Zmáčkněte ESC pro zavření

Výcvik

Tipy na vše o Výcvik přímo od chovatelů pro chovatele.

Australská kelpie a vše o ní


Kelpie jsou výbornými hlídači, mají přátelskou povahu a milují jak svého majitele, tak celou rodinu. Na výchovu nejsou náročný a zvládne je i méně zkušený jedinec! Vzhled Kel..

Border teriér, ideální parťák do rodiny


Teriéři jsou zejména aktivní a hbití psi. Zároveň se dokáží přizpůsobit životu svého majitele, a border teriér rozhodně není výjimkou! Border teriér a jeho vzhled Border teri..

Izraelský neboli kanaánský pes


Kanaánský pes, u nás velmi málo rozšířené plemeno o kterém jste možná ani neslyšeli. Je velmi ostražitý, hbitý a loajální. Hodí se do psího sportu, zároveň bude nerozlučným p..

Kavkazák, pes vhodný jako domácí hlídač


Kavkazský pastevecký pes odstraší zloděje už jen svým velkým tělem. Jejich výchova je náročná a někdy potrápí i zkušené chovatele. Když mu ale vysvětlíte, co se dělat smí a c..

Amerického foxhounda v ČR jen tak neuvidíte


Foxhoundi jsou poměrně vzácnými psy, především na našem území. Budou skvělými parťáky, ale zároveň mají náročnější výcvik a neskutečné množství energie. Dokázali byste žít s ..

Československý vlčák a rizika jeho chovu


Uvažujete nad koupí vlčáka? Zde se dozvíte, jestli je plemeno vhodné pro vás a jaké je jeho potencionální využití. Vzhled  Československý vlčák je větší než psi, kteří se řad..

Štěně jako nový člen rodiny


Vlastnit štěně je velká zodpovědnost. Před adopcí štěněte je důležité vědět, co očekávat. Od výcviku přes krmení až po socializaci, je toho hodně, co je třeba zvážit. Zde je ..

Basset


Basset (baset) Povaha plemene Tento psí kamarád je vynikajícím a veselým společníkem. Baseti jsou také velice klidní až flegmatičtí psi a ve svém konání jsou trpěliví a vytrv..

Výmarský ohař krátkosrstý


Povaha plemene Výmarský ohař je vcelku přátelský a velice energický pes. Velice vhodný je pro lovecké využití, je proslavený svou ostražitostí, hbitostí a systematický vytrval..

Vydrař


(Otterhound) Povaha plemene Stejně jako většina psích plemen používaných k lovu, i vydrař je vhodným rodinným společníkem a věrným přítelem. Povahu má milou a přátelskou, poku..

Vipet


Povaha plemene Vipet patří mezi nejpříjemnější společníky jak v teple a pohodlí domova, tak ve sportu. Je nadmíru čistotný, loužím a blátu se vyhýbá velkým obloukem. V porovná..

Vendéeský hrubosrstý baset


Povaha plemene Vendéeský hrubosrstý baset patří mezi nenáročné psy. Jedná se o velice živého, aktivního, rychlého a pohyblivého lovce s dobrým hlasem, přesto je i společenský..

Velšteriér - Welsh Terrier


Povaha plemene Jako snad všichni teriéři i velšteriér se projevuje velice živě a energicky, má rozhodně svojí hlavu, je dost tvrdohlavý a nikdy ho neomrzí jakákoli hra. Patří..

Velššpringršpaněl


Povaha plemene Velššpringršpaněl by se dal považovat za opravdového šlechtice s modrou krví. Pro svou charakteristickou veselost a hravost se hodí zejména k dětem, není ani b..

Velškorgi - Cardigan


Povaha plemene Velškorgi Cardigan se velice brzy váže na svou rodinu, vytváří si opravdu silné pouto a poté se stává věrným a oddaným společníkem. I přes malý vzrůst mu nechyb..

Velký švýcarský salašnický pes


  Povaha plemene I přes svůj impozantní vzhled má velký švýcarský salašnický pes mírnou vyrovnanou povahu. Může se chlubit odvahou a inteligencí, v každé situaci se chová nebo..

Vaestgoetlandský špic


Povaha plemene Västgötlandský špic je pes velice učenlivý a rychle chápe, co se po něm požaduje. Výchova není složitá, výcvik je díky jeho poslušnosti jednoduchý. Můžeme o něm..

Tosa Inu


(Japonská doga, Japanese Fighting Dog) Povaha plemene Tosa inu je velice sebevědomý, vyrovnaný, inteligentní a klidný pes. Málokterá situace jej vyvede z míry. Nekompromisně s..

Tibetská doga


Povaha plemene Tibetská doga má mírnější povahu. Je oddaná svému pánovi. Svoji radost z návratu svých majitelů domů po delší nepřítomnosti projevuje až příliš nadšeně. Tibetsk..

Švýcarský honič


(Lucernský honič, bernský honič, jurský honič, švycký honič, Schweizer Laufhund, Swiss Hound) Povaha plemene Plemeno švýcarský honič se dělí na čtyři různá plemena lišící se n..

