Zmáčkněte ESC pro zavření

Německý pinč

Tipy na vše o Německý pinč přímo od chovatelů pro chovatele.

Německý pinč


Německý pinč(Deutscher Pinscher, German Pinscher, Standardní pinč)   Povaha plemeneJe to velmi pohyblivý a energický pes. Jeho charakter obsahuje především hravost a veselost...

Trpasličí pinč


Povaha plemene Trpasličí pinč je pes, který je svou velikostí přímo ideální do města a do bytu. Je malý, milý a přítulný. Navíc je skvělý hlídač a jeho štěkot rozhodně předčí ..

Rakouský krátkosrstý pinč


(Austrian Shorthaired Pinscher) Povaha plemene Rakouský krátkosrstý pinč je velice živý a pohyblivý pes, přátelský, odvážný a inteligentní, tvrdý sám k sobě. Tento pes velice ..

Německý špic malý


Německý špic malý (Deutscher spitz - Kleinspitz, German Spitz - Miniature Spitz) „Živý plyšák, který se o Vás postará a bude Vaším milým společníkem." Německý špic malý je vel..

Malý hladkosrstý pinč


Malý hladkosrstý pinč(německý pinč, trpasličí pinčk, srnčí ratlík) Povaha plemeneNenechte se zmást jeho velikostí! V malém tělíčku se skrývá velké srdce a velká osobnost.Trpas..

Boxer německý


Boxer německý(Deutscher Boxer)  Povaha plemeneJako jediné služební plemeno bývá bezvýhradně doporučován do rodin s dětmi. Těm dokáže být tím nejlepším společníkem. V případě p..

Manchester teriér


Manchester teriér Povaha plemeneTento, pro nás trochu netradiční zástupce z říše teriérů, svou krev rozhodně nezapře. Manchester teriér je temperamentní, ostražitý, veselý a k..

Dobrman


Dobrman Povaha plemeneDobrman je proslulý svou inteligencí a výbornými schopnostmi hlídače. Je silný, bystrý, útočný, vyniká ostražitostí. Velmi důležitá je důsledná výchova d..

Šarplaninec - Šarplaninský ovčák


Povaha plemene Šarplaninec je ostražitý pes, energický, zodpovědný, samostatný, výborný hlídač, oddaný jen svému pánovi a jeho rodině. Je čistotný a má výbornou paměť. Šarplan..

Německá doga


Německá doga(Deutsche Dogge, Great Dane, German Mastiff, Grand Danois) Povaha plemene„Velký pes s velkým srdcem!"V rodině se okamžitě stane plnohodnotným členem. K tomu dogu p..

Jezevčík hladkosrstý


Jezevčík hladkosrstý (jezevčík krátkosrstý, Dachshund Kurzhaar)   Povaha plemene Hladkosrstý jezevčík je odvážný, dominantní, svéhlavý. Je také mazaný, ostražitý, vynalézavý, ..

Co chcete vědět o Německý Pinč?

Chcete vědět více o Německý Pinč? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Německý Pinč a podobných témat.

Více toho o Německý pinč nemáme

Pro další informace o Německý pinč zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o Německý pinč.