Články

 • 10. ročník vánoční sbírky Hafici.cz pro psí útulek

  Pondělí, 5. prosinec, 2016
  Hafici.cz pořádají každý rok sbírku pro vybraný psí útulek. Stejně tak jako v minulých letech, není ani rok 2016 výjimkou. Tento rok jsme se s vaší pomocí rozhodli podpořit psí útulek Azyl pes v Krásném lese. Tento útulek je soukromý a tedy jakoukoliv podporu potřebuje jako sůl. Pošlete své bonusové bodíky a my dovezeme do útulku 250 kg krmiva Brit Premium v hodnotě 15.000,- Kč.
 • Babybox pro zvířata - myšlenka budoucnosti

  Sobota, 3. prosinec, 2016
  Na myšlenku lidského babyboxu pro nechtěné potomky už si lidé tak nějak zvykli. Skýtá pořád alespoň jakousi šanci na lepší život pro miminka, která měla smůlu již od narození. Na Sokolovsku teď přišli s převratnou novinkou – babybox pro zvířata!
 • Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro psy na prosinec 2016

  Pátek, 2. prosinec, 2016
  Psi v rybách potřebují parťáka do hry a se psy ve lvu zase raději nechoďte do lesa. Co čeká psy berany, váhy nebo kozorohy? Přečtěte jim jejich horoskop na předvánoční čas.
 • TEST: Vyznáte se v psí hantýrce?

  Úterý, 29. listopad, 2016
  To je pořád samá angličtina, dog a hatmatilka, kdo se v tom má vyznat. A nebo se v té řeči divotvorů vyznáte? Co vám říká paspárek, torze nebo haltie? Otestujte se ;)
 • Syndrom mrtvého ocasu – a nebo psa?

  Sobota, 26. listopad, 2016
  „Ó bože, zavřela jsem mu ocas do dveří!“ To by mohla být věta uvozující katastrofu každého chovatele. Nicméně, pokud najednou dostanete pocit, že k ničemu nepředvídanému nedošlo a váš psík nese svůj ocas nějak jinak než obvykle, může jít docela pravděpodobně o syndrom mrtvého ocasu.
 • Recept měsíce pro psy: Mátovo-karobové máčené vánoční cukroví

  Úterý, 22. listopad, 2016
  Vánoce jsou pro řadu z nás těmi nejkrásnějšími svátky v roce. Může za to relativní klid, který nastává nejpozději se Štědrým dnem, množství pohádek, které můžeme během svátků sledovat na obrazovkách, dárky, které dostáváme od našich nejbližších, a také cukroví. Kdo z vás si umí představit Vánoce bez cukroví? A ruku na srdce – kdo z vás během mlsání nenabídne kousek našim čtyřnohým přátelům, ačkoli víme, že cukroví pro ně není to pravé? Proto mám návrh – co takhle jim upéct zdravé cukroví s upraveným složením tak, aby jim nijak neuškodilo?
 • Co psi opravdu chtějí na Vánoce

  Sobota, 19. listopad, 2016
  Zkuste tento rok vynechat jako vánoční dárky pro vaše psy obojky, teplé oblečky nebo nové pelíšky. Ptáte se, po čem vaši psi skutečně touží? Budete se divit, ale odpověď na tuto otázku se nachází úplně jinde.
 • Proč slečny nenosí v kabelkách německé ovčáky s mašlí?

  Úterý, 8. listopad, 2016
  "Jaký pán, takový pes" - pořekadlo, které slýcháme poměrně často. Když si zadáte toto heslo do vyhledávače, na obrazovce se vám objeví velké množství vtipných fotek. Od majitelek kokršpanělů, s vlasy na chlup stejnými jako uši zmiňovaného plemene, po páníčky buldočků, kteří snad výraz podobný svému psovi museli trénovat několik dní před zrcadlem. Kolik je ale na tvrzení, že se lidé často podobají svému psovi, pravdy a do jaké míry jsme schopni si podobnost pána a psa prostě vytvořit?
 • Co ve skutečnosti ovlivnilo váš výběr psího plemene?

  Sobota, 5. listopad, 2016
  Pokud máte psa, už asi ani nepřemýšlíte nad tím, proč jste si pořídili právě tu či onu rasu a stěží si dokážete představit mít nějakého jiného. Někdo o výběru plemene dlouho přemýšlí, jezdí se na psy dívat do chovatelských stanic, aby se podrobně seznámil s povahou plemene, a přesně ví, co od svého budoucího psa očekává. Jiní lidé reagují spontánně při návštěvě útulku či si pořídí prostě takového psa, který se jim vizuálně líbí.
 • Horoskop pro psy a fenky na listopad 2016

  Úterý, 1. listopad, 2016
  Psi ve znamení ryb budou smutní, oproti tomu vodnáři budou k nezastavení. Býci budou natěšení na psí vánoční cukroví a psům štírům bude zima. Co dalšího čeká tato a další znamení v listopadu? Přečtěte jim horoskop.
Celkem záznamů: 1247
|< << 12345 >> >|

Top inzerát

Prodám 5 štěňátek čivavy

Prodám 5 štěňátek čivavy

Plemeno : Čivava - Chihuahua
Pohlaví : ne
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace