Zmáčkněte ESC pro zavření

Pro psy

Tipy na vše o Pro psy přímo od chovatelů pro chovatele.

Venčení psa na vlastní zahradě


Venčení psa na vlastní zahradě může být vynikající volbou pro majitele psů, kteří nemají přístup k parkům nebo zeleným plochám v okolí. Vlastní zahrada může být ideálním míst..

Basset


Basset (baset) Povaha plemene Tento psí kamarád je vynikajícím a veselým společníkem. Baseti jsou také velice klidní až flegmatičtí psi a ve svém konání jsou trpěliví a vytrv..

Tosa Inu


(Japonská doga, Japanese Fighting Dog) Povaha plemene Tosa inu je velice sebevědomý, vyrovnaný, inteligentní a klidný pes. Málokterá situace jej vyvede z míry. Nekompromisně s..

Pekingský palácový psík


(Pekinéz) Povaha plemene Pekingský palácový psík působí už na první pohled jako velmi sebevědomé a klidné stvoření. Svého páníčka si umí získat milou a přítulnou povahou. Větš..

Moskevský strážní pes


Moskevský strážní pes Povaha plemene Na první pohled moskevský strážní pes připomíná bernardýna. Nezdědil po něm hezký a mírumilovný vzhled, ale především obrovskou oddanost s..

Lvíček


Lvíček Povaha plemene Lvíček je přítulné, milé a nekonfliktní plemeno. Je to inteligentní a přátelský společník. Plně respektuje lidskou autoritu a nemá s ní problém. Je to id..

Laponský pes


Laponský pes Povaha plemene Ačkoli jde o plemena původně ovčácká, velice dobře se adaptovala do role domácích mazlíčků. Není divu. Pes je veselý, vitální, hravý, přátelský a v..

Bernardýn - Svatobernardský pes


Bernardýn - Svatobernardský pes Povaha plemene Povahu svatobernardského psa (bernardýna) asi nejvýstižněji charakterizuje slovo dobrák. Tito psi se chovají přátelsky a téměř o..

Americký buldok


Americký buldok (Americký bulldog, americký buldog, American Bulldog) Povaha plemene Buldok je vynikající společník, výborný hlídač a mimořádně oddaný pes. Byl zrozen, aby slo..

Aljašský malamut


Aljašský malamut (Malamut, Alaskan Malamute) Povaha plemene Malamut je společenský, přátelský, dobrosrdečný a laskavý pes. Je velmi hravý a v dospělosti důstojný. Dokáže být t..

Maltézský psík, vhodný parťák do domácnosti


Přemýšlíte nad pořízením psa, ale chcete spíše malé plemeno? Maltézský psík by mohla být ta správná volba právě pro vás! Na začátek pár zajímavostí: ,,maltézáčci" pochází z ..

Izraelský neboli kanaánský pes


Kanaánský pes, u nás velmi málo rozšířené plemeno o kterém jste možná ani neslyšeli. Je velmi ostražitý, hbitý a loajální. Hodí se do psího sportu, zároveň bude nerozlučným p..

Příprava na nového člena rodiny


Mít domácího mazlíčka je jedním z nejuspokojivějších zážitků, které může člověk zažít, ale je to také značná odpovědnost. Před rozhodnutím o adopci nebo přivedení domácího ma..

Flat coated retriever (hladkosrstý retrívr)


Flat coated retrívr je jak vzhledově, tak povahově velmi podobný zlatému retrívrovi. Má rád vodní hrátky, je přátelský s inteligentním výrazem a miluje svou rodinu. Využít se..

5 důvodů, proč adoptovat psa z útulku


Pakliže uvažujete o tom, že byste si pořídili pejska, dost možná přemýšlíte nad tím, jakou cestou se vydat – zda si pořídit nějakého psa s papíry, nebo kupříkladu si vybrat s..

Jak postavit boudu pro psa


Když máte psa, je důležité mu zajistit vhodné a pohodlné místo k pobytu. K dispozici jsou různé možnosti, ale jednou z nejlepších je postavení boudy pro psa. V tomto článku s..

