Články

 • Míčkové šílenství psů

  Pátek, 19. září, 2014
  Jsou psi, kteří si mohou ocas ukroutit a postaví se na hlavu, jen abyste jim míček hodili. Brzy vám však dochází energie i nápady, kam a jak ještě míček hodit. Alias pojďte proniknout do míčkového šílenství!
 • Pes, přítel houbaře

  Pondělí, 15. září, 2014
  Houbaříte rádi a berete na své houbařské výpravy také vašeho psa? Napadlo vás někdy, že by vám při hledání hub mohl být nápomocný? Pokud víte s jistotou, že váš pes nesběhne za zvěří, nebo že ho v případě potřeby bez problému odvoláte, nic vám nebrání alespoň v tom, vyzkoušet takovou možnost.
 • Cukrovka u psů

  Pátek, 12. září, 2014
  V současné době se téma cukrovky stává velmi aktuálním, a to nejen mezi lidmi, ale také mezi zvířaty. U koček není cukrovka už tolik výjimečná jako dřív, a to samé bohužel platí také pro psy. Možná proto nebude od věci se na téma cukrovky na chvíli zaměřit, pochopit příčiny jejího vzniku, průběh a případně také možné léčení.
 • Jak nalézt byt v původním stavu - pes sám doma

  Pondělí, 8. září, 2014
  Každý z nás musíme občas zanechat psího kamaráda o samotě. Mnozí mají z tohoto počinu panickou hrůzu a navrací se domů plni zvědavosti, co tentokrát jejich pes zničil za to, že jej nechali bez dozoru. Těm, kteří nemají kotec, přinášíme několik tipů, jak psí řádění řešit.
 • Výlety se psem – Jižní Morava

  Pátek, 5. září, 2014
  Pokud jste již prošli křížem krážem se svým psem Ostravsko a rádi zkoumáte dál, přinášíme další tipy jak si užít krásy Brna a okolí se svým psem!
 • Horoskop pro psy na měsíc září 2014

  Pondělí, 1. září, 2014
  Pokud máte doma pejska ve znamení Panny, možná se vám bude zdát, že se s ním trochu nudíte, ale jedná se jen o přechodnou dobu. Zase si rád zadovádí, jen je potřeba, aby na to vše nabral sílu. Nyní mu prostě udělá největší radost pohodlný pelíšek. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc září 2014.
 • Škola volá – kam se štěnětem?

  Pátek, 29. srpen, 2014
  Smutné pohledy vašich dětí dokázaly nemožné a na vysvědčení vybojovaly ratolesti nejlepší výsledky, jen abyste měli šanci dokázat, že opravdu dodržíte slovo a pořídíte jim psa. Na prázdniny je to počin vyloženě ideální! Dítko ohrožené prázdninovou nudou má moře času věnovat se malému štěněti a bezpočet příležitostí dokázat, že je samostatné a zodpovědné. Ale co až škola znovu zavolá?
 • Jak správně vybrat náhubek pro psy?

  Pondělí, 25. srpen, 2014
  I když je váš pes jinak zlatíčko a dozajista by nikoho nekousl, náhubek byste pro něj měli doma mít i tak. Například na návštěvě u veterináře, v městské hromadné dopravě nebo při styku s dotěrnými psy, se stává nezbytností. Jak ale pro vašeho psa vybrat správný náhubek, aby jeho nošení nebylo utrpením jak pro psa tak pro vás?
 • Práce snů = práce se psy. Veterinární technik a jeho den

  Pondělí, 18. srpen, 2014
  Práce se psy je rozhodně tou nejzajímavější. A málokteré povolání přináší tolik zajímavostí, jako veterinární technik! Vyzkoušeli jsme za vás toto povolání na jeden den, abychom zjistili, že nejde o povolání nijak jednoduché a přesto nabízející mnoho překvapivých okamžiků. Přinášíme reportáž, jak vypadá pracovní den v městském útulku.
 • Poslušnost psa a jak pomohou konejšivé signály?

  Pondělí, 11. srpen, 2014
  Psi jsou společenské šelmy žijící ve smečkách. Tradiční model výcviku je obhajován tím, že se zakládá na poznatcích, vysledovaných z chování vlků či relativně volně se pohybující skupiny psů. Tento model se zakládá na přílišném důrazu na hierarchii ve smečce a z toho plynoucí dominance (nadřazenosti) a submisivity (podřízenosti). Člověk se prostě musí chovat tak, aby byl v hierarchii smečky (rodiny) vždy výše než pes, jinak ho pes nebude poslouchat. Ale je tomu skutečně tak?
Celkem záznamů: 1001
|< << 12345 >> >|Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil psa

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým pejskem.