Zmáčkněte ESC pro zavření

Retrívři

Tipy na vše o Retrívři přímo od chovatelů pro chovatele.

Flat coated retriever (hladkosrstý retrívr)


Flat coated retrívr je jak vzhledově, tak povahově velmi podobný zlatému retrívrovi. Má rád vodní hrátky, je přátelský s inteligentním výrazem a miluje svou rodinu. Využít se..

Zlatý retrívr


Zlatý retrívr (Golden Retriever) Povaha plemene Zlatý retrívr je přátelský, mírný, přítulný, důvěřivý, v neposlední řadě poslušný. Je inteligentní a má vrozené vlohy pro plně..

Velššpringršpaněl


Povaha plemene Velššpringršpaněl by se dal považovat za opravdového šlechtice s modrou krví. Pro svou charakteristickou veselost a hravost se hodí zejména k dětem, není ani b..

Španělský vodní pes


Povaha plemene Španělský vodní pes je aktivní, veselé, živé, přátelské plemeno. Má velmi vyrovnanou povahu. Je také ostražitý a pozorný, ale zbytečně neštěká. Rád si hraje a u..

Sussex španěl


Povaha plemene Sussex španěl je přítulný, veselý a uštěkaný pes, aktivní a neúnavný pracant, který je vždy ve střehu. Bývá mazaný a trochu svéhlavý, někdy žárlivý. Sussex špan..

Portugalský vodní pes


(porti, Cao de agua Portugués, Portuguese Water Dog) Povaha plemene Portugalský vodní pes je přátelský, nadprůměrně inteligentní a pracovitý. Velmi se hodí do rodin s dětmi, k..

Německý křepelák


Německý křepelák (Deutscher Wachtelhund, German Spaniel, German Quail Dog) „Je všude a vždy připraven, to je Německý křepelák!" Křepelák je velmi mnohoúčelové plemeno. Proto j..

Labradorský retrívr


Labradorský retrívr (labrador, Labrador retriever) Povaha plemene Všestranný, inteligentní, nekonfliktní a přátelský pes je oblíbený nejen jako rodinný společník. Někteří labr..

Kudrnatý retrívr


Kudrnatý retrívr (Curly coated retrívr) Povaha plemene Tento přátelský pes je dostatečně inteligentní, aby přesně pochopil, co je po něm žádáno, a většinou to beze zbytku spln..

Kanadský retrívr


Kanadský retrívr (Kanadský, retriever, Nova Scotia Duck Tolling Retriever) Povaha plemene Původním posláním tohoto plemene bylo vyhánění kachen a jejich aportování z vody. Nov..

Italský vodní pes


Italský vodní pes (Lagotto Romagnolo) Povaha plemene Italský vodní pes je dobromyslný, poslušný a inteligentní. Má otevřenou, veselou a přátelskou povahu. Je to rychlý, pružný..

Irský vodní španěl


Irský vodní španěl (Irish Water Spaniel)   Povaha plemene Irský vodní španěl je klasický lovecký pes, kvůli svým vlastnostem využívaný zejména pro lov vodní zvěře. Má výborný ..

Chesapeake Bay retriever


Chesapeake Bay retriever (Chesapeake Bay retrívr) Povaha plemene Jako všichni retrívři i chesapeake bay retrívr miluje svou rodinu, miluje děti a i k cizím lidem se chová pomě..

Holandský slídič


Holandský slídič (křepelák, Kooikerhondje ) Povaha plemene Kooiker je inteligentní, učenlivé, pozorné a odvážné plemeno. Tento výborný hlídač má i lovecké sklony, úspěšně hubí..

Flat coated retrívr


Flat coated retrívr (Flat Coated Retriever) Povaha plemene Flat coated retrívr je výborný lovecký a společenský pes. FCR je využívaný k myslivosti, záchranářským účelům nebo j..

Field španěl


Field španěl Povaha plemene Toto plemeno je mírné, přítulné a inteligentní. Venku je field španěl temperamentní a hravý pes. Doma se však chová zpravidla klidně. Má vynikající..

Clumber španěl


Clumber španěl  Povaha plemenePovaze clumber španěla je těžké něco vytknout - tito pejsci jsou velice dobrosrdeční, na svět hledí převážně optimisticky, jsou klidní, vyrovnaní..

Barbet


Barbet Povaha plemenePovaha barbeta postrádá jakoukoliv komplikovanost - tito psi jsou živí, veselí, přátelští a poměrně snadno poddajní. Mezi důležité povahové vlastnosti bar..

Anglický špringeršpaněl


Anglický špringeršpaněl(Špringršpaněl, English Springer Spaniel) Povaha plemeneAnglický špringršpaněl je přátelský pes, který je veselý, ale klidný. Dobře se hodí do rodiny a ..

Anglický kokršpaněl


Anglický kokršpaněl(kokr, English Cocker Spaniel)  Povaha plemeneZákladní charakterovou vlastností kokršpaněla je optimistická veselá nálada. Anglický kokršpaněl je stále vese..

