Zmáčkněte ESC pro zavření

Laska k zviratum

Tipy na vše o Laska k zviratum přímo od chovatelů pro chovatele.

Velškorgi - Cardigan


Povaha plemene Velškorgi Cardigan se velice brzy váže na svou rodinu, vytváří si opravdu silné pouto a poté se stává věrným a oddaným společníkem. I přes malý vzrůst mu nechyb..

Tosa Inu


(Japonská doga, Japanese Fighting Dog) Povaha plemene Tosa inu je velice sebevědomý, vyrovnaný, inteligentní a klidný pes. Málokterá situace jej vyvede z míry. Nekompromisně s..

Stafordširský bullteriér


(Staffordshire Bull Terrier) Povaha plemene Stafordšírský bullterier je velmi statečný, nebojácný a houževnatý pes. Je spolehlivý a velice milý společník. Musíme vyvrátit zako..

Pointr


(English Pointer) Povaha plemene Pointr je často přezdíván králem loveckých psů, ale je vhodný i jako rodinný přítel. Je to pes ušlechtilé, jemné a laskavé povahy. Svému pánov..

Norský losí pes šedý


( Norsk Elghund, Norwegian Elkhound, Grahund, Dyrehund) „Norský vlk, který je na straně člověčí." Norské národní plemeno, norský losí pes šedý, je velmi pracovitý pes. Má svoj..

Norský losí pes černý


(Norsk Elghund, Norwegian Elkhound, Norsk Elghund Sort) „Seveřan s jižním temperamentem." Norský losí pes černý je velmi pracovité plemeno. Ke své rodině je velmi pevně připou..

Modrý gaskoňský baset


Modrý gaskoňský baset Povaha plemene Modrý gaskoňský baset má své kouzlo, zajímavou osobnost a příjemnou a veselou povahu, není s ním nuda. Je velice živý, čilý, mrštný, plný ..

Malý münsterlandský ohař


Malý münsterlandský ohař Povaha plemene Malý münsterlandský ohař je inteligentní, poslušný a mírumilovný pes. Má pozitivní vztah k životu a nekomplikovanou a veselou povahu. J..

Landseer


Landseer Povaha plemene O velkých psech se říká, že bývají mírumilovnější a přátelštější, než malá plemena. Landseer není výjimkou, je to velice milé a společenské plemeno. Mo..

Labradorský retrívr


Labradorský retrívr (labrador, Labrador retriever) Povaha plemene Všestranný, inteligentní, nekonfliktní a přátelský pes je oblíbený nejen jako rodinný společník. Někteří labr..

Kříženec


Kříženec (voříšek, vořech) Povaha plemene Psi kříženci jsou obvykle velmi veselí, přítulní, laskaví, přívětiví, hraví, energičtí, inteligentní, učenliví, poslušní, přizpůsobiv..

Krašský pastevecký pes


Krašský pastevecký pes (Krašský ovčák, Krazsky ovčar) Povaha plemene Krašský pastevecký pes je samostatně jednající, neúplatný a spolehlivý hlídač. Vůči cizím lidem se chová l..

Irský teriér


Irský teriér (Irish Terrier, Irish Red Terrier) Povaha plemene Irský teriér je vyhlášený svou odvahou, temperamentem a oddaností. Je rychlý, vytrvalý a silný. Provází ho také ..

Irský setr


Irský setr (Irský červený setr, Irish Red Setter) Povaha plemene Irský setr je inteligentní, trochu svéhlavý, ale přesto dobře cvičitelný pes. Z hlediska myslivosti je ovšem v..

Irský červenobílý setr


Irský červenobílý setr (Irish Red and White Setter) Povaha plemene Irský červenobílý setr je lovecký pes pro lov se střelnou zbraní zejména na poli. Při práci je jemný, jistý,..

Ibizský chrt


Ibizský chrt (Ibizský podenco, Podenco Ibizenco, Ca Eivissec, Ibizan Hound, Baleárský pes, Baleárský chrt)   Povaha plemene Ibizský podenco je laskavý pes, oddaný svému pánu. ..

Chesapeake Bay retriever


Chesapeake Bay retriever (Chesapeake Bay retrívr) Povaha plemene Jako všichni retrívři i chesapeake bay retrívr miluje svou rodinu, miluje děti a i k cizím lidem se chová pomě..

Havanský psík


Havanský psík (Havaneser, Bichon Havanais) Povaha plemene Havanský psík je velmi veselý, přítulný, laskavý, přívětivý, hravý, inteligentní, učenlivý, poslušný, hravý, mírný, m..

Český horský pes


Český horský pes Povaha plemene Český horký pes má příjemnou, přátelskou povahu. Přestože je to sebevědomý a živý pes, je lehce ovladatelný a dá se dobře vycvičit. Je snášenli..

