Zmáčkněte ESC pro zavření

Tibetský španěl

Tipy na vše o Tibetský španěl přímo od chovatelů pro chovatele.

Tibetský španěl


Povaha plemene Tibetský španěl je milý, citlivý, veselý a inteligentní pes. Říká se, že je to "velký pes v malém". Umí být velmi klidný, soustředěný a důstojný. Má ale také vl..

Rafeiro do Alentejo


(Portuguesse Watchdog) Povaha plemene Rafeiro do Alentejo je sebejistý a důvěryhodný hlídací pes, zvláště pozorný v noci. Je velmi statečný. Je fixován na vlastní rodinu, na s..

Kuvasz


Kuvasz Povaha plemene Kuvasz je inteligentní a vyrovnaný pes. Je upřímný, věrný a zároveň také hrdý. Svým majitelům je oddaným společníkem. Ostražitě hlídá a brání rodinu, dům..

Anglický mastif


Anglický mastif (English Mastiff) Povaha plemene Ne nadarmo se o mastifovi říká, že je to obr s něžným srdcem. Přestože byl používán hlavně pro boj, jeho „parketa" je spíš hlí..

Co znamená obrácené kýchání u psa?


Nejčastěji obrácené kýchání trápí plemena psů jako jsou tibetský španěl, shitzu, pekinéz, mops, ale nevyhýbá se ani velkým plemenům jako je zlatý retrívr.

Co chcete vědět o Tibetský španěl?

Chcete vědět více o Tibetský španěl? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Tibetský španěl a podobných témat.

Může být pes vegetarián?


V dnešní době mají psi různorodé alergie. Zejména na kuřecí maso. I přesto je všem známo, že pes je masožravec. Ne každý si to však myslí.

Více toho o Tibetský španěl nemáme

Pro další informace o Tibetský španěl zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o Tibetský španěl.