Zmáčkněte ESC pro zavření

Prvni pomoc i

Tipy na vše o Prvni pomoc i přímo od chovatelů pro chovatele.

5 důvodů, proč adoptovat psa z útulku


Pakliže uvažujete o tom, že byste si pořídili pejska, dost možná přemýšlíte nad tím, jakou cestou se vydat – zda si pořídit nějakého psa s papíry, nebo kupříkladu si vybrat s..

Šiperka


(Schipperke) Povaha plemene Šiperka (Schipperke) je vynikající hlídač a strážce. Je sebevědomá a dominantní, ale konflikty nevyhledává. Přesto, že je šiperka malý pes, hlídá s..

Portugalský vodní pes


(porti, Cao de agua Portugués, Portuguese Water Dog) Povaha plemene Portugalský vodní pes je přátelský, nadprůměrně inteligentní a pracovitý. Velmi se hodí do rodin s dětmi, k..

Polský ogar (honič)


(Ogar Polski, Polish Hound) Povaha plemene Polský ogar má klidnou a vyrovnanou povahu. Stejně jako ostatní plemena, která loví ve smečkách, je psem velmi společenským. Potřebu..

Polský nížinný ovčák


(Polski Owczarek Nizinny, Polish Lowland Sheepdog) Povaha plemene Polský nížinný ovčák je příjemný pes, dobrý hlídač a milující člen rodiny. Je lehko vycvičitelný a přizpůsobi..

Pekingský palácový psík


(Pekinéz) Povaha plemene Pekingský palácový psík působí už na první pohled jako velmi sebevědomé a klidné stvoření. Svého páníčka si umí získat milou a přítulnou povahou. Větš..

Mudi


Mudi Povaha plemene Pes tohoto plemene je živý, dovádivý a úžasně sebevědomý. Miluje svého pána a všechny ostatní členy své ať už psí nebo lidské smečky. Někdy je sice trochu ..

Malorská doga


Malorská doga (mallorský buldok, Perro De Presa Mallorquin, Mallorský strážní pes) Povaha plemene Mallorská doga je přátelský a nenáročný pes vhodný do rodiny. Hodí se i do mě..

Islandský pes


Islandský pes (Islandský ovčák, islandský špic, Islandsk Farehond, Icelandic Sheepdog) Povaha plemene Islandský pes je vytrvalý, odolný a energický pes, který je hodně závislý..

Dalmatin


Dalmatin (dalmatinec) Povaha plemene Díky své přátelské povaze je tento pes vhodný do rodiny s dětmi. Je velice inteligentní a rád se učí novým věcem. Lze jej vycvičit k jakým..

Broholmer - Dánská doga


Broholmer - Dánská doga Povaha plemene Povahové vlastnosti broholmera vyplývají z jeho příbuzenství s velkými dogovitými psy. Je to pes velice ušlechtilé, milé a klidné povahy..

Americký vodní španěl


Americký vodní španěl (American Water Spaniel) Povaha plemene Americký vodní španěl je výjimečně inteligentní pes, vždy nadšený a ochotný zvedat kachny z hladiny, nebo aportov..

Americká akita


Americká akita (Velký japonský pes) Povaha plemene Akita je velice přátelský pes, oddaný a ostražitý. Celkem snadno se přizpůsobí a občas vás až překvapí obdivuhodnou intelige..

První pomoc pro psy


Náplň jednodenního semináře první pomoc pro psy I. Po absolvování dostanete certifikát o účasti. Teoretická část: – Zjištění stavu psa – resuscitace

Co chcete vědět o Prvni Pomoc I?

Chcete vědět více o Prvni Pomoc I? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Prvni Pomoc I a podobných témat.

První pomoc: otrava jedy


První pomoc: otrava jedy. Publikováno: 19.3.2021. 0Ohodnotit. Autor: MVDr. Petra Orlovská. Zdroj: https://www.radaveterinare.cz.

První pomoc psa pro BULL plemena


První pomoc psa pro BULL plemena ... Seminář, kde se naučíš jak zachránit život svému psovi v život ohrožujících situacích. Náplň semináře jsme upravili BULL ...

První pomoc při dušení psa


Sep 20, 2021 ... První pomoc je velice jednoduchá – ucpat psovi nosní dírky a zároveň zvednou hlavu tak, aby byl krk natažený (a uvolnily se tím svaly okolo ...

První pomoc: zvířecí průjem


Jan 18, 2021 ... Průjem potrápil nejedno zvíře. Často pes nebo kočka něco nevhodného sežerou, chytnou virus nebo bakterii a problém je na světě.

První pomoc: když má zvíře zánět


Jun 8, 2021 ... První pomoc při zánětu. V každém případě, když máte podezření na systémovou infekci navštivte veterinárního lékaře. Některé infekce mohou být ...

První pomoc: uštknutí hadem


May 10, 2022 ... První pomoc: uštknutí hadem · Roční období a lokalizace uštknutí zmijí · Jak poznám, že zvíře uštknul had · První pomoc při uštknutí hadem · Další ...

První pomoc při otravě sinicemi


Sep 7, 2017 ... První pomoc. V tomto případě otravy je důležitá hlavně prevence - tedy zabránění pozření toxické vody zvířetem. Vždy s sebou mějte na procházku ...

Jak poskytnout psovi první pomoc?


Aug 15, 2018 ... A jak mu poskytnout první pomoc? Co by mělo být základním minimem v psí lékárničce? Jak na drobná poranění, otravu nebo alergickou reakci?

První pomoc při přehřátí zvířete


Jun 19, 2017 ... První pomoc při přehřátí zvířete. O tom, že nemáte v letních dnech nechávat zavřeného psa v autě, nebo jak přehřátí kočky a psa předcházet, ...

První pomoc při epileptickém záchvatu


Mar 9, 2020 ... postiktální fáze – pes může být zmatený, dezorientovaný, může být přechodně i agresivní. PRVNÍ POMOC PŘI EPILEPTICKÉM (KŘEČOVÉM) ZÁCHVATU PSA:.

První pomoc při otravě I. - čokoláda


Jun 29, 2017 ... První pomoc při otravě I. - čokoláda. Ať jsme v prevenci sebedůkladnější, může nastat situace, kdy se pes nebo kočka k pro ně jedovaté věci ...

První pomoc při otravě II. - pesticidy


Jul 10, 2017 ... První pomoc při otravě II. - pesticidy · herbicidy (k likvidaci nežádoucích rostlin) · moluskocidy (k hubení měkkýšů) · fungicidy (hubí houby) ...

Bodnutí hmyzu a první pomoc


Sep 7, 2015 ... Bodnutí hmyzu a první pomoc. Také váš pes rád “loví” okolo poletující hmyz? A také vám v létě trne v zádech, když chňape po vosách a včelách ...

Více toho o prvni pomoc i nemáme

Pro další informace o prvni pomoc i zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o prvni pomoc i.