Zmáčkněte ESC pro zavření

Plemeno

Tipy na vše o Plemeno přímo od chovatelů pro chovatele.

Maltézský psík, vhodný parťák do domácnosti


Přemýšlíte nad pořízením psa, ale chcete spíše malé plemeno? Maltézský psík by mohla být ta správná volba právě pro vás! Na začátek pár zajímavostí: ,,maltézáčci" pochází z ..

Izraelský neboli kanaánský pes


Kanaánský pes, u nás velmi málo rozšířené plemeno o kterém jste možná ani neslyšeli. Je velmi ostražitý, hbitý a loajální. Hodí se do psího sportu, zároveň bude nerozlučným p..

Flat coated retriever (hladkosrstý retrívr)


Flat coated retrívr je jak vzhledově, tak povahově velmi podobný zlatému retrívrovi. Má rád vodní hrátky, je přátelský s inteligentním výrazem a miluje svou rodinu. Využít se..

Kavkazák, pes vhodný jako domácí hlídač


Kavkazský pastevecký pes odstraší zloděje už jen svým velkým tělem. Jejich výchova je náročná a někdy potrápí i zkušené chovatele. Když mu ale vysvětlíte, co se dělat smí a c..

Amerického foxhounda v ČR jen tak neuvidíte


Foxhoundi jsou poměrně vzácnými psy, především na našem území. Budou skvělými parťáky, ale zároveň mají náročnější výcvik a neskutečné množství energie. Dokázali byste žít s ..

Československý vlčák a rizika jeho chovu


Uvažujete nad koupí vlčáka? Zde se dozvíte, jestli je plemeno vhodné pro vás a jaké je jeho potencionální využití. Vzhled  Československý vlčák je větší než psi, kteří se řad..

Západosibiřská lajka


Povaha plemene Západosibiřská lajka je vyrovnaná, věcná a nekomplikovaná. Plemeno je přátelské a disponuje značnou inteligencí. Poměrně snadno se učí a ráda pracuje. Vychází ..

Ruský toy (moskevský dlouhosrstý toy teriér)


Povaha plemene  Ruský toy je milý, přátelský, veselý, má rád společnost lidí, je prostě takový, jaký má správný společenský pes být. Není agresivní, ale ani bázlivý. Je výbor..

Kromforlaender (Kromforländer )


Povaha plemene Kromforländer má mimořádně dobré vlastnosti. Dobře se snáší s jinými psy, vychází dobře s dětmi. K neznámým lidem se chová spíše zdrženlivě. Kromforländer je s..

Knírač střední


Knírač střední Povaha plemene Střední knírač je pes velmi živý, temperamentní a nebojácný. Vyniká značnou inteligencí a lze ho výborně vycvičit. Je také výborným sportovcem. ..

Holandský pinč


Holandský pinč (Hollandse Smoushond) Povaha plemene Holandský pinč je velmi veselé a hravé plemeno povahou podobné teriérům. Je velmi aktivní a snadno se učí. Velmi dobře vyc..

Greyhound


Greyhound (Anglický chrt) Povaha plemene Greyhound je klidný, mírný a někdy vyloženě líný pes. Je inteligentní, učenlivý, citlivý, oddaný, hravý, veselý, velmi rychlý a také ..

Basset


Basset (baset) Povaha plemene Tento psí kamarád je vynikajícím a veselým společníkem. Baseti jsou také velice klidní až flegmatičtí psi a ve svém konání jsou trpěliví a vytrv..

Ainu Ken


Ainu Ken Charakter plemene Ainu-ken je nebojácný a inteligentní pes. Velmi snadno se cvičí a je poslušný a oddaný svému pánovi. Někdy může být problém s jeho svéhlavostí a do..

Výběr psa pro canisterapii


Jan 6, 2023 ... Vhodné plemeno/pes? Jsou plemena, která jsou přímo pro tuto "práci" určena, ale není to pravidlem a vždy záleží na individuální povaze jedince.

Co chcete vědět o Plemeno?

Chcete vědět více o Plemeno? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Plemeno a podobných témat.

Saarloosův vlčák - tělem i duší vlk


Mar 1, 2021 ... Plemeno, pojmenované po svém stvořiteli Saarloosův vlčák, bylo uznáno v roce 1975. Neagresivní, až moc plachý. Jeho povaha je i pro zkušeného ...

Jaké plemeno se k Vám hodí?


Pak se vyčůra, vykadí a páníček zaklapne mobil a odchází se psem zpět do bytu. Jaké plemeno se k Vám hodí? Jak si může někdo pořídit psa, který je zvyklý denně ...

Jaké kočičí plemeno zvolit?


Nov 28, 2016 ... Jaké kočičí plemeno zvolit? · Kočka nebo kocour · Z chovu nebo z útulku · Kočka s rodokmenem · Důraz kladený na povahu · Plemena méně náročná a na ...

Lykoi - kočka vlkodlak


Jul 19, 2019 ... Už jste ji viděli? Kočku, která vypadá jak vystřižená z hororu? Lykoi je nové kočičí plemeno připomínající svým vzhledem vlkodlaka.

Výstavy


Aug 17, 2020 ... Pokud o psovi teprve přemýšlíte a rozhodujete se, jaké plemeno chcete, uvidíte tu psy naživo a můžete si vyslechnout zkušenosti chovatelů a ...

můj pes a já - Život psa


Jaké plemeno psa se ke mně hodí? Vybírám psa rozumem… V blízkosti našeho bydliště potkávám každý den rozličná plemena a typy psů. Ovšem mnohdy se nestačím ...

Více toho o plemeno nemáme

Pro další informace o plemeno zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o plemeno.