Zmáčkněte ESC pro zavření

V

Tipy na vše o V přímo od chovatelů pro chovatele.

Nejlepší kloubní výživa pro psy roku 2024


Starost o klouby našich čtyřnohých přátel je klíčová, zejména s přibývajícím věkem. V dnešní době je trh s doplňky stravy pro psy plný různých produktů, ale které z nich jsou..

Víte, jak se vyrábí psí granule?


Pokud jste hrdým majitelem čtyřnohého kamaráda, či jeho pořízení teprve plánujete, nejspíš je pro vás zásadní otázka správné výživy. Výběr je dnes opravdu široký, avšak nejča..

Australská kelpie a vše o ní


Kelpie jsou výbornými hlídači, mají přátelskou povahu a milují jak svého majitele, tak celou rodinu. Na výchovu nejsou náročný a zvládne je i méně zkušený jedinec! Vzhled Kel..

Proč si nekupovat psa, ale vzít ho z útulku


Útulky už pejsky, kteří jsou s nimi delší dobu, znají. Některé útulky provozují dočasné péče. Pejsci v dočaskách jsou umístěny do rodiny a při podpisu adopční smlouvy se rodi..

Maltézský psík, vhodný parťák do domácnosti


Přemýšlíte nad pořízením psa, ale chcete spíše malé plemeno? Maltézský psík by mohla být ta správná volba právě pro vás! Na začátek pár zajímavostí: ,,maltézáčci" pochází z ..

Venčení psa na vlastní zahradě


Venčení psa na vlastní zahradě může být vynikající volbou pro majitele psů, kteří nemají přístup k parkům nebo zeleným plochám v okolí. Vlastní zahrada může být ideálním míst..

Příprava na nového člena rodiny


Mít domácího mazlíčka je jedním z nejuspokojivějších zážitků, které může člověk zažít, ale je to také značná odpovědnost. Před rozhodnutím o adopci nebo přivedení domácího ma..

Flat coated retriever (hladkosrstý retrívr)


Flat coated retrívr je jak vzhledově, tak povahově velmi podobný zlatému retrívrovi. Má rád vodní hrátky, je přátelský s inteligentním výrazem a miluje svou rodinu. Využít se..

5 důvodů, proč adoptovat psa z útulku


Pakliže uvažujete o tom, že byste si pořídili pejska, dost možná přemýšlíte nad tím, jakou cestou se vydat – zda si pořídit nějakého psa s papíry, nebo kupříkladu si vybrat s..

Kavkazák, pes vhodný jako domácí hlídač


Kavkazský pastevecký pes odstraší zloděje už jen svým velkým tělem. Jejich výchova je náročná a někdy potrápí i zkušené chovatele. Když mu ale vysvětlíte, co se dělat smí a c..

Jak postavit boudu pro psa


Když máte psa, je důležité mu zajistit vhodné a pohodlné místo k pobytu. K dispozici jsou různé možnosti, ale jednou z nejlepších je postavení boudy pro psa. V tomto článku s..

Jak cestovat se psem v karavanu


Feb 22, 2021 ... Chystáte se cestovat s Vaším čtyřnohým parťákem v karavanu? ✓ Víme jak bezpečně zvládnout cestu, vybrat kemp a užít si dovolenou naplno ...

Co chcete vědět o V?

Chcete vědět více o V? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají V a podobných témat.

Kam se psem v Praze


Mar 3, 2021 ... Načerpejte inspiraci kam vyrazit s pejskem na procházky v Praze. ✓ Utečte alespoň na chvíli před ruchem ✓ velkoměsta.

Jak se žije psům a kočkám v Německu


Jun 29, 2014 ... U nás v ČR se množí případy, kdy majitel nekompromisně zakáže mít ve svém domě či bytě psa. Nájemníci pak řeší opravdu velký problém – a ...

Péče o malá psí plemena v zimě


Nov 23, 2017 ... Jaká jsou základní doporučení a jak správně pečovat o menší psíky v zimě? Jak správně tušíte, menší plemena vyžadují během zimy speciální ...

Kam na výlet se psem v Plzeňském kraji


May 2, 2021 ... V areálu je potřeba psa vést na vodítku a musí mít náhubek. Zřícenina hradu je dominantou celého Plzeňska, proto stojí za to ji s Vašim psíkem ...

Psí život v Anglii


Mar 25, 2017 ... Pes v MHD. Oproti ČR, kde vás pravidelné cestování hromadnou dopravou se psem vyjde poměrně draho (výjimkou je Praha, kde psi cestují zdarma), ...

Pes v zimě


Dec 30, 2014 ... Pes venku – sláma do boudy! Pes, zvyklý být celoročně venku, tam bez problémů může zůstat i v zimním období. Samozřejmě by měl mít dobře ...

Péče o psa v zimním období


Jan 13, 2019 ... Severští psi, lovecká plemena i mnozí další budou nadšeni ze sněhu, kdežto jiným bude pohyb v závějích dělat spíše problémy. Obtížný pro všechny ...

Jak pečovat o mazlíčka v zimě?


Dec 1, 2019 ... Stejně jako my - lidé, mohou naši ✓ pejsci v zimě prochladnout. Naštěstí ✓ existuje spousta preventivních opatření, které můžeme udělat.

V hlavní roli Toník


May 4, 2014 ... Po ztrátě psa a přestěhování se do domu jsem se rozhodla pořídit si velkého psa. Můj první velký pes byl z útulku. Hledala jsem tedy v ...

První pomoc: cizí tělesa v kůži a srsti


Jun 16, 2023 ... Nejčastějším cizím tělesem, které může potrápit, protože dokáže migrovat v organismu, je osina. Osinu nemusíte ani vidět a problém se projeví až ...

Dlouhá srst psům v létě vyhovuje


Apr 27, 2019 ... V létě ze sebe odhazujeme jeden svršek za druhým. Zvlášť pak v posledních letech, kdy i u nás teploty šplhají až do tropických hodnot.

Jak cvičit v létě


Aug 28, 2014 ... Je tady léto a s ním i vysoké teploty. A v teplém počasí musíte myslet na to, abyste nezapomněli svého pejska dostatečně zásobovat vodou a ...

Více toho o V nemáme

Pro další informace o V zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o V.