Zmáčkněte ESC pro zavření

Pyrenejský ovčák

Tipy na vše o Pyrenejský ovčák přímo od chovatelů pro chovatele.

Pyrenejský ovčák


Povaha plemene Pyrenejský ovčák je vhodný do rodiny, dobře vychází s dětmi. Tito psi jsou k nim milí, ale nikoliv dotěrní. S ostatními zvířaty v domácnosti nemají problémy. Ne..

Katalánský ovčák


Katalánský ovčák (Perro de Pastor Catalan, Catalan Sheepdog) Povaha plemene Katalánský ovčák je učenlivý, inteligentní pracovní pes. Dobrý domácí společník je ovšem také neúna..

Australský ovčák


Australský ovčák (Australian Shepherd Dog, aussie) Povaha plemene Australský ovčák je pes s nadprůměrnou inteligencí, je dokonce tak inteligentní, že zaujímá jedno z prvních m..

Výměna mléčného chrupu


Feb 17, 2020 ... Kolik má vlastně pes zubů? Mléčný chrup pejska je tvořený 28 zuby, které jsou postupně nahrazovány chrupem trvalým. Ten má celkem 42 zubů, z ...

Co chcete vědět o Pyrenejský Ovčák?

Chcete vědět více o Pyrenejský Ovčák? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Pyrenejský Ovčák a podobných témat.

7 důležitých informací o hárání fen


Feb 5, 2020 ... Jak dlouho trvá reprodukční cyklus, při kterém je fena svolnější ✓ k páření? Jak poznáme, že fenka ✓ hárá? Důležité informace pro každého ...

Více toho o Pyrenejský ovčák nemáme

Pro další informace o Pyrenejský ovčák zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o Pyrenejský ovčák.