Zmáčkněte ESC pro zavření

Děti

Tipy na vše o Děti přímo od chovatelů pro chovatele.

Maltézský psík, vhodný parťák do domácnosti


Přemýšlíte nad pořízením psa, ale chcete spíše malé plemeno? Maltézský psík by mohla být ta správná volba právě pro vás! Na začátek pár zajímavostí: ,,maltézáčci" pochází z ..

Venčení psa na vlastní zahradě


Venčení psa na vlastní zahradě může být vynikající volbou pro majitele psů, kteří nemají přístup k parkům nebo zeleným plochám v okolí. Vlastní zahrada může být ideálním míst..

Flat coated retriever (hladkosrstý retrívr)


Flat coated retrívr je jak vzhledově, tak povahově velmi podobný zlatému retrívrovi. Má rád vodní hrátky, je přátelský s inteligentním výrazem a miluje svou rodinu. Využít se..

Ruský toy (moskevský dlouhosrstý toy teriér)


Povaha plemene  Ruský toy je milý, přátelský, veselý, má rád společnost lidí, je prostě takový, jaký má správný společenský pes být. Není agresivní, ale ani bázlivý. Je výbor..

Ainu Ken


Ainu Ken Charakter plemene Ainu-ken je nebojácný a inteligentní pes. Velmi snadno se cvičí a je poslušný a oddaný svému pánovi. Někdy může být problém s jeho svéhlavostí a do..

Výmarský ohař krátkosrstý


Povaha plemene Výmarský ohař je vcelku přátelský a velice energický pes. Velice vhodný je pro lovecké využití, je proslavený svou ostražitostí, hbitostí a systematický vytrval..

Tibetský španěl


Povaha plemene Tibetský španěl je milý, citlivý, veselý a inteligentní pes. Říká se, že je to "velký pes v malém". Umí být velmi klidný, soustředěný a důstojný. Má ale také vl..

Tibetská doga


Povaha plemene Tibetská doga má mírnější povahu. Je oddaná svému pánovi. Svoji radost z návratu svých majitelů domů po delší nepřítomnosti projevuje až příliš nadšeně. Tibetsk..

Šiba Inu - Shiba


Povaha plemene Šiba inu je ostražitý a upřímný pes. Neustále si vyžaduje pozornost svého okolí, chce, aby se vše točilo kolem něj. Na každý neznámý zvuk, neznámého člověka neb..

Stafordširský bullteriér


(Staffordshire Bull Terrier) Povaha plemene Stafordšírský bullterier je velmi statečný, nebojácný a houževnatý pes. Je spolehlivý a velice milý společník. Musíme vyvrátit zako..

Stabyhoun - Frízský ohař


Povaha plemene Frízský ohař je velmi dobrý společník. Je velice milý. Miluje děti. Dá se velice dobře cvičit, je inteligentní. Jeho krev lovce se v něm nezapře. Je to klidný p..

Skotský teriér


(Scottish terrier) Povaha plemene Skotský teriér je milý, čilý a odolný pes. Má mnoho energie a dostatek sil. Může žít nejen na vesnicích, ale i ve městech. Je to velmi sebevě..

Skajteriér - Skye Terrier


(Skye teriér) Povaha plemene Skye teriér je důstojný a elegantní pes. K cizím lidem je nedůvěřivý. Svého pána však oddaně miluje, ale svého vůdce smečky si vybere sám, i když ..

Silky teriér


(Australský silky teriér, Australan Silky Terrier) Povaha plemene Australský silky teriér je velice milý společník. Nezkazí žádnou zábavu, velice rád si hraje, je přizpůsobivý..

Sealyhamský teriér


(Sealyham teriér, Sealyham terrier) Povaha plemene Sealyhamský teriér je velice dobrý společník. Pokud však není dobře veden od štěněcího věku, dokáže být tvrdohlavý, umíněný ..

Samojed


(samojedský špic, samojedskaja sobaka) Povaha plemene Samojed je velice přátelský, přítulný a inteligentní pes. Má rád děti a je nekonfliktní povahy. Některé prameny uvádějí, ..

Saluka - Perský chrt


(Saluki, Arabian Hound) Povaha plemene Saluki je hrdý pes. Ke svému pánovi dokáže být milý, je mu oddaný, avšak k cizím osobám je odmítavý a netečný, ne však agresivní. Tento ..

Rotvajler


(Rottweiler) Povaha plemene Rotvajler je velice inteligentní pes. Je poslušný, lehce ovladatelný. Dokáže přijímat velice různorodé úkoly a jeho využití je přes policejní a arm..

Pyrenejský mastin


(Mastin de los Pirineos) Povaha plemene Pyrenejský mastin je inteligentní a bdělý pes. Je to spolehlivý a poslušný společník a ochránce. Ke své rodině jsou tito psi přátelští ..

