Zmáčkněte ESC pro zavření

Jezevčík hladkosrstý

Tipy na vše o Jezevčík hladkosrstý přímo od chovatelů pro chovatele.

Jezevčík hladkosrstý


Jezevčík hladkosrstý (jezevčík krátkosrstý, Dachshund Kurzhaar) Povaha plemene Hladkosrstý jezevčík je odvážný, dominantní, svéhlavý. Je také mazaný, ostražitý, vynalézavý, ži..

Jezevčík drsnosrstý


Jezevčík drsnosrstý (Dachshund Rauhhaar, Dackel, Teckel) Povaha plemene Drsnosrstý jezevčík je odvážný, dominantní, má smysl pro humor. Je vynalézavý, svéhlavý, mazaný, ostraž..

Jezevčík dlouhosrstý


Jezevčík dlouhosrstý (Dachshund, Dackel, Teckel) Povaha plemene Jezevčík je inteligentní, vynalézavé a charakterní plemeno. Není nejposlušnějším psem a dokáže být značně umíně..

Co chcete vědět o Jezevčík Hladkosrstý?

Chcete vědět více o Jezevčík Hladkosrstý? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Jezevčík Hladkosrstý a podobných témat.

Mějte jasno v seznamu aditiv


Jan 5, 2015 ... Jezevčíci, od hladkosrstých přes hrubosrsté a krátkosrsté až po dlouhosrsté, patří k oblíbeným společníkům, a to nejen u nás, ale i ve světě ...

Kočky a zabezpečení oken


Aug 3, 2016 ... Jezevčíci, od hladkosrstých přes hrubosrsté a krátkosrsté až po dlouhosrsté, patří k oblíbeným společníkům, a to nejen u nás, ale i ve světě ...

Záhada kočičího předení


Jul 27, 2016 ... Portréty oblíbených doma i ve světě – jezevčík. Jezevčíci, od hladkosrstých přes hrubosrsté a krátkosrsté až po dlouhosrsté, ...

Více toho o Jezevčík hladkosrstý nemáme

Pro další informace o Jezevčík hladkosrstý zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o Jezevčík hladkosrstý.