Zmáčkněte ESC pro zavření

Psi vhodni pro agility

Tipy na vše o Psi vhodni pro agility přímo od chovatelů pro chovatele.

Maltézský psík, vhodný parťák do domácnosti


Přemýšlíte nad pořízením psa, ale chcete spíše malé plemeno? Maltézský psík by mohla být ta správná volba právě pro vás! Na začátek pár zajímavostí: ,,maltézáčci" pochází z ..

Laponský ovčák


Laponský ovčák (Lapinporokoira) Povaha plemene Laponský ovčák je přátelský a hravý pes. Jsou to velmi vitální a sebevědomí psi. Můžou být poněkud tvrdohlaví a hrdí. Díky své i..

Proč psi štěkají?


Mar 14, 2018 ... Psi, stejně jako jejich předci vlci, komunikují mimo jiné i prostřednictvím zvuku. Psi jsou však mnohem hlučnější než vlci.

Co chcete vědět o Psi?

Chcete vědět více o Psi? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Psi a podobných témat.

PSI NA Farčatech


PSI NA Farčatech, Psí akce, PESWEB. ... srdcem předvede výcvik asistenčního psa a čeká Vás i vystoupení Psí školy Polná, od které uvidíte ukázky kynologie.

I psi projevují emoce


I psi projevují emoce. 25.4.2017. Smutek, radost? Myslíte, že jsou to pouze lidé, kteří cítí širokou škálu emocí? Troufnu si říct, že ještě před pár lety by ...

Co dělat, když se dva psi poperou


Feb 12, 2014 ... Proč se psi perou? Agrese patří do normálního repertoáru chování každého psa. V přirozených podmínkách pomáhá psům získat věci nutné k přežití.

Jak psi cítí bolest


Jan 14, 2017 ... Psi instinktivně svou bolest skrývají. I proto panovalo ve vědeckých kruzích dlouhou dobu přesvědčení, že stejně jako ostatní zvířata bolest ...

Psi ve Svaté zemi


Jun 21, 2015 ... Nyní se v těchto místech rozkládá stát Izrael. Podívejme se tedy, jak si žijí psi v Izraeli, očima a objektivem turisty. Izraelské psy ...

Mohou psi trpět ADHD?


Apr 5, 2018 ... Proto jsou do dalšího chovu vybíráni převážně takoví psi, kteří tento požadavek splňují. Není tedy divu, že jejich potomci vykazují náramnou ...

Více toho o psi vhodni pro agility nemáme

Pro další informace o psi vhodni pro agility zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o psi vhodni pro agility.