Zmáčkněte ESC pro zavření

Pes a kocka

Tipy na vše o Pes a kocka přímo od chovatelů pro chovatele.

Grónský pes


Grónský pes (Grönlandshund) Povaha plemene Grónský pes je samostatný, inteligentní, vyrovnaný, dominantní, tvrdý sám k sobě, svéhlavý, nesmírně energický a temperamentní. Nesn..

West Highland White teriér


(westík) Povaha plemene West highland white teriér je živý, extrovertní a sebevědomý pes. Hned tak jej něco nepřekvapí. Velmi věří ve své schopnosti, je odvážný, neohrožený a ..

Vipet


Povaha plemene Vipet patří mezi nejpříjemnější společníky jak v teple a pohodlí domova, tak ve sportu. Je nadmíru čistotný, loužím a blátu se vyhýbá velkým obloukem. V porovná..

Tibetský teriér


Povaha plemene Tibetský teriér je živý, veselý, ostražitý a inteligentní pes. Děje-li se něco neobvyklého, štěká a hned tak něčeho se nezalekne, proto je výborným hlídačem. Sv..

Tibetský španěl


Povaha plemene Tibetský španěl je milý, citlivý, veselý a inteligentní pes. Říká se, že je to "velký pes v malém". Umí být velmi klidný, soustředěný a důstojný. Má ale také vl..

Thajský ridgeback


(Thailand Ridgeback)   Povaha plemene Thajský ridgeback je velmi inteligentní, aktivní a milé plemeno. Má velmi rád pohyb. Pozorně sleduje své okolí, proto je dobrým hlídačem...

Rhodéský ridgeback


Povaha plemene Povaha tohoto velkého psa je velmi přátelská. Potřebuje mít stálý kontakt s člověkem, ale je nutné jej pevně a důsledně vychovávat, ne však tvrdě. K cizím lidem..

Rakouský krátkosrstý pinč


(Austrian Shorthaired Pinscher) Povaha plemene Rakouský krátkosrstý pinč je velice živý a pohyblivý pes, přátelský, odvážný a inteligentní, tvrdý sám k sobě. Tento pes velice ..

Plavý bretaňský baset


(Basset Fauve de Bretagne)   Povaha plemene Plavý bretaňský baset je především vášnivý lovec, dnes je ale chován i jako velmi příjemný a kamarádský společník. Má vyváženou, ne..

Opičí pinč


Povaha plemene Opičí pinč je živý, přátelský a chytrý pes. Chová se velmi přítulně a rád se mazlí. Je bezvýhradně věrný svému pánovi a členům rodiny. Je také ostražitý a děje-..

Kerry Blue Teriér


Kerry Blue Teriér Povaha plemene Kerry blue teriér je veselý, temperamentní, přítulný pes s kouzelným a přitažlivým zevnějškem, ale je i velmi pozorný. Má velmi rychlé reakce...

Kanárská doga


Kanárská doga (Perro do Presa Canario, Dogo Canario) Povaha plemene Perro de Presa Canario - kanárská doga - je tvrdý, silný, vážný pes, který přesně naplňuje představu o dobr..

Jezevčík trpasličí


Jezevčík trpasličí Trpasličího jezevčíka vlastní Zuzana Paroubková Povaha plemene Jezevčík je sebevědomý a svérázný pejsek, ale nesmíme opomenout jeho chytrost a vynalézavost...

Hovavart


Hovavart (Hovawart) Povaha plemene Dobromyslný, vyrovnaný, veselý, hravý, tvrdý sám k sobě, svéhlavý, klidný, inteligentní, věrný, přítulný, ostražitý, ochranitelský a pozorný..

Havanský psík


Havanský psík (Havaneser, Bichon Havanais) Povaha plemene Havanský psík je velmi veselý, přítulný, laskavý, přívětivý, hravý, inteligentní, učenlivý, poslušný, hravý, mírný, m..

Hannoverský barvář


Hannoverský barvář (Hannover´scher Schweisshund) Povaha plemene Hannoverský barvář je velmi přátelský pes, je klidný, mírný a vyrovnaný. Při lovu se však stává posedlým, houže..

Flanderský bouvier


Flanderský bouvier Povaha plemene Flanderský bouvier je velmi věrný pes a lpí na své rodině. Jsou ostražití a neúplatní, proto jim můžete bez problémů přenechat hlídaní domu i..

