Zmáčkněte ESC pro zavření

Pece o zuby

Tipy na vše o Pece o zuby přímo od chovatelů pro chovatele.

Australská kelpie a vše o ní


Kelpie jsou výbornými hlídači, mají přátelskou povahu a milují jak svého majitele, tak celou rodinu. Na výchovu nejsou náročný a zvládne je i méně zkušený jedinec! Vzhled Kel..

Československý vlčák a rizika jeho chovu


Uvažujete nad koupí vlčáka? Zde se dozvíte, jestli je plemeno vhodné pro vás a jaké je jeho potencionální využití. Vzhled  Československý vlčák je větší než psi, kteří se řad..

Yorkšírský teriér


Yorkšírský teriér (Yorkshire Terrier, jorkšír, jorkšírák) Povaha plemene Jorkšírský teriér je velmi oddán svému pánu, k cizím lidem je většinou nedůvěřivý. Je velmi živý a te..

Velskorgi - Pembroke


Povaha plemene Tato mimořádně velká psí osobnost budí často rozporuplné pocity. Někteří lidé považují jeho vzhled za komický, jiní obdivují velškorgiho, který je oblíbencem a..

Španělský mastin


Povaha plemene Španělský mastin je inteligentní a sebevědomý. Svojí síly si je vědom, ale používá ji pouze proti nepřátelům a to jsou pro něho šelmy. Španělský mastin je velmi..

Pyrenejský horský pes


(Chien de Montagne des Pyrénées) Povaha plemene Pyrenejský horský pes je klidný a vyrovnaný pes se sklony k nezávislosti. Je přátelský, vlídný a své rodině je naprosto oddán. ..

Pumi


Povaha plemene Pumi je velice živý a temperamentní pes, oddaný svému pánovi. Zadané úkoly plní s nadšením. Je to bystrý a neúnavný pes, občas může být trochu hlasitý. Tato pro..

Pudlpointr


(Pudelpointer) Povaha plemene Pudlpointr je vyrovnaný a klidný pes, který má své reakce pod kontrolou. Je nebojácný, ale není agresivní. Je poměrně dobře ovladatelný a má pevn..

Polský nížinný ovčák


(Polski Owczarek Nizinny, Polish Lowland Sheepdog) Povaha plemene Polský nížinný ovčák je příjemný pes, dobrý hlídač a milující člen rodiny. Je lehko vycvičitelný a přizpůsobi..

Plavý bretaňský baset


(Basset Fauve de Bretagne)   Povaha plemene Plavý bretaňský baset je především vášnivý lovec, dnes je ale chován i jako velmi příjemný a kamarádský společník. Má vyváženou, ne..

Perro de Pressa Mallorquin


(Malorská doga) Povaha plemene Perro de Presa Mallorquin - malorská doga - je známá svou klidnou povahou. Je velmi oddaná a věrná svému pánovi. Je to výborný hlídací a strážní..

Parson Russel Teriér


Povaha plemene Parson Russel Terrier je velice živý, aktivní a neúnavný pes. Celý den srší energií, za vším běhá, zajímá se, co se kde děje. Pokud nemá s čím si hrát, najde si..

Moskevský strážní pes


Moskevský strážní pes Povaha plemene Na první pohled moskevský strážní pes připomíná bernardýna. Nezdědil po něm hezký a mírumilovný vzhled, ale především obrovskou oddanost s..

Minoritský karpatský ovčák


Minoritský karpatský ovčák Povaha plemene Minoritský karpatský ovčák Jedná se o klidného, vyrovnaného a stálého psa. Minoritský karpatský ovčák je velmi odvážný a účinný bojov..

Maltézský psík


Maltézský psík (maltézák, maltézáček, maltézský pinč) Povaha plemene Maltézáček je milý a oddaný pes; citlivý, jemný, hravý a roztomilý. Jednoduše řečeno - ideální pes do bytu..

Lakeland teriér


Lakeland teriér (Lakeland terrier) Povaha plemene Lakeland teriér Lakeland teriéra lze stručně charakterizovat jako inteligentní, dovedné plemeno s dobře vyváženými vlohami. J..

Komondor


Komondor (Hungarian Sheepdog) Povaha plemene Tento samostatný, vyrovnaný, otužilý a k sobě tvrdý pes je ještě velmi svázán s přírodou. Jedná podle vlastního uvážení. Chovatelé..

Kolie krátkosrstá


Kolie krátkosrstá (skotský ovčák, Smooth Colie) Povaha plemene Krátkosrstá kolie je pracovní plemeno, které v dnešní době plní spíše funkci psa rodinného. Uplatní se však stál..

Kerry Blue Teriér


Kerry Blue Teriér Povaha plemene Kerry blue teriér je veselý, temperamentní, přítulný pes s kouzelným a přitažlivým zevnějškem, ale je i velmi pozorný. Má velmi rychlé reakce...

Kavkazský ovčák


Kavkazský ovčák (kavkazský pastevecký pes, kavkazský pastevec) Povaha plemene Kavkazský pastevecký pes je sebevědomý. Nesnese nespravedlnost. Je nezávislý a spoléhá jen sám na..

Karelský medvědí pes


Karelský medvědí pes Povaha plemene Tento převážně lovecký pes dokáže pracovat samostatně, je schopen se sám rozhodnout kdy a jak zaútočit a neváhá riskovat život při obraně s..

