osobní váhy se liší. Kolik by toho ale správně měl vypít váš pes, aby to bylo v pořádku? A jaké všechny nemoci mohou nadměrným nebo nedostatečným pitím vzniknout?
 • Horoskop pro psy na červen 2015

  Pondělí, 1. červen, 2015
  Červen bude pro vaše pejsky, po delším období s nepříliš teplým počasím, trochu náročné. Někteří psi budou plní klíšťat, jiní zase plní nadšení z plavání. Podívejte se, jakého znamení je právě ten váš pes a co ho v červnu čeká. Krásné, společně strávené chvíle přejí Hafici.cz.
 • Prokletí černého psa

  Pátek, 29. květen, 2015
  Chtěli byste pejska? A jaký by měl být, jste rozhodnutí? Velký nebo malý? Do bytu nebo na zahradu? A pokud jste se rozhodli, přemýšleli jste, co ti ostatní? Které psy nikdo nechce a proč?
 • Co dělat, když je vaše štěně obézní?

  Pondělí, 25. květen, 2015
  Láska prochází žaludkem, ale ne donekonečna. A i když psí oči jsou psí oči, pokud se z vašeho štěněte stává soudeček, je třeba s tím něco dělat. A nebo se v této situaci může skrývat i utajený zdravotní problém?
Celkem záznamů: 1085
|< << 12345 >> >|
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.