Pumi


Povaha plemene Pumi je velice živý a temperamentní pes, oddaný svému pánovi. Zadané úkoly plní s nadšením. Je to bystrý a neúnavný pes, občas může být trochu hlasitý. Tato pro..

Puli


Povaha plemene Puli je velmi činorodý a temperamentní pes. Je také mimořádně učenlivý, velmi přizpůsobivý a dobře snáší výcvik. Je schopný naučit se žít i v městském bytě a mi..

Portugalský ovčák


(Cao de Serra de Aires)   Povaha plemene Portugalský ovčák je milý, přátelský a komunikativní pes. Vyznačuje se mírně nezávislou povahou, velkou aktivitou a chutí do práce. Sv..

Polský nížinný ovčák


(Polski Owczarek Nizinny, Polish Lowland Sheepdog) Povaha plemene Polský nížinný ovčák je příjemný pes, dobrý hlídač a milující člen rodiny. Je lehko vycvičitelný a přizpůsobi..

Patterdale teriér


Povaha plemene Patterdale teriér je živý a bystrý pes, který se nerad podřizuje. Ke svým majitelům je však velmi milý a má rád děti, s nimiž je schopen navázat pěkný vztah. K ..

Německý špic malý


Německý špic malý (Deutscher spitz - Kleinspitz, German Spitz - Miniature Spitz) „Živý plyšák, který se o Vás postará a bude Vaším milým společníkem." Německý špic malý je vel..

Německý křepelák


Německý křepelák (Deutscher Wachtelhund, German Spaniel, German Quail Dog) „Je všude a vždy připraven, to je Německý křepelák!" Křepelák je velmi mnohoúčelové plemeno. Proto j..

Malé děti a jejich velcí přátelé


May 31, 2015 ... Malé děti a velcí psi. Nehledě na to, že velcí psi často vypadají děsivě, můžou z nich být výborní přátelé i pro ty nejmenší.

Co chcete vědět o Děti?

Chcete vědět více o Děti? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Děti a podobných témat.

PSI A DĚTI


Jak zvládnout pejska, když se batole učí chodit, aby je neporazil? Jak učit děti a psíka společně si hrát? Interaktivní hry pro psy a batolata. Praktické rady ...

Hyperaktivní dítě a pes


Mar 17, 2017 ... Proto jsou děti nejohroženější skupinou co do poranění psem. Pořízení psa do rodiny s dětmi je vhodné až v období, kdy děti potřebné schopnosti ...

Když pes a kočka pomáhají


Mar 31, 2015 ... Fenka Ája trochu žárlí, i ona si tedy před dětmi lehá na záda a chce pohlazení. ... Přítomnost psa, v jedné ze tříd i kočky, děti motivuje k ...

Den dětí - Hafani Bafani


Kynologický klub Biskupice a DDM Luhačovice pořádají 9.ročník zábavného odpoledne plného her,soutěží a zábavy pro děti i dospělé a jejich čtyřnohé psí kamarády ...

Junior agility


Apr 27, 2015 ... Protože mě téma děti a psi nějak ne a ne pustit, rozhodla jsem se dnes mrknout na téma Junior agility, jinými slovy řečeno psí agility pro ...

Letní tábor se psy - pro děti


Letní tábor se psy - pro děti. Js Zaječov pořádá 1.ročník tábora u koní spojený s možností pobytu s vlastním pejskem. Akce je vhodná pro všechny děti,které ...

Psi a děti


Nov 21, 2011 ... Takže žádné ohledy štěňátka na děti, jenom pozdější reakce dítěte. Děvčátka měla rovněž důslednou výchovu v tom, jak se k pejskovi chovat.

Běh pro PESOS 2015


Těšit se můžete na ukázky psích sportů, vystoupení klauna Mirečka pro děti a další. Za veškerý výtěžek bude nakoupeno krmivo pro útulky.

Canisterapie s bulíkem


Jan 29, 2014 ... Pojala jsem to jako seznámení dětí se psy obecně. Při příchodu Agnes zaštěkala na pozdrav, posadily jsme se na koberec, abychom byly dětem blíže ...

Psina ve Svárově - 4.ročník!


charitativní procházka s pejsky po vyznačené trase s úkoly (nejde o čas, vítěze vylosujeme ze správných odpovědí) - trasa vhodná i pro kočárky a malé děti

Pozor, kouše!


Jul 7, 2016 ... Děti, které samy doma psa nemají, po něm velice touží a často se zkoušejí sblížit alespoň se psem známých či příbuzných. A co na to psi? Ti ...

Asistenční psi učí děti číst!


Hrdinou dnešního dne je německý ovčák Čiko, který navštěvuje děti základních škol a pomáhá jim překonat problémy se čtením. Čiko je profesionální canisterapeut.

Kulich do škol


Dec 4, 2014 ... Projekt Kulich do škol vznikl na míru dětem na základních školách, ... Děti na začátku hodiny obdrží barevnou brožuru se všemi potřebnými ...

Více toho o děti nemáme

Pro další informace o děti zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o děti.