Zmáčkněte ESC pro zavření

Portugalský ovčák

Tipy na vše o Portugalský ovčák přímo od chovatelů pro chovatele.

Portugalský ovčák


(Cao de Serra de Aires)   Povaha plemene Portugalský ovčák je milý, přátelský a komunikativní pes. Vyznačuje se mírně nezávislou povahou, velkou aktivitou a chutí do práce. Sv..

Katalánský ovčák


Katalánský ovčák (Perro de Pastor Catalan, Catalan Sheepdog) Povaha plemene Katalánský ovčák je učenlivý, inteligentní pracovní pes. Dobrý domácí společník je ovšem také neúna..

Ideální plemena pro aktivní pánečky


Nov 25, 2022 ... Australský ovčák – loajální společník. Australští ovčáci mají klidnou a vyrovnanou ... Portugalský vodní pes – inteligentní milovník vody.

Co chcete vědět o Portugalský Ovčák?

Chcete vědět více o Portugalský Ovčák? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Portugalský Ovčák a podobných témat.

Milujete vodu? A jak je na tom váš pes?


Jun 11, 2015 ... ... portugalský vodní pes - opět vzácné a staré plemeno připomínající ... původem belgických, psíků znamená malý ovčák, ovce nikdy nepásli.

můj pes a já - Život psa


Ať už se jedná o psa, kočku, koně, krávy… prostě jakákoliv živá duše si nezaslouží to, aby si na ní někdo léčil svoje komplexy. Protože neznalost neomlouvá a ...

Co ohrožuje psa v zimě?


Zima přináší pro psy spoustu nebezpečí, kterým se dá předcházet. Omrzliny tlapek, rozpraskané polštářky na tlapkách, zánět močového měchýře a mnoho dalšího.

Více toho o Portugalský ovčák nemáme

Pro další informace o Portugalský ovčák zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o Portugalský ovčák.