Zmáčkněte ESC pro zavření

Strava

Tipy na vše o Strava přímo od chovatelů pro chovatele.

Norský ptačí pes


(Norwegian Lundehund, Norsk Lundehund) Povaha plemene „Norský lundehund je bývalý lovec ptáků. Dnes loví naše srdce." Norský lundehund je veselý, živý pes. Má rád pohyb a je v..

Norský losí pes šedý


( Norsk Elghund, Norwegian Elkhound, Grahund, Dyrehund) „Norský vlk, který je na straně člověčí." Norské národní plemeno, norský losí pes šedý, je velmi pracovitý pes. Má svoj..

Norský losí pes černý


(Norsk Elghund, Norwegian Elkhound, Norsk Elghund Sort) „Seveřan s jižním temperamentem." Norský losí pes černý je velmi pracovité plemeno. Ke své rodině je velmi pevně připou..

Norský buhund


(Norsk Buhund, anglicky Norwegian Buhund) „Buhund je ostražitý ochránce domova i stáda!" Norsky znamená slovo BU kůlnu nebo chlév a to napovídá k jaké práci se plemeno používa..

Německý ohař drátosrstý


Německý ohař drátosrstý (Německý hrubosrstý ohař, German Wirehaired Pointer, Deutsch Drahthaar ) „Ohař je lovec tělem i duší, zvláště lehce si uloví naše srdce!" Němečtí ohaři..

Irský vlkodav


Irský vlkodav (Irish Wolfhound, Irský pes, Velký pes z Irska) Povaha plemene Irský vlkodav je od přírody přátelský a milý pes, který dobře vychází s lidmi i s ostatními psy. P..

Bernardýn - Svatobernardský pes


Bernardýn - Svatobernardský pes Povaha plemene Povahu svatobernardského psa (bernardýna) asi nejvýstižněji charakterizuje slovo dobrák. Tito psi se chovají přátelsky a téměř o..

Afghánský chrt


Afghánský chrt (afgánský chrt, Afghan Hound) Povaha plemene Důstojný, vznešený, hrdý, majestátní a nezávislý. Tak by se dala charakterizovat typická povaha afghánského chrta. ..

BARF nebo hotová strava ?


May 16, 2017 ... ... strava.“ Tento pojem je připisován američance Debře Trippové, propagátorce této formy výživy psů. CO JE ...

Co chcete vědět o Strava?

Chcete vědět více o Strava? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Strava a podobných témat.

BARF - Přirozená strava psa


Jun 24, 2009 ... Co je to Barf..? Bones And Raw Food - syrové maso a syrové kosti. Takhle bysme přeložili doslova zkratku "BARF". Barf je "přirozená" strava ...

Psí lupy: Proč se dělají a jak na ně


May 24, 2019 ... Často za ni může nekvalitní strava. Pokud v potravě pes nepřijímá například dostatek aminokyselin, projevit se to může právě i nadměrným ...

Jak správně skladovat granule


Jul 22, 2019 ... Granule sice nejsou tak náchylné jako mokrá strava v podobě konzerv a kapsiček, i tak ale jejich kvalitě může uškodit spousta faktorů.

FeLV - virová leukémie koček


May 9, 2019 ... Zdraví a strava. 12. 6. 2023 ... Téměř každý pejskař ví, že kvalitní a vyvážená strava je alfou a omegou zdraví jeho pejska.

Vše o kočičí březosti


Jun 19, 2019 ... Až na jednu a zrovna dost podstatnou věc - zajištění kvalitní potravy. Vhodná je strava pro koťata, která jí i koťatům dodá potřebné živiny.

Jak rozumět obsahu živin


Dec 1, 2014 ... Během výcviku ale vzniká pevné pouto mezi člověkem a jeho psím parťákem. Co tato královská disciplína obnáší a na co... Zdraví a strava. 21.

Jak poskytnout psovi první pomoc?


Aug 15, 2018 ... Díky ní se pejsek jednoduše a příjemně naučí novým kouskům a zároveň se tak rozvíjí vzájemný sociální vztah mezi... Zdraví a strava. 23. 7.

Více toho o strava nemáme

Pro další informace o strava zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o strava.