Zmáčkněte ESC pro zavření

Nase leto

Tipy na vše o Nase leto přímo od chovatelů pro chovatele.

Velskorgi - Pembroke


Povaha plemene Tato mimořádně velká psí osobnost budí často rozporuplné pocity. Někteří lidé považují jeho vzhled za komický, jiní obdivují velškorgiho, který je oblíbencem a..

Španělský mastin


Povaha plemene Španělský mastin je inteligentní a sebevědomý. Svojí síly si je vědom, ale používá ji pouze proti nepřátelům a to jsou pro něho šelmy. Španělský mastin je velmi..

Šarplaninec - Šarplaninský ovčák


Povaha plemene Šarplaninec je ostražitý pes, energický, zodpovědný, samostatný, výborný hlídač, oddaný jen svému pánovi a jeho rodině. Je čistotný a má výbornou paměť. Šarplan..

Šarpej - Shar-Pei


Šarpej - Shar-Pei (Chinese Fighting Dog) Povaha plemene Šarpej (Shar-Pei) je chytrý, nezávislý, hrdý, samostatný ale přítulný, hodný a chytrý pes. K majiteli se nepřivazuje. J..

Skotský jelení pes


(Deerhound) Povaha plemene V tomto pejskovi najdete opravdu velice věrného a oddaného přítele. Skotský jelení pes je věrný jednomu pánovi. Je velice klidný, mírný a snášenlivý..

Jezevčík trpasličí


Jezevčík trpasličí Trpasličího jezevčíka vlastní Zuzana Paroubková Povaha plemene Jezevčík je sebevědomý a svérázný pejsek, ale nesmíme opomenout jeho chytrost a vynalézavost...

Irský vlkodav


Irský vlkodav (Irish Wolfhound, Irský pes, Velký pes z Irska) Povaha plemene Irský vlkodav je od přírody přátelský a milý pes, který dobře vychází s lidmi i s ostatními psy. P..

Dánská doga


Dánská doga (Broholmer) Povaha plemene Přes svoji obrovskou sílu má neskutečně mírumilovnou a klidnou povahu. Je velice učenlivá a hravá, ale často také tvrdohlavá. Tohoto mim..

Appenzellský salašnický pes


Appenzellský salašnický pes (Appenzeller Sennenhund) Povaha plemene Appenzellský salašnický pes je skvělý hlídač, a proto je celkem nedůvěřivý k cizím lidem. Pokud vás nezná, ..

Afghánský chrt


Afghánský chrt (afgánský chrt, Afghan Hound) Povaha plemene Důstojný, vznešený, hrdý, majestátní a nezávislý. Tak by se dala charakterizovat typická povaha afghánského chrta. ..

Valentýn pro naše mazlíčky


Feb 14, 2020 ... Při tomto svátku zamilovaných se oslavuje naše náklonnost k těm nejbližším. Mezi ty bezesporu patří i naši psí a kočičí (a samozřejmě i ...

Co chcete vědět o Nase?

Chcete vědět více o Nase? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Nase a podobných témat.

Naše veselá dvojka


Naše veselá dvojka. Publikováno: 16.11.2015. 1Ohodnotit. Autor: Psí kusy. Zdroj: http://www.psikusy.cz. Foto: Archiv Psí kusy.

Naše holky a divočáci


Jul 28, 2014 ... 26.7. jsme byli, jako každý den, na procházce v lese. No, na procházce, my jsme šli a naše psí slečny si běhaly volně.

Psí hvězdy ve Vogue


Jun 23, 2023 ... Naše obrovské poděkování tentokráte letí směrem k časopisu Vogue. Když nás šéfredaktorka Andrea Běhounková oslovila s neuvěřitelným nápadem ...

Nejlepší volba


Aug 17, 2018 ... + dcera 5r.), nesmí chtít nekontrolovatelně zadávit naše hospodářská zvířata - kozy, koně, prase, drůbež. Taky bylo potřeba, aby spokojeně ...

Tipy na vhodné dárky pro zvířata


Dec 12, 2014 ... Nebo chceme potěšit sebe něčím pro naše domácí mazlíčky ;) Tak jako tak vám následující seznam připomene, co jste chtěli svému psovi či kočce ...

Jak pomoct kočkám přečkat letní vedra?


Jul 22, 2015 ... Při pohledu na naše dvě kočičky jsem začala přemýšlet, jak jim pomoct přečkat léto. Naše kočky jsou kočky chované v bytě. Nemají tedy možnost ...

Ztratil se nám pes!


Jan 3, 2015 ... ... oslavy příchodu Nového roku, pro naše zvířecí kamarády je mnohdy velmi stresové a zvyšuje se též počet psů, kteří ve strachu utečou.

Více toho o nase leto nemáme

Pro další informace o nase leto zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o nase leto .