Španělský mastin


Povaha plemene Španělský mastin je inteligentní a sebevědomý. Svojí síly si je vědom, ale používá ji pouze proti nepřátelům a to jsou pro něho šelmy. Španělský mastin je velmi..

Výcvik - Obrany


Dec 6, 2014 ... Výcvik obrany u psů - nejdůležitější je najít si správnou metodu výcviku obran. Co je vlastně obrana? Lidé, kteří začínají cvičit své čtyřnohé ...

Co chcete vědět o Výcvik?

Chcete vědět více o Výcvik? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Výcvik a podobných témat.

Supersocializační výcvik


Cena za výcvik pro jednoho psa a jeho majitele: 600,-Kč. Přihlášky zde: https://akce.psychologpsu.cz/supersocializacni-vycvik-d166/. V případě nejasností ...

Výcvik pomocí motivace na hračku


Výcvik pomocí motivace na hračku · Není váš pes dostatečně motivovaný ke spolupráci? · Řeší venku blbiny? · Vyhledává konflikty? · Chcete se svým psem umět lépe ...

Výcvik štěněte 2.


Apr 6, 2014 ... Výcvik pozitivní motivací ... Motto: Nebudeš-li ovládat svého psa, bude ovládat on tebe… ... Kynologií se zabývá od roku 1990. Se psy, které cvičil, ...

Výcvik - Obrany II.


Jan 31, 2015 ... Bohužel mezi některými lidmi, majitele psů nevyjímaje, panuje poněkud pokřivený názor, že chodí-li na cvičáku pes na výcvik obran, ...

Výchova nebo výcvik?


Sep 9, 2015 ... kdy končí výchova a začíná výcvik? Může být pes vycvičený a nevychovaný zároveň? Musí každý správný pes podstoupit výcvik, aby se s ním dalo žít ...

Výcvik štěněte 1.


Mar 12, 2014 ... Náš výcvik je založen na pozitivní motivaci psa za pomoci pamlsků a hraček, jeho aktivitě a správném pochopení cviku.

Víkendový lovecký výcvik psů


Apr 29, 2022 ... První víkenďák pro rok 2022 je tu Neváhejte a pojďte s námi zažít víkend v trampském stylu! ✨ Bude zde probíhat lovecký výcvik ohařů a ...

Výcvik - Povely vpravo, vlevo, vpřed!


Feb 14, 2015 ... Výcvik - Povely vpravo, vlevo, vpřed! ... K povídání na toto téma nás inspiroval dotaz čtenářky, která se chystá se svým psem na hory. Řekli jsme ...

Canisterapeutický výcvik - 2016/2017


Aura Canis o.s. ve spolupráci s Centrum celoživotního vzdělávání PdF UP v Olomouci vypisuje Canisterapeutický výcvik pro rok 2016/2017! Facebooková událost.

Výcvik s Františkem Šustou


Zájemci o výcvik by měli znát metody pozitivního upevňování a mít za sebou některý z Františkových seminářů . více se o Františkovi dozvíte na jeho ...

Víkendový výcvik psů


Jun 24, 2022 ... Víkendový výcvik psů, Psí akce, PESWEB. ... Zábava, Výcvik a mnoho dalšího na Vás čeká právě u nás! Trampský styl areálu a klidná krajina na ...

Výcvik s Františkem Šustou


Pro přihlášení je dobré mít za sebou některý z Františkových seminářů. Výcvik je určen všem , kdo chtějí psa něco naučit, odnaučit nebo si neví rady s jeho ...

Výcvik s Františkem Šustou


výcvik bude uvnitř; cvičit / řešit si může každý co potřebuje. max.5 psů cvičící: 800,- diváci: 150,- -přihlášení na mail nebo do zpráv na fb viz událost ...

Celodenní výcvik záchranných psů


Naším mottem je: „Psa udělá figurant“. Výbava psovoda na všechny námi pořádané tréninky záchranných prací: Pro psovoda povinná výbava: ochranná helma; pracovní ...

Výcvik - Povel volno


Mar 17, 2015 ... Psa si přivolejte k noze, po chvíli chůze u nohy mu dejte povel volno – pes tedy může vaši levou nohu opustit a pokračovat ve své zábavě. Výcvik ...

Výcvik obran - figurant Jan Srb


Výcvik obran - figurant Jan Srb. Místo konání: Vinoř. Kontakt: info@canikenny.cz. Odkaz: www.canikenny.cz. Termín: 18.01.2014. Čas: 8:00.

Ben Veliký a jeho výcvik pro Helppes


Oct 6, 2014 ... ... absolvent zkoušky asistenčního canisterapeutického psa a asistenčního psa pro vozíčkáře v centru pro výcvik asistenčních psů Helppes.

Víkendový lovecký výcvik psů


Apr 29, 2022 ... Víkendový lovecký výcvik psů, Psí akce, PESWEB. ... https://facebook.com/events/s/vikendovy-vycvik-psu-lovecky-v/4665514810133343/.

Obranářský výcvikový víkend


Výcvik je určen převážně pro psovody se zaměřením na služební kynologii, Tart, ale i pro všechny civilní psovody, kteří mají rádi tento druh sportu a chtějí ...

Více toho o výcvik nemáme

Pro další informace o výcvik zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o výcvik.