Americký vodní španěl


Americký vodní španěl(American Water Spaniel)  Povaha plemeneAmerický vodní španěl je výjimečně inteligentní pes, vždy nadšený a ochotný zvedat kachny z hladiny, nebo aportova..

Americký kokršpaněl


Americký kokršpaněl(Americký kokr, American cocker spaniel)  Povaha plemeneJe to velmi inteligentní pes, který je schopen se rychle naučit spoustu povelů. Někdy máte dojem, že..

Zlatý retriever


Oct 30, 2013 ... Retrívr je v podvědomí lidí zapsán jako hodný pes. ... Retrívři jsou velcí a silní psi, kteří vám velmi rychle přerostou přes hlavu, ...

Co chcete vědět o Retrívři?

Chcete vědět více o Retrívři? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Retrívři a podobných témat.

Labradorský retrívr


Jan 16, 2014 ... Labradorský retrívr. Je obecně lidmi vnímán podobně jako zlatý retrívr – tedy hodný, poslušný pes. Stejně jako on je výborný vodní pes, ...

1.Mistrovství ČR retrívrů v Obedience


Mistrovství ČR retrívrů v Obedience. 25. duben 2015. Srdečně Vás zveme na oficiální akci 1. MČR retrívrů rozhodčí: Lucia Stemmerová steward: Radka Dacejová.

Klubová výstava retrívrů


Klubová výstava retrívrů. Místo konání: Areál Zámku Oslavany. Kontakt: vystava.rk@gmail.com. Odkaz: http://vystava-retrieverklub.wz.cz. Termín: 21.9.2014.

Zkoušky OBEDIENCE na nečisto


MČR retrívrů, z toho důvodu budou mít retrívři přednostní právo se přihlásit (děkuji za pochopení). Kdy: 4.4.2015 rozhodčí: Lukáš Jánský

Z lovce společníkem


Apr 8, 2017 ... Čím to, že jsou zlatí retrívři nechvalně známí vyskakováním na lidi (i na jiné psy), se kterými se chtějí pozdravit?

Ideální plemena pro aktivní pánečky


Nov 25, 2022 ... Zlatý retrívr je velmi aktivní a laskavé plemeno. Není proto překvapením, že si ... Zlatí retrívři jsou inteligentní a snadno vycvičitelní.

Oblečení pro pejsky


Nov 20, 2011 ... Ale někdy je ocení i majitelé větších plemen jako jsou například:Různí retrívři, větší chrti, různí ohaři, .

Milujete vodu? A jak je na tom váš pes?


Jun 11, 2015 ... Společně se slídiči a retrívry se jedná o lovecká plemena, která byla původně ... Velmi rádi dovádí ve vodě i již výše zmínění retrívři.

Chcete mít doma spolehlivého lovce?


Oct 9, 2014 ... ... teriéři, jezevčíci, retrívři, španělé nebo pudlové. Lidé si tyto psy pořizují i do městských bytů. Často jde ale o zvířata plná energie, ...

Nejsledovanější psí hvězdy Instagramu


Aug 2, 2018 ... Tento kříženec labradorského retrívra a pudla z Ontaria má na Instagramu téměř čtvrt milionu fanoušků. Své obdivovatele si tento roztomilý ...

Jak poznáme, že na psa něco leze?


Nov 27, 2019 ... Portréty oblíbených plemen doma i ve světě: Labradorský retrívr. Je jistě bez pochyb, že labrador patří mezi ta nejznámější a nejoblíbenější ...

Jak si vybrat kotě od chovatele


Nov 30, 2017 ... Portréty oblíbených plemen doma i ve světě: Labradorský retrívr. Je jistě bez pochyb, že labrador patří mezi ta nejznámější a nejoblíbenější ...

Kočky v zahraničních pohádkách


Jan 22, 2020 ... Jednu z hlavních rolí měla kočka ve filmu Neuvěřitelná cesta, kdy se perská kočka Sisi, spolu se zlatým retrívrem a buldokem, snaží dostat ...

Pár faktů o psech, které jste nevěděli


Apr 17, 2015 ... Mezi „nejchytřejší“ plemena přitom vědci řadí border kolie a retrívry. Touto schopností rozumět lidské řeči tak prý psi dokonce konkurují ...

Pes na výstavě: Co všechno to obnáší?


Dec 28, 2020 ... Podobné akce však nejsou pouhou přehlídkou krásy, jak by se mohlo zdát. Důležité jsou i z hlediska chovu a proto, aby se čistokrevní psi mohli ...

Je lepší pořídit psa nebo fenu?


May 20, 2017 ... Pohlaví Vašeho nového pejska hraje při ✓ rozhodování také velkou roli. Fena nebo pes mohou mít totiž odlišné povahy i potřebu péče.

Jak naučit psa aportovat?


Aug 28, 2018 ... Aportování je ✓ velice oblíbenou aktivitou u každého pejska. Každý chlupáč rád ✓ běhá za hozeným ✓ míčkem či jinou zajímavou hračkou.

Více toho o retrívři nemáme

Pro další informace o retrívři zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o retrívři.