Zmáčkněte ESC pro zavření

Proc jsem tam kde jsem

Tipy na vše o Proc jsem tam kde jsem přímo od chovatelů pro chovatele.

Proč si nekupovat psa, ale vzít ho z útulku


Útulky už pejsky, kteří jsou s nimi delší dobu, znají. Některé útulky provozují dočasné péče. Pejsci v dočaskách jsou umístěny do rodiny a při podpisu adopční smlouvy se rodi..

5 důvodů, proč adoptovat psa z útulku


Pakliže uvažujete o tom, že byste si pořídili pejska, dost možná přemýšlíte nad tím, jakou cestou se vydat – zda si pořídit nějakého psa s papíry, nebo kupříkladu si vybrat s..

Víte, jak se vyrábí psí granule?


Pokud jste hrdým majitelem čtyřnohého kamaráda, či jeho pořízení teprve plánujete, nejspíš je pro vás zásadní otázka správné výživy. Výběr je dnes opravdu široký, avšak nejča..

Border teriér, ideální parťák do rodiny


Teriéři jsou zejména aktivní a hbití psi. Zároveň se dokáží přizpůsobit životu svého majitele, a border teriér rozhodně není výjimkou! Border teriér a jeho vzhled Border teri..

Venčení psa na vlastní zahradě


Venčení psa na vlastní zahradě může být vynikající volbou pro majitele psů, kteří nemají přístup k parkům nebo zeleným plochám v okolí. Vlastní zahrada může být ideálním míst..

Izraelský neboli kanaánský pes


Kanaánský pes, u nás velmi málo rozšířené plemeno o kterém jste možná ani neslyšeli. Je velmi ostražitý, hbitý a loajální. Hodí se do psího sportu, zároveň bude nerozlučným p..

Příprava na nového člena rodiny


Mít domácího mazlíčka je jedním z nejuspokojivějších zážitků, které může člověk zažít, ale je to také značná odpovědnost. Před rozhodnutím o adopci nebo přivedení domácího ma..

Flat coated retriever (hladkosrstý retrívr)


Flat coated retrívr je jak vzhledově, tak povahově velmi podobný zlatému retrívrovi. Má rád vodní hrátky, je přátelský s inteligentním výrazem a miluje svou rodinu. Využít se..

Kavkazák, pes vhodný jako domácí hlídač


Kavkazský pastevecký pes odstraší zloděje už jen svým velkým tělem. Jejich výchova je náročná a někdy potrápí i zkušené chovatele. Když mu ale vysvětlíte, co se dělat smí a c..

Amerického foxhounda v ČR jen tak neuvidíte


Foxhoundi jsou poměrně vzácnými psy, především na našem území. Budou skvělými parťáky, ale zároveň mají náročnější výcvik a neskutečné množství energie. Dokázali byste žít s ..

Československý vlčák a rizika jeho chovu


Uvažujete nad koupí vlčáka? Zde se dozvíte, jestli je plemeno vhodné pro vás a jaké je jeho potencionální využití. Vzhled  Československý vlčák je větší než psi, kteří se řad..

Co dělat když pejsek zvrací


Jsou různé důvody, proč pes zvrací. Může to být jen jednorázové zvracení, psům se může udělat špatně, stejně jako lidem. Nebo to může být dlouhodobější problém, kdy má pes pr..

Štěně jako nový člen rodiny


Vlastnit štěně je velká zodpovědnost. Před adopcí štěněte je důležité vědět, co očekávat. Od výcviku přes krmení až po socializaci, je toho hodně, co je třeba zvážit. Zde je ..

Ruský toy (moskevský dlouhosrstý toy teriér)


Povaha plemene  Ruský toy je milý, přátelský, veselý, má rád společnost lidí, je prostě takový, jaký má správný společenský pes být. Není agresivní, ale ani bázlivý. Je výbor..

Co chcete vědět o Proc Jsem Tam Kde Jsem?

Chcete vědět více o Proc Jsem Tam Kde Jsem? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Proc Jsem Tam Kde Jsem a podobných témat.

Jsem myšák!


Dec 23, 2017 ... Jsem myšák!, Články, PESWEB. ... Starali se tam o mě dva skvělí chlápci, kteří si našli i volný čas, aby mi dali do ... Věděla jsem proč.

Pes a klec - ANO nebo NE? I.


Mar 22, 2015 ... Sama jsem měla psa a nyní mám dvě kočky a nedovedu si představit, ... by to bral jako trest – taky proč, když tam odmala rád odpočívá a spí?

Lejdynka a dovolená na Slovensku


Feb 10, 2012 ... Lejdynka vždy již věděla, kde jdeme a běžela dopředu, ... Přišla jsem až k hotelu Pax, byl tam takový veliký keř a vidím tam stát tři paní, ...

Pavla Gašpárková o dogfrisbee


May 5, 2015 ... Tenkrát se tam konaly závody dogfrisbee a já se do toho sportu na první ... A proč jsem si jako hlavní sport vybrala právě dogfrisbee?

Se psem do zoo


Feb 3, 2016 ... Nikdy před tím jsem ale s sebou nebrala svého zvířecího parťáka. ... Všude tam, kde je trocha zelené trávy, jsou i tito miniaturní parazité.

Není to jedno!


Jul 6, 2018 ... Připomíná mi to trochu jak jsem se učila řídit. Když jsem poprvé ... Proč tomu tak je? ... Začne šeptat tam, kde předtím muselo křičet.

Kočičí stromy a škrabadla


Jul 29, 2016 ... Když jsem si asi před šesti lety pořizovala svoji první kočku, ... Všude tam, kde je trocha zelené trávy, jsou i tito miniaturní parazité.

Lovec začátečník


Oct 17, 2014 ... Proč právě lov? Šlo to tak nějak samo. K lovecké kynologii jsem se dostala díky zalíbení v loveckých psech. Už jako dítě jsem měla ...

Proč psi hrabou?


Mar 14, 2016 ... Vyhraďte mu část zahrady, kde vám hrabání nevadí a pokud bude hrabat tam, odměňte jej. Hrabání na jiném místě potrestejte, ...

Více toho o proc jsem tam kde jsem nemáme

Pro další informace o proc jsem tam kde jsem zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o proc jsem tam kde jsem.