Field španěl


Field španěl Povaha plemene Toto plemeno je mírné, přítulné a inteligentní. Venku je field španěl temperamentní a hravý pes. Doma se však chová zpravidla klidně. Má vynikající..

Australský teriér


Australský teriér (Australian Terrier, aussie) Povaha plemene Australský teriér podědil všechny žádoucí vlastnosti teriérů a říká se, že je to „nejkvalitnější křížený teriér"...

Americký bezsrstý teriér


Americký bezsrstý teriér Povaha plemene Americký bezsrstý teriér je velice intelientní, živé a bystré plemeno. Je společenský a rád se podílí na jakékoli činnosti svého pána. ..

Když pes a kočka pomáhají


Mar 31, 2015 ... Když pes a kočka pomáhají, Články, PESWEB. ... Přítomnost psa, v jedné ze tříd i kočky, děti motivuje k nejrůznějším činnostem.

Co chcete vědět o Pes A Kocka?

Chcete vědět více o Pes A Kocka? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Pes A Kocka a podobných témat.

Psi vs. kočky


Feb 21, 2016 ... Kočky vyjadřují emoce hlavně pomocí ocasu a uší. Jejich pohyb ovládá 32 svalů a dokážou je natočit o 180°. RAF. Riziko, že vás vážně pokouše pes ...

Jak na soužití kočky se psem


Sep 18, 2014 ... Známé pořekadlo „jako kočka a pes“ už od dob dávno minulých poukazuje na spíše válečný stav těchto dvou čtvernožců. Většinou však záleží jen ...

Pes a kočka v jednom bytě, jak na to?


Ideální řešení je to, když spolu mohou kočka i pes vyrůstat. Úplně nejjednodušší verze soužití kočky a psa v jedné domácnosti je ta, když pořídíte kotě a štěně ...

Serval: Trochu kočka, trochu pes


Jan 18, 2019 ... Serval: Trochu kočka, trochu pes. Tato africká kočkovitá šelma má na kočku dosti netypickou stavbu těla. Díky svým dlouhým nohám vypadá ...

Neviditelný plot


Apr 8, 2015 ... A pes i kočka velice rychle pochopí, že některá místa jsou zkrátka tabu. Jak to funguje. Zařízení je vhodné pro psy a kočky od hmotnosti dva ...

Pes a mimino


Feb 2, 2014 ... Ano, je to skvělý nápad, protože emoce u psa i kočky velice fungují přes čich, a tak když vidíme, jak na plenku pes vrčí, můžeme se podle toho ...

Zvíře z útulku


Nov 1, 2013 ... Pes/kočka z útulku – ano, nebo ne? Rozhodli jste se (doufejme po zralé úvaze) pořídit si nového čtyřnohého člena domácnosti?

Kočka na vodítku: Jak na to?


Jul 8, 2023 ... Postroj by neměl být moc volný, aby v něm kočka neměla velké množství prostoru na nevyžádaný pohyb, ... Český strakatý pes - atlas plemen.

Dítě a pes


Jan 13, 2022 ... Je-li pes či kočka řádně odblešen, odčerven, neolizuje přímo obličej dítěte či si nepůjčuje jeho hračky, nic rozhodně miminku nehrozí.

Změna stravy u psů a koček


Oct 14, 2014 ... Sekce: Výživa psů a koček, Krmivo pro psy/kočky ... Co když pes/kočka nové granule odmítá – ale přitom je jíst musí (třeba právě kvůli ...

Jako psi a kočky


Jun 27, 2015 ... Jde je harmonickému vztahu naučit? A jak to máte vy a vaše zvířectvo? Vzájemné soužití. I pes, který se tváří jako největší milius je stále ...

Když kočky škrábou


Jul 31, 2021 ... Pes má drápky nezatahovací a ty mu slouží jako „tretry“. Kořit musí dohonit. Kočka tiše číhá. Lze určit příčinu škrábání? Škrábání koček má ...

Kočičí fakta


Apr 6, 2022 ... Kočky mají v uchu 32 svalů, člověk pouze 9. ... Mají citlivější sluch než pes. ... Kočičí vrnění vždy neznamená, že je kočka spokojená.

První pomoc: zvířecí průjem


Jan 18, 2021 ... Často pes nebo kočka něco nevhodného sežerou, chytnou virus nebo bakterii a ... kočky a mláďata 12 hodin) a zajistěte dostatek tekutin, ...

Více toho o pes a kocka nemáme

Pro další informace o pes a kocka zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o pes a kocka.