Kanárská doga


Kanárská doga (Perro do Presa Canario, Dogo Canario) Povaha plemene Perro de Presa Canario - kanárská doga - je tvrdý, silný, vážný pes, který přesně naplňuje představu o dobr..

Jihoruský ovčák


Jihoruský ovčák (Južnoruskaja ovčarka) Povaha plemene Jihoruský ovčák je velmi inteligentní, ale tvrdohlavý, proto se hodí výhradně pro zkušené chovatele, je ostrý a pokud nem..

Japonský špic


Japonský špic (Nihon Supittsu) Povaha plemene Japonský špic je inteligentní, učenlivý a chápavý pes, výborně se hodí pro psí agility a sporty, protože se rád předvádí. Je veli..

Japonský čin


Japonský čin (Japan chin, japončík) Povaha plemene Japan chin je přítulný a veselý pes s nekomplikovanou povahou. Je rád ve středu pozornosti a velmi si cení přítomnosti svého..

Jagdteriér - Německý lovecký teriér


Jagdteriér - Německý lovecký teriér (Deutscher Jagdterrier) Povaha plemene Německý lovecký teriér je odvážný a pracovitý pes, je velmi vitální, vytrvalý, aktivní a temperament..

Co chcete vědět o Pece O Zuby?

Chcete vědět více o Pece O Zuby? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Pece O Zuby a podobných témat.

Správná péče o psí a kočičí zuby


Aug 12, 2019 ... Preventivní péče o zuby je nejlevnější a nejúčinnější, lze tak předcházet mnoha zdravotním problémům. Jak tedy správně pečovat o zvířecí zuby?

Výměna mléčného chrupu


Feb 17, 2020 ... Péče o kočku ... Zuby jsou pro každého pejska naprosto nepostradatelné. ... Mléčný chrup pejska je tvořený 28 zuby, které jsou postupně ...

Jak se starat o psí zuby


Jun 8, 2018 ... Péče o psa však nespočívá jenom v pravidelném koupání třikrát do roka, ale spočívá také je nutné pečovat o srst psa, jeho kůži či o jeho tlapky ...

Chcete, aby měl váš pes zdravé zuby?


Dec 19, 2017 ... U některých psů potom i jistá náročnost péče o zuby. Tím, že u psů došlo k výrazné změně ve složení jejich stravy a nyní nemají dostatek ...

Mléčné zuby u štěňat


Mar 22, 2018 ... Sekce: Péče o zdraví psa. Při koupi nového štěňátka je dobré vědět, jak je staré, protože podle vyhlášky 192/2004 Sb. lze odstavit štěně od ...

České e-booky o zdraví pejsků


Jul 18, 2019 ... Sama autorka o vzniku své knihy říká: ,,Ebook "Když psa bolí zuby" jsem napsala pro chovatelskou veřejnost s cílem zlepšit povědomí ...

Jak správně pečovat o chrup hlodavců


Sep 25, 2016 ... U větších domácích zvířat, zejména u psů, je pro nás péče o mazlíčkovy zuby samozřejmá. Jakmile zvíře dosáhne několika let věku, ...

Jak pečovat o psí srst? - Vsepropejska.cz


Jun 2, 2017 ... Vyvážená strava a vitamíny podporují zdravý a lesklý kožíšek. Největší část péče ale přichází zevnitř, proto byste neměli podceňovat ani vhodnou ...

Čistit zuby psovi můžete i hrou


Oct 15, 2017 ... Sekce: Péče o zdraví psa. I psí chrup potřebuje péči. Čistit psovi zuby, pokud na to od mala není zvyklý, může být ale často nejen o nervy, ...

Čistit zuby psovi můžete i hrou


Sep 28, 2017 ... Čistit psovi zuby, pokud na to od mala není zvyklý, může být ale často ... zejména u psů, je pro nás péče o mazlíčkovy zuby samozřejmá.

Proč pes žere sníh?


Jan 18, 2017 ... V těchto případech se může jednat o projev frustrace, nedostatek zavodnění těla, či nedostatek pozornosti majitele.

7 důležitých informací o hárání fen


Feb 5, 2020 ... Jedná se o fázi reprodukčního cyklu, při němž je fena více svolnější k ... opuštěných a toulajících se pejsků bez páníčků, bez lásky a péče.

Jak pečovat o stárnoucího psa?


Feb 21, 2019 ... Péče o kočku ... Jak se tedy nejlépe starat o stárnoucího pejska po fyzické i psychické ... Zuby s hromadícím se kamenem nejen že zapáchají, ...

Jak ochránit psa před sluncem?


Jun 8, 2023 ... Péče o kočku · Péče · Hřebeny · Vitamíny · Odstraňovače moči a dezinfekce · Ochranné límce pro kočky · Oblečky pro kočky.

Jak pečovat o mazlíčka v zimě?


Dec 1, 2019 ... 4. Nenechávejte své pejsky spát venku. Pejsek by nikdy neměl být nucen spát venku. Psi jsou společenská stvoření, která chtějí být blízko své ...

Čistit zuby psovi můžete i hrou


Sep 28, 2017 ... Čistit psovi zuby, pokud na to od mala není zvyklý, ... Nezaberou příliš mnoho místa, jsou hraví a roztomilí a péče o ně není tolik časově ...

Více toho o pece o zuby nemáme

Pro další informace o pece o zuby zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o pece o zuby.