Zmáčkněte ESC pro zavření

Chovatelské stanice psů

Katalog odkazů na chovatelské stanice psů
Hledáte chovatelské stanice psů? Vhodného psa ke krytí?
Máte fenku a štěňata na prodej? Využijte našich chovatelských stanic psů v tomto seznamu.

Jestliže jste chovatelskou stanicí a nejste v našem seznamu chovatelských stanic psů, přidejte se do našeho katalogu chovatelských stanic zcela ZDARMA.

13. ročník – GrAnt Prix Bohemia


Nejlépe umístěný tým se psem z chovatelské stanice Bohemia Alké nebo Bohemia ... V tomto kempu bude chovatelská stanice Bohemia Grant v sobotu večer pořádat ...

Poctivý chov


Apr 15, 2015 ... Častým argumentem množitelů psů bez PP i těch, ... CHOVNÁ FENA: Základním „kapitálem“ každé chovatelské stanice je chovná fenka.

Co chcete vědět o Chovatelské Stanice Psů?

Chcete vědět více o Chovatelské Stanice Psů? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Chovatelské Stanice Psů a podobných témat.

Jak poznat správného chovatele psů?


Chovatelská stanice je oficiálně uznaná a má úředně uznané povolení pro chov čistokrevných psů daného plemene. Chovatelská stanice vlastní fenu nebo psa, který ...

Jak si založit chovatelskou stanici?


Mar 21, 2016 ... Moje psí smečka se například skládá jak z “papírových” psů, tak i “oříšků”, kteří ke mně přišli ... Proč tedy zakládat chovatelskou stanici?

Jak na canicross neboli běh se psem?


Aug 23, 2018 ... Při canicrossu, jak se běhu se psem také jinak… ... trendy v pořizování a adopci domácích mazlíčků a zda útulky a chovatelské stanice.

Světová výstava psů 2021 v Brně


Oct 12, 2021 ... ... psů určené vystavovatelům, chovatelům a milovníkům psích plemen. ... a adopci domácích mazlíčků a zda útulky a chovatelské stanice.