Bretaňský ohař


Bretaňský ohař Povaha plemene Inteligentní psi této rasy vynikají nad jiné svou mimořádnou přítulností a pozorností vůči svému pánu. Jejich citlivá duše reaguje jako barometr ..

Bostonský teriér


Bostonský teriér Povaha plemene Psi rodu bostonských teriérů jsou velice chytří, hraví a mají veselou, živou a vitální povahu. Ovšem vitalita bostonského teriéra je přizpůsobi..

Bordeauxská doga


Bordeauxská doga Povaha plemene Tento pes působí naprosto klidným, vyrovnaným až flegmatickým dojmem - ostatně vzhledem ke své velikosti nemá zapotřebí na sebe dále upozorňova..

Beauceron


Beauceron (Berger de Beauce, Bauce Shepherd) Povaha plemene Beauceron je odvážný a velmi inteligentní pes. Ochrana rodiny a hlídání pozemku jsou pro něj samozřejmostí. Je ostr..

Artoisský honič


Artoisský honič (Artéský honič, Pikardský honič, Chien d´Artois, Artois Hound) Povaha plemene Artoisský honič je společenský pes, který velmi dobře snáší život ve smečce. Je p..

Artésko-normandský baset


Artésko-normandský baset (baset, Basset artésien normand, Artesian-Norman Basset) Povaha plemene Artésko-normandský baset je skvělý lovecký pes, který může být použit pro různ..

Americký kokršpaněl


Americký kokršpaněl (Americký kokr, American cocker spaniel) Povaha plemene Je to velmi inteligentní pes, který je schopen se rychle naučit spoustu povelů. Někdy máte dojem, ž..

Aljašský malamut


Aljašský malamut (Malamut, Alaskan Malamute) Povaha plemene Malamut je společenský, přátelský, dobrosrdečný a laskavý pes. Je velmi hravý a v dospělosti důstojný. Dokáže být t..

Afghánský chrt


Afghánský chrt (afgánský chrt, Afghan Hound) Povaha plemene Důstojný, vznešený, hrdý, majestátní a nezávislý. Tak by se dala charakterizovat typická povaha afghánského chrta. ..

Co chcete vědět o Laska K Zviratum?

Chcete vědět více o Laska K Zviratum? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Laska K Zviratum a podobných témat.

Malajsie


Jun 9, 2014 ... Jistě, je to hřbitov, ale dýchá z něj spíš láska ke zvířatům, než smutek nebo hrůza. Záliba Malajsijců ve zvířátkách chovaných jen pro ...

Když single vychovává psa


Jan 20, 2017 ... Já osobně bych se psa jen proto, že si ho partner nepřeje, nikdy nevzdala, jelikož to, co dělá mě mou osobou, je právě láska ke zvířatům a ...

Oslava Světového dne zvířat


prezentace útulků (Láska ke zvířatům o. s., Azyl pes Krásný Les, O. S. Srdcem pro kočky, O. S. Devět životů, Pesos, o.s., Šance zvířatům o.s., Kočičí domov ...

1.JARNÍ TŮRA S PEJSKY KOLEM BEROUNKY


Přidejte se k nám v neděli 22.3. v 11 hodin na první jarní procházku se psy. Start začátek stezky podél řeky ... Těší se Stáňa a tým Láska ke zvířatům o.s..

Zamyšlení


Mar 3, 2011 ... Co mě k tomu vedlo? ... Kde se vzala tahle láska k pejskům? ... Takže můj vztah ke zvířatům a pejskům zvlášť je pochopitelný.

Jak psi cítí bolest


Jan 4, 2017 ... ... a dával lidem oprávnění se ke zvířatům ve jménu vědy chovat jakkoli neeticky. ... Rčení láska až za hrob se většinou spojuje se psy.

Top 10 nejlínějších psích plemen


Apr 3, 2017 ... Ovšem to, co je spojuje, je jejich láska k povalování, ... tito psi pohodoví i ve vztahu k ostatním zvířatům a rovněž i ke starším dětem.

Dogtrekking


Jul 18, 2015 ... ... tento psí sport neučí jen respektu k přírodě, k vám samotným a vašemu psovi, ale také k ostatním účastníkům a jejich zvířatům.

7 základních psích potřeb


Aug 2, 2018 ... Psi potřebují k tomu, aby se cítili bezpečně, pravidelný režim. Právě díky němu bude váš pes ... Zajistěte smečkovým zvířatům společnost.

Psi slavných osobností


Dec 29, 2021 ... Právě psí věrnost je to, co nás k těmto čtyřnohým chlupáčům poutá nejvíc. Je to právě tahle nekonečná a bezpodmínečná láska.

Co dělat při podezření na otravu psa?


Aug 5, 2015 ... Tím se pomalu dostávám k tomu, že otrávit se zvíře může, a často se tak bohužel děje, ... A já to teď aplikuji i u sebe doma kvůli zvířatům.

Více toho o laska k zviratum nemáme

Pro další informace o laska k zviratum zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o laska k zviratum.