Zmáčkněte ESC pro zavření

Psi

Tipy na vše o Psi přímo od chovatelů pro chovatele.

Maltézský psík, vhodný parťák do domácnosti


Přemýšlíte nad pořízením psa, ale chcete spíše malé plemeno? Maltézský psík by mohla být ta správná volba právě pro vás! Na začátek pár zajímavostí: ,,maltézáčci" pochází z ..

Ruský barevný boloňský psík


(Russkaya tsvetnaya bolonka) Povaha ruského boloňského psíka Barevný boloňský psík patří mezi společenská plemena. Je inteligentní a hravý. Velmi rychle se učí a díky svému te..

Pekingský palácový psík


(Pekinéz) Povaha plemene Pekingský palácový psík působí už na první pohled jako velmi sebevědomé a klidné stvoření. Svého páníčka si umí získat milou a přítulnou povahou. Větš..

Maltézský psík


Maltézský psík (maltézák, maltézáček, maltézský pinč) Povaha plemene Maltézáček je milý a oddaný pes; citlivý, jemný, hravý a roztomilý. Jednoduše řečeno - ideální pes do bytu..

Havanský psík


Havanský psík (Havaneser, Bichon Havanais) Povaha plemene Havanský psík je velmi veselý, přítulný, laskavý, přívětivý, hravý, inteligentní, učenlivý, poslušný, hravý, mírný, m..

Boloňský psík


Boloňský psík  Povaha plemeneStejně jako bišonek, je i boloňský psík citlivé zvíře, které reaguje na jemné signály a změny v chování člověka velmi intenzivně. Přítomnost něžné..

Venčení psa na vlastní zahradě


Venčení psa na vlastní zahradě může být vynikající volbou pro majitele psů, kteří nemají přístup k parkům nebo zeleným plochám v okolí. Vlastní zahrada může být ideálním míst..

Izraelský neboli kanaánský pes


Kanaánský pes, u nás velmi málo rozšířené plemeno o kterém jste možná ani neslyšeli. Je velmi ostražitý, hbitý a loajální. Hodí se do psího sportu, zároveň bude nerozlučným p..

Flat coated retriever (hladkosrstý retrívr)


Flat coated retrívr je jak vzhledově, tak povahově velmi podobný zlatému retrívrovi. Má rád vodní hrátky, je přátelský s inteligentním výrazem a miluje svou rodinu. Využít se..

5 důvodů, proč adoptovat psa z útulku


Pakliže uvažujete o tom, že byste si pořídili pejska, dost možná přemýšlíte nad tím, jakou cestou se vydat – zda si pořídit nějakého psa s papíry, nebo kupříkladu si vybrat s..

Kavkazák, pes vhodný jako domácí hlídač


Kavkazský pastevecký pes odstraší zloděje už jen svým velkým tělem. Jejich výchova je náročná a někdy potrápí i zkušené chovatele. Když mu ale vysvětlíte, co se dělat smí a c..

Jak postavit boudu pro psa


Když máte psa, je důležité mu zajistit vhodné a pohodlné místo k pobytu. K dispozici jsou různé možnosti, ale jednou z nejlepších je postavení boudy pro psa. V tomto článku s..

Proč psi štěkají?


Mar 14, 2018 ... Psi, stejně jako jejich předci vlci, komunikují mimo jiné i prostřednictvím zvuku. Psi jsou však mnohem hlučnější než vlci.

Co chcete vědět o Psi?

Chcete vědět více o Psi? Od nás dostanete nejžhavější informace, které se aktuálně týkají Psi a podobných témat.

PSI NA Farčatech


PSI NA Farčatech, Psí akce, PESWEB. ... srdcem předvede výcvik asistenčního psa a čeká Vás i vystoupení Psí školy Polná, od které uvidíte ukázky kynologie.

I psi projevují emoce


I psi projevují emoce. 25.4.2017. Smutek, radost? Myslíte, že jsou to pouze lidé, kteří cítí širokou škálu emocí? Troufnu si říct, že ještě před pár lety by ...

Co dělat, když se dva psi poperou


Feb 12, 2014 ... Proč se psi perou? Agrese patří do normálního repertoáru chování každého psa. V přirozených podmínkách pomáhá psům získat věci nutné k přežití.

Jak psi cítí bolest


Jan 14, 2017 ... Psi instinktivně svou bolest skrývají. I proto panovalo ve vědeckých kruzích dlouhou dobu přesvědčení, že stejně jako ostatní zvířata bolest ...

Psi ve Svaté zemi


Jun 21, 2015 ... Nyní se v těchto místech rozkládá stát Izrael. Podívejme se tedy, jak si žijí psi v Izraeli, očima a objektivem turisty. Izraelské psy ...

Mohou psi trpět ADHD?


Apr 5, 2018 ... Proto jsou do dalšího chovu vybíráni převážně takoví psi, kteří tento požadavek splňují. Není tedy divu, že jejich potomci vykazují náramnou ...

Psi se žlutou stužkou


Jul 23, 2016 ... Psi se žlutou stužkou - psi, kteří potřebují prostor - nepřibližujte se k takovému psu. Někteří psi potřebují prostor. Pokud potkáte pejska ...

10+1 zajímavost o psech: Psí smysly


Nov 11, 2017 ... Psí zrak je obzvláště citlivý na změny prostředí, proto psi skvěle vnímají jakýkoliv pohyb. Např. podle výsledků studie s policejními psy, byli ...

Co říkají psi na rýži


Jan 3, 2020 ... Co říkají psi na rýži. Patří rýže jako obilovina do psího jídelníčku? Jde jen o pouhé plnidlo, nebo cenný zdroj živin?

I psi projevují emoce


I psi projevují emoce. 25.4.2017. Smutek, radost? Myslíte, že jsou to pouze lidé, kteří cítí širokou škálu emocí? Troufnu si říct, že ještě před pár lety by ...

Psi – Signály a emoce


May 30, 2023 ... Psi – Signály a emoce, Články, PESWEB. ... Katja Kraußová a Gabi Maueová, přední evropské odbornice na psí chování, více než 10 let ...

Psi a koprofagie


Apr 14, 2014 ... Psi a koprofagie ... Koprofagie je výraz pro požírání výkalů. Každý majitel takto postiženého psa určitě zná ten pocit strašlivého odporu, když se ...

Může pes jíst kosti?


Sep 5, 2014 ... Psi by měli dostávat pouze kosti z mladých zvířat, protože ty jsou měkké a pružné, a proto se neštěpí. Nevidím problém v podávání kuřecích ...

Jak to mají psi s plaváním?


Jul 1, 2022 ... Psi jsou opravdu obvykle dobří plavci, ale existují i výjimky. Která plemena patří mezi neplavce a co byste o psím plavání měli vědět? Některá ...

Jak psi vnímají čas?


Jan 8, 2016 ... Jak psi vnímají čas? Taky si při odchodu z domova lámete hlavu nad tím, zda se váš pes bude doma nudit, nebo bude smutný, ...

PSI A DĚTI


PSI A DĚTI. Místo konání: Výcvikové a školící centrum KOIRA, Antošovická 376/90, Ostrava Koblov. Kontakt: info ...

Psi v nečekaných momentech


Jun 27, 2017 ... Psi v nečekaných momentech, Články, PESWEB. ... Znáte to, přijdete domů a váš pes vůbec… nedělá psí věci.

Více toho o psi nemáme

Pro další informace o psi zkuste použít naše vyhledávání s upřesněnými hledanými výrazy, které vám dají další informace o psi.