Zmáčkněte ESC pro zavření

Muj popis

Tipy na vše o Muj popis přímo od chovatelů pro chovatele.

Skajteriér - Skye Terrier


(Skye teriér) Povaha plemene Skye teriér je důstojný a elegantní pes. K cizím lidem je nedůvěřivý. Svého pána však oddaně miluje, ale svého vůdce smečky si vybere sám, i když ..

Pyrenejský horský pes


(Chien de Montagne des Pyrénées) Povaha plemene Pyrenejský horský pes je klidný a vyrovnaný pes se sklony k nezávislosti. Je přátelský, vlídný a své rodině je naprosto oddán. ..

Puli


Povaha plemene Puli je velmi činorodý a temperamentní pes. Je také mimořádně učenlivý, velmi přizpůsobivý a dobře snáší výcvik. Je schopný naučit se žít i v městském bytě a mi..

Německá doga


Německá doga (Deutsche Dogge, Great Dane, German Mastiff, Grand Danois) Povaha plemene „Velký pes s velkým srdcem!" V rodině se okamžitě stane plnohodnotným členem. K tomu dog..

Kerry Blue Teriér


Kerry Blue Teriér Povaha plemene Kerry blue teriér je veselý, temperamentní, přítulný pes s kouzelným a přitažlivým zevnějškem, ale je i velmi pozorný. Má velmi rychlé reakce...

Kavalír King Charles Španěl


Kavalír King Charles Španěl Povaha plemene Tento malý španěl je především psem společenským, ale díky svým schopnostem a vlastnostem se hodí téměř pro každého. Kavalír king Ch..

Grifonek bruselský


Grifonek bruselský (Griffon Bruxellois, Brussels Griffon) Povaha plemene Bruselský grifonek je velmi živý, ostražitý a pozorný pes. Miluje svého pána, je rád středem jeho pozo..

Grifonek belgický


Grifonek belgický (Grifon belge) Povaha plemene Zvědavý, rozpustilý, veselý, temperamentní, bdělý, hravý a velmi společenský pes. Belgický grifonek je nekomplikovaný, klidný a..

Foxteriér drsnosrstý


Foxteriér drsnosrstý (foxteriér hrubosrstý, Fox Terrier Wire) Povaha plemene Hrubosrstí foxteriéři jsou velice temperamentní, živí, veselí a ostražití psi. Jsou tvrdohlaví, kd..

Field španěl


Field španěl Povaha plemene Toto plemeno je mírné, přítulné a inteligentní. Venku je field španěl temperamentní a hravý pes. Doma se však chová zpravidla klidně. Má vynikající..

Americký kokršpaněl


Americký kokršpaněl (Americký kokr, American cocker spaniel) Povaha plemene Je to velmi inteligentní pes, který je schopen se rychle naučit spoustu povelů. Někdy máte dojem, ž..

Aljašský malamut


Aljašský malamut (Malamut, Alaskan Malamute) Povaha plemene Malamut je společenský, přátelský, dobrosrdečný a laskavý pes. Je velmi hravý a v dospělosti důstojný. Dokáže být t..

Anděl na čtyřech tlapkách


Nov 30, 2015 ... Odettka - můj ochránce ... Po rozsáhlé sepsi v roce 2008 se můj organizmus se mnou prostě nebaví. ... Labradorský retrívr - popis plemene.

Hyperaktivní pes


May 30, 2017 ... Anotace a popis. Kniha: Hyperaktivní pes, Autorka: Maria Hense ... Kdyby byl můj, tak... ... bych ho naučil, jak se má chovat,

Co chcete vědět o Muj Popis?

Chcete vědět více o Muj Popis? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Muj Popis a podobných témat.

Nepleťte si nadváhu s mohutností


Apr 10, 2014 ... Pokud popis nadváhy sedí i na vašeho psa, zkuste nastavit nová ... Jsem přesvědčená, že po náročném pracovním dni můj chlupáč prostě pozná, ...

Kožní problémy u psů


Aug 12, 2019 ... Trápí vašeho pejska ✓ úporné a otravné škrábání? Ani pejskům se nevyhýbají různá ✓ kožní onemocnění, u kterých je důležité zahájit včas ...

Jak postupovat, když se zaběhne pes?


Jan 24, 2021 ... Na nich by neměla chybět fotografie mazlíčka, jeho jméno, popis a kontakt na vás. ... Já a můj chlupáč jsme se je rozhodli strávit u jezera.

Více toho o muj popis nemáme

Pro další informace o muj popis zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o muj popis.