Zmáčkněte ESC pro zavření

Beauceron

Tipy na vše o Beauceron přímo od chovatelů pro chovatele.

Beauceron


Beauceron (Berger de Beauce, Bauce Shepherd) Povaha plemene Beauceron je odvážný a velmi inteligentní pes. Ochrana rodiny a hlídání pozemku jsou pro něj samozřejmostí. Je ostr..

Pikardský ovčák


(Berger Pikard, Berger de Pikardie, Pikardy Shepherd) Povaha plemene Pikardský ovčák je pastevecký a hlídací pes. Je inteligentní a plný energie. Je bezmezně věrný svému pánu ..

Luisianský leopardí pes


Luisianský leopardí pes (catahoula, Louisiana Catahoula dog dog) Povahna plemene Luisianský leopardí pes je všestranné pracovní plemeno. Je to nezávislý a neohrožený pes plný ..

Co chcete vědět o Beauceron?

Chcete vědět více o Beauceron? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Beauceron a podobných témat.

Oblastní výstava Příbram


www.beauceron.cz. PROGRAM. registrace psů 7:30 - 9:00 hodin; posuzování v kruzích 9:15 - cca 13:00 hodin; závěrečné soutěže po ukončení posuzování.

Louisianský leopardí pes


Jan 27, 2014 ... ... které si přivezli španělští dobyvatelé, později byl zřejmě přikřížen i beauceron (v oblastech obývaných francouzskými osadníky).

Víte, co jsou to šenzi psi?


Jun 6, 2018 ... 5.9.2018 3. Beauceron – francouzský venkovský šlechtic. 4.8.2018 4. Vizsla – maďarský krátkosrstý ohař, jehož popularita neustále stoupá ...

Šiperka - malý lodník z Belgie


Aug 6, 2017 ... 5.9.2018 3. Beauceron – francouzský venkovský šlechtic. 4.8.2018 4. Vizsla – maďarský krátkosrstý ohař, jehož popularita neustále stoupá ...

Pointer - plnokrevník mezi psy


Oct 21, 2016 ... Beauceron – francouzský venkovský šlechtic. 4.8.2018 4. Vizsla – maďarský krátkosrstý ohař, jehož popularita neustále stoupá. 1 komentář.

Více toho o Beauceron nemáme

Pro další informace o Beauceron zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o Beauceron.