Zmáčkněte ESC pro zavření

Bouda

Tipy na vše o Bouda přímo od chovatelů pro chovatele.

Jak postavit boudu pro psa


Když máte psa, je důležité mu zajistit vhodné a pohodlné místo k pobytu. K dispozici jsou různé možnosti, ale jednou z nejlepších je postavení boudy pro psa. V tomto článku s..

Východosibiřská lajka


Povaha a charakter východosibiřské lajky Východosibiřská lajka je klidné a vyrovnané povahy. Je velmi inteligentní a snadno se učí. Rychle si zvyká a není pro ni problém žít i..

Portugalský ovčák


(Cao de Serra de Aires)   Povaha plemene Portugalský ovčák je milý, přátelský a komunikativní pes. Vyznačuje se mírně nezávislou povahou, velkou aktivitou a chutí do práce. Sv..

Kuvasz


Kuvasz Povaha plemene Kuvasz je inteligentní a vyrovnaný pes. Je upřímný, věrný a zároveň také hrdý. Svým majitelům je oddaným společníkem. Ostražitě hlídá a brání rodinu, dům..

Krašský pastevecký pes


Krašský pastevecký pes (Krašský ovčák, Krazsky ovčar) Povaha plemene Krašský pastevecký pes je samostatně jednající, neúplatný a spolehlivý hlídač. Vůči cizím lidem se chová l..

Ardenský bouvier


Ardenský bouvier  Povaha plemeneArdenský bouvier je chytrý a energický pes. Vyniká velkou vytrvalostí a je značně otužilý. Ke své rodině je přítulný a rád si hraje. Bývá poněk..

Co chcete vědět o Bouda?

Chcete vědět více o Bouda? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Bouda a podobných témat.

Jak správně vybrat psí boudu?


Bouda by měla stát na nožičkách, aby nevnikala do boudy vlhkost. Před boudu je vhodné umístit dřevěnou platformu, která bude sloužit pro odpočinek psa na ...

Netradiční dárky pro psí mazlíky


Dec 3, 2018 ... Postelová psí bouda z nočního stolku je geniálním řešením. Pejsek bude mít nejen vlastní boudu, kam si může zalézt, ale bude vám stále ...

Překážkové závody v roce 2022


Feb 27, 2022 ... Klec jako domácí psí bouda. Kdy ji pořídit? Klece nebo transportní boxy poskytují psím chlupáčům bezpečí a pohodlí nejen na cestách v autě.

Aby pes ani v zimě nezahálel


Jan 16, 2017 ... Klec jako domácí psí bouda. Kdy ji pořídit? Klece nebo transportní boxy poskytují psím chlupáčům bezpečí a pohodlí nejen na cestách v autě.

Co říkají psi na rýži


Jan 3, 2020 ... Klec jako domácí psí bouda. Kdy ji pořídit? Klece nebo transportní boxy poskytují psím chlupáčům bezpečí a pohodlí nejen na cestách v autě.

Jak vybrat ty správné pamlsky pro psa


Jul 3, 2019 ... Klec jako domácí psí bouda. Kdy ji pořídit? Klece nebo transportní boxy poskytují psím chlupáčům bezpečí a pohodlí nejen na cestách v autě.

Dlouhá srst psům v létě vyhovuje


Apr 27, 2019 ... Klec jako domácí psí bouda. Kdy ji pořídit? Klece nebo transportní boxy poskytují psím chlupáčům bezpečí a pohodlí nejen na cestách v autě.

Když dostane pes žihadlo


Aug 12, 2019 ... Klec jako domácí psí bouda. Kdy ji pořídit? Klece nebo transportní boxy poskytují psím chlupáčům bezpečí a pohodlí nejen na cestách v autě.

Pražské psí akce listopadu


Nov 15, 2019 ... Klec jako domácí psí bouda. Kdy ji pořídit? Klece nebo transportní boxy poskytují psím chlupáčům bezpečí a pohodlí nejen na cestách v autě.

Jak vybrat ty správné pamlsky pro psa


Jul 3, 2019 ... Klec jako domácí psí bouda. Kdy ji pořídit? Klece nebo transportní boxy poskytují psím chlupáčům bezpečí a pohodlí nejen na cestách v autě.

Mazlení se psy jako lidská droga


Mar 18, 2019 ... Klec jako domácí psí bouda. Kdy ji pořídit? Klece nebo transportní boxy poskytují psím chlupáčům bezpečí a pohodlí nejen na cestách v autě.

Co dělat při přehřátí psa?


Jul 31, 2018 ... Klec jako domácí psí bouda. Kdy ji pořídit? Klece nebo transportní boxy poskytují psím chlupáčům bezpečí a pohodlí nejen na cestách v autě.

Psí venčení pro lidskou pohodu


Sep 16, 2019 ... Klec jako domácí psí bouda. Kdy ji pořídit? Klece nebo transportní boxy poskytují psím chlupáčům bezpečí a pohodlí nejen na cestách v autě.

Více toho o bouda nemáme

Pro další informace o bouda zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o bouda.