Zmáčkněte ESC pro zavření

Bisonek

Tipy na vše o Bisonek přímo od chovatelů pro chovatele.

Bišonek


Bišonek Povaha plemene Již ze zmíněného historického hlediska je zřejmé, že bišonek je společenský pes, který potřebuje být mezi lidmi. Je to jeho základní potřeba - potom je ..

Havanský psík


Havanský psík (Havaneser, Bichon Havanais) Povaha plemene Havanský psík je velmi veselý, přítulný, laskavý, přívětivý, hravý, inteligentní, učenlivý, poslušný, hravý, mírný, m..

Boloňský psík


Boloňský psík Povaha plemene Stejně jako bišonek, je i boloňský psík citlivé zvíře, které reaguje na jemné signály a změny v chování člověka velmi intenzivně. Přítomnost něžné..

Bišonek - nezbeda v rouše beránčím


Feb 27, 2016 ... Plemeno Bišonek - povaha ... "Bišonek touží být v blízkosti svého pána. ... "Hrou a dobrou odměnou se bišonek naučí snad úplně všemu.

Co chcete vědět o Bisonek?

Chcete vědět více o Bisonek? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Bisonek a podobných témat.

Proč umývat psa šamponem pro psy?


May 2, 2021 ... Víte, že odlišné Ph lidského šamponu může po umytí psí srsti ✓ způsobit nadměrné svědění a podráždění? Omrkněte důvody proč používat ✓ psí ...

Je lepší pořídit psa nebo fenu?


May 20, 2017 ... Pohlaví Vašeho nového pejska hraje při ✓ rozhodování také velkou roli. Fena nebo pes mohou mít totiž odlišné povahy i potřebu péče.

Mýtus o schodech


Oct 22, 2014 ... Už několikrát jsem se setkala s tvrzením, že chůze ze schodů může být pro štěňata, a pro malá plemena i v dospělosti, nezdravá.

Více toho o bisonek nemáme

Pro další informace o bisonek zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o bisonek.