Proč umývat psa šamponem pro psy?


Proč svého psa mýt šampónem určeným pro psy. 2.5.2021. Napadla vás někdy otázka, proč psi opravdu potřebují svůj vlastní šampon? Nebo proč nemůžu svého psa ...

Co chcete vědět o Pro Psy?

Chcete vědět více o Pro Psy? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Pro Psy a podobných témat.

Jak fungují hotely pro psy?


Jul 3, 2019 ... Hotely pro pejsky a kočky nabízí ✓ krátkodobé i dlouhodobé ubytování v případě našeho pobytu na dovelené, v lázních, na služební cestě nebo ...

Proč oblékat psa?


Oct 27, 2016 ... Zahřejí, udělají parádu a ještě udrží kožíšek v suchu a čistotě. ✓ Oblečky pro psy nejsou jen módním výstřelkem, ale někdy představují ...

Zimní móda pro psy


Dec 22, 2019 ... Bundy pro psy jsou šity především s ohledem na pohodlí vašich čtyřnohých mazlíčků. Zapínají se pomocí zipu nebo patentek na břišní nebo hřbetní ...

Jaké ovoce a zelenina psovi prospívá?


Jul 2, 2015 ... Krmte svého psa kvalitním krmivem, aby byl ✓ zdraví a plný síly. Jeho jídelníček můžete doplňovat i ovocem a zeleninou, které jsou pro něj ...

Jaké potraviny nejsou vhodné pro psy?


Jan 6, 2019 ... Každý pejsek je jiný, má jiné chutě a jiné požadavky na složení a pestrost stravy. Obecně však platí, že by měli pejsci dostávat speciální ...

Jak správně vybrat tašku pro psa?


Feb 25, 2017 ... Jak si tašky a přepravky pro psy vybrat? První, na co byste měli pamatovat, je to, že taška slouží jako pomůcka – přizpůsobte proto výběr ...

Hersenwerk pro psy


Sep 24, 2016 ... Anotace a popis. Spokojený a vyrovnaný pes, to je přání každého páníčka. Hersenwerk pro psy je zábavné hraní hlavolamů, které může používat ...

Jak naučit psa aportovat?


Aug 28, 2018 ... Šátky a motýlci pro psy · Šátky · Motýlci · Kravaty · Dárkové poukazy · Hárací kalhotky a inkontinenční pásy pro psy · Kalhotky ...

Jaké výhody skrývá batoh pro psa?


Apr 11, 2022 ... Víte, na co vše můžete využít multifunkční ✓ batoh pro psy? Vytvoří pohodlný ✓ a bezpečný úkryt s výhledem pro malé a střední mazlíčky až ...

Báječné léto pro psy vol. 2


Po loňském vydařeném první ročníku Báječného léta pro psy, jsme se rozhodli udělat jeho druhou edici. O nečo větší, o něco zábavnější a snad se nám podaří ...

Interaktivní hračky pro psy


May 31, 2021 ... Interaktivní hračky pro psy ... To, že si každý pes velmi rád hraje, je známá věc. Ne všichni majitelé čtyřnohých chlupáčů ale využívají možnosti ...

Antikoncepce pro psy a kočky


Sep 12, 2014 ... Někteří majitelé fen a koček se proto rozhodnou pro antikoncepci – co všechno to pro zvíře obnáší, na to jsme se zeptali veterinářky MVDr.

Báječné léto pro psy


Báječné léto pro psy je dobročinná akce a s nápadem uspořádat ji koketuji od chvíle, kdy jsme si sami adoptovali pejska přes Psí štěstí.

Přírodní rozmarýnový repelent pro psy


Mar 23, 2017 ... Přírodní rozmarýnový repelent pro psy proti klišťatům. Výroba rozmarýnového repelentu proti klíšťatům je velmi jednoduchá, rychlá a aplikovat ...

Více toho o pro psy nemáme

Pro další informace o pro psy zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o pro psy.