Zmáčkněte ESC pro zavření

Akita Inu

Tipy na vše o Akita Inu přímo od chovatelů pro chovatele.

Akita Inu


Akita Inu (Akita-inu, akita-ken) Povaha plemene Akita inu je mimořádně věrný pes. Jsou zdokumentovány případy, kdy i deset let po smrti svého pána Akita chodil čekat na nádraž..

Americká akita


Americká akita (Velký japonský pes) Povaha plemene Akita je velice přátelský pes, oddaný a ostražitý. Celkem snadno se přizpůsobí a občas vás až překvapí obdivuhodnou intelige..

Bert - vysmátý akiťáček


Jun 4, 2021 ... Bertík je dlouhosrstá akita inu, tři roky starý medvídek, plný elánu, energie a radosti ze života. Miluje mazlení, přetahování s hračkami, ...

Co chcete vědět o Akita Inu?

Chcete vědět více o Akita Inu? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Akita Inu a podobných témat.

Psí historie II: Hačikó


Jun 20, 2016 ... Plemeno Akita Inu, ke kterému Hačikó patřil, je jedno z nejstarších (lidem dělají společníky už minimálně 7 000 let) a v Japonsku jde o ...

Jak komunikovat s hluchým psem?


Nov 6, 2015 ... Patří sem třeba dalmatini, akita-inu, americký stafordšírský teriér, bígl, border kolie, boxer nebo bulteriér.

Více toho o Akita Inu nemáme

Pro další informace o Akita Inu zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o